Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem

• 07-10-2022 19:44
  • Admin

Daniel Stefański poprowadzi niedzielny mecz Radomiaka z Lechem w Poznaniu. Arbiter z Bydgoszczy po raz drugi w swojej karierze będzie rozjemcą w spotkaniu z udziałem Zielonych.

W poprzednim sezonie Zieloni zremisowali bezbramkowo we Wrocławiu ze Śląskiem. Pod koniec pierwszej połowy Daniel Stefański podyktował rzut karny dla gospodarzy, którego nie wykorzystał Petr Schwarz, a w 90. minucie anulował bramkę Goncalo Silvy.

Sezon 2021/2022 - Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom 0:0

Przypomnijmy, że mecz 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Lechem a Radomiakiem, rozpocznie się w niedzielę (9 października) o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Pojedynek będzie transmitowany w CANAL+ PREMIUM, CANAL+ online oraz CANAL+ 4K Ultra HD.

Dodajmy, że podczas wszystkich meczów w Ekstraklasie sędzia ma do dyspozycji system wideoweryfikacji. Podczas tego spotkania za VAR odpowiadać będą Szymon Marciniak i Marek Arys.