Rusza dodatkowa sprzedaż biletów na mecz z Koroną. Tylko dla zaszczepionych

  • 07-06-2021 16:42
  • Admin

Rusza dodatkowa sprzedaż biletów na mecz z Koroną. Tylko dla zaszczepionych

W związku z najnowszą decyzją rządu, wciąż na stadiony można wpuścić kibiców do 25% pojemności trybun, ale do tej liczby można dodać osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. Dzięki temu na mecz Radomiaka z Koroną Kielce - w niedzielę, 13 czerwca o 12:40, można sprzedawać dodatkowe bilety, lecz tylko osobom, które udokumentują fakt zaszczepienia. 

OŚWIADCZENIE OSOBY ZASZCZEPIONEJ

Sprzedaż rusza we wtorek, 8 czerwca o godz. 13 na wyspie Radomiaka w Galerii Słonecznej. Przy zakupie biletu należy podać nr PESEL i przedstawić dokument potwierdzający zaszczepienie przeciw COVID-19 – wydruk „Certyfikatu szczepienia” lub jego wersję mobilną w aplikacji telefonicznej (szczepienia dwiema dawkami lub jednodawkową J&J). Wymagane będzie też podpisanie oświadczenia o zaszczepieniu. Sprzedaż biletów do godz. 20:00. Cena biletu wynosi 40 zł.

Klub ma też prośbę do posiadaczy biletów na mecz z Koroną, kupionych w ramach pakietu na trzy mecze. Jeśli wśród Was są osoby posiadające „Certyfikat szczepienia”, prosimy o zgłoszenie tego faktu na skrzynkę pocztową klubu: biuro@radomiak.pl. Pozwoli to stworzyć pulę biletów dla kibiców niezaszczepionych. Jeśli taka pula powstanie, ogłosimy osobną sprzedaż dla tych osób.

OŚWIADCZENIE OSOBY ZASZCZEPIONEJ