Rezerwy Radomiaka awansowały do V ligi!

• 20-05-2023 17:43
  • Admin

W meczu 26. kolejki Tymex Ligi Okręgowej drugi zespół Zielonych wygrał 5:0 z Gryfem Policzna. Radomiak II Radom zapewnił sobie tym samym awans do V ligi!

Podopieczni trenerów Macieja Lesisza i Jakuba Jastrzębskiego już do przerwy prowadzili 5:0, a hat-trickiem popisał się... środkowy obrońca, Karol Kucharski. W drugiej części gry Zieloni kontrolowali przebieg gry, mieli kolejne okazje do zdobycia bramki, ale spotkanie zakończyło się takim samym wynikiem, jak pierwsza połowa.

Radomiak przez cały sezon dominował w rozgrywkach, przegrał pechowo tylko jeden mecz i w pełni zasłużenie, na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu, zapewnił sobie awans do V ligi! Brawo, gratulacje!