I Zespół

Górny rząd od lewej: Marcel Szymański, Michał Kaput, Patryk Mikita, Athanasios Scheidt, Mateusz Bodzioch, Karol Podliński, Mateusz Radecki, Meik Karwot, Raphael Rossi, Morimakan Diane, Damian Jakubik, Filipe Nascimento.

Środkowy rząd od lewej: Dominik Banach, Adam Banasiak, Artur Bogusz, Dominik Sokół, Mateusz Cichocki, Wiktor Koptas, Mateusz Kochalski, Filip Majchrowicz, Jan Szpaderski, Dawid Abramowicz, Maciej Świdzikowski, Leandro Rossi, Karol Angielski, Miłosz Kozak.

Dolny rząd od lewej: Damian Gąska, Artur Sokół (kitman), Alex Buza (lekarz klubowy), Łukasz Jarosz (fizjoterapeuta), Maciej Lesisz (asystent trenera), Dariusz Banasik (trener), Zbigniew Wachowicz (asystent trenera), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Filip Świerczyński (kierownik drużyny), Kazimierz Gilewski (kierownik techniczny), Cezary Romanowski (masażysta), Amancio Fortes.

Zawodnicy

Nr Imię i nazwisko Pozycja Data ur.
12 Mateusz Kochalski bramkarz 25.07.2000
32 Jan Szpaderski bramkarz 31.08.1998
95

Filip Majchrowicz

bramkarz 09.02.2000
29 Raphael Rossi obrońca 25.07.1990
33 Dawid Abramowicz obrońca 16.05.1991
14 Damian Jakubik obrońca 25.03.1990
3 Artur Bogusz obrońca 18.04.1993
16 Mateusz Cichocki obrońca 31.01.1992
30 Mateusz Bodzioch obrońca 04.06.1990
4 Maciej Świdzikowski obrońca 09.09.1989
25 Damian Gąska pomocnik 24.11.1996
7 Miłosz Kozak pomocnik 23.05.1997
21 Dominik Banach pomocnik 16.11.2002
10 Mateusz Radecki pomocnik 02.04.1993
88 Amancio Fortes pomocnik 18.04.1990
23 Filipe Nascimento pomocnik 07.01.1995
6 Adam Banasiak pomocnik 07.12.1989
24 Athanasios Scheidt pomocnik 24.03.1998
11 Michał Kaput pomocnik 18.02.1998
55 Meik Karwot pomocnik 27.02.1993
17

Marcel Szymański

pomocnik 23.02.2005
19 Karol Angielski napastnik 20.03.1996
97 Dominik Sokół napastnik 16.05.1999
77 Patryk Mikita napastnik 28.12.1993
18 Morimakan Diane napastnik 25.02.1999
9 Leandro Rossi napastnik 26.11.1988
27 Rok Sirk napastnik 10.09.1993

 

Sztab

Trener: Dariusz Banasik

II trener: Maciej Lesisz
Asystent trenera: Zbigniew Wachowicz
Trener bramkarzy/Asystent trenera: Jakub Studziński

 

Fizjoterapeuta: Łukasz Jarosz
Lekarz klubowy: Alex Buza
Masażyści: Zdzisław Radulski, Cezary Romanowski

 

Trener drugiego zespołu: Jarosław Czupryn