Rezerwy w finale Mirax Pucharu Polski

• 13-10-2021 17:47
  • Admin

Radomiak II Radom pokonał 1:0 Energię Kozienice i awansował do finału Mirax Pucharu Polski. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Podsiadło w 63. minucie gry.

W pierwszej połowie nie doczekaliśmy się goli, natomiast w drugiej części gry bramkarza gospodarzy pokonał Jakub Podsiadło. Jak się później okazało, była to jedyna bramka tego spotkania, co oznaczało, że to Zieloni awansowali do finału Mirax Pucharu Polski, w którym to 20 października (w Kozienicach) zmierzą się z Oskarem Przysucha.

Wielkie brawa dla podopiecznych trenera Patryka Wolskiego!

Energia Kozienice - Radomiak II Radom 0:1 (0:0)
Jakub Podsiadło 63

Radomiak: Szpaderski - Grotek, Świdzikowski, Bodzioch, Grudziński - Markiewicz, Cele, Nowakowski, Czajkowski (Ziółek), Pankowski - Podsiadło (Dorożyński).