Wygrywamy z GKS Jastrzębie!

• 13-03-2021 13:14
  • Admin

W meczu 20. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom pokonali 2:0 GKS 1962 Jastrzębie! Dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika to dziewiąte zwycięstwo w sezonie 2020/2021.

Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
Leandro 33, Meik Karwot 69

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 14. Damian Jakubik, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leandro (87, 3. Artur Bogusz), 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 25. Damian Gąska (81, 97. Dominik Sokół), 7. Miłosz Kozak (77, 27. Rok Sirk) - 19. Karol Angielski (81, 77. Patryk Mikita).

GKS 1962: 81. Mariusz Pawełek - 16. Dominik Kulawiak, 40. Aleksander Komor, 14. Kryspin Szcześniak, 17. Dawid Witkowski - 28. Jakub Apolinarski (70, 8. Kamil Jadach), 6. Lukáš Bielák, 20. Daniel Feruga (70, 30. Łukasz Zejdler), 21. Marek Mróz (80, 11. Dominik Szczęch), 10. Farid Ali - 99. Daniel Rumin (60, 15. Daniel Szczepan).

Żółte kartki: Abramowicz, Kaput - Pawełek, Szcześniak, Komor.

Sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Zapis tekstowej relacji na żywo:

KONIEC MECZU! Wygrywamy z GKS Jastrzębie 2:0! Brawo Zieloni!
* Wybija Kochalski
90+3 - Jeszcze korner dla gości...
90 - Trzy minuty doliczone.
87 - Bogusz zastąpił Leo.
86 - Kolejna dobra interwencja w obronie Raphaela.
* Patryk wraca po 228 dniach przerwy!
81 - Kolejne zmiany w Radomiaku: Sokół i MIKITA za Gąskę oraz Angielskiego.
* Szczęch za Mroza w GKS-ie.
80 - Kontra Radomiaka, Gąska do Angielskiego, jednak Karol w ostatniej chwili zatrzymany przez defensorów gości...
77 - Sirk zmienia Kozaka.
76 - Komor przerywa kontrę Radomiaka, faulując Jakubika i zostaje ukarany żółtą kartką.
74 - Dwie bramki Angielskiego w przeciągu trzech minut i obie anulowane przez arbitra. Najpierw nasz napastnik znalazł się na spalonym, a za drugim razem piłka chwilę wcześniej wyszła za boisko...
* Zmiany w GKS-ie: Zejdler i Jadach za Ferugę oraz Apolinarskiego
* Pomocnik Zielonych wstrzelił futbolówkę w pole karne gości, piłka zaskoczyła Pawełka i wpadła mu "za kołnierz"
69 - GOOOOOL dla Radomiaka! Meik Karwot, 2:0!!!!
67 - Leo kopnął z tzw. czuba z boku pola karnego, ale nie trafił w bramkę Pawełka.
66 - Gąska zabrał futbolówkę Bielakowi na 25. metrze, jednak jego uderzenie zablokował Witkowski.
* Kartka dla Szcześniaka
64 - Kozak do Leo i Brazylijczyk z 20. metrów wysoko nad bramką gości!
63 - Jakubik z autu prosto w ręce Pawełka.
60 - Szczepan za Rumina w GKS-ie.
58 - Indywidualnie Leo, jednak zatrzymany przez Bielaka w polu karnym gości.
55 - Wreszcie dobra akcja Zielonych, Kozak zszedł do środka i z lewej nogi minimalnie przestrzelił.
53 - Bardzo brzydki początek drugiej połowy...
49 - Kolejny faul na Leandro.
47 - Kartka dla Kaputa.
46 - Druga połowa rozpoczęta!

* Mamy informacje od piłkarzy i trenerów, którzy dziękują Kibicom za doping! Był słyszalny i bardzo nam pomógł!
Koniec pierwszej połowy, prowadzimy 1:0 po świetnej asyście Damiana Gąski i bramce Leo!

45 - Minuta doliczona. Radomiak kontroluje przebieg gry...
* Strzał Abramowicz w mur. Będzie jeszcze korner dla Zielonych
41 - Wolny dla Radomiaka na 25. metrze i kartka dla Pawełka za dyskusje.
40 - Ofensywny faul GKS-u na Abramowiczu.
37 - Goście próbowali szybko odpowiedzieć, ale nie potrafili nawet dojść w okolice pola karnego Radomiaka.
* Kontra Zielonych po kornerze dla GKS-u. Gąska biegł sam od połowy boiska, ale zagrał jeszcze do Brazylijczyka, któremu pozostało jedynie skierować futbolówkę do pustej bramki, brawo!
33 - GOOOOOL dla Radomiaka! Leandro!!! Obejmujemy prowadzenie!
32 - Raphael uratował teraz Radomiaka przed stratą bramki! Świetne zachowanie naszego stopera, który zablokował strzały dwóch zawodników gości.
29 - Teraz Abramowicz faulował daleko od własnej bramki Ferugę i został ukarany żółtą kartką.
25 - Świetna okazja dla GKS-u: Rumin z siedmiu metrów trafił wprost w Kochalskiego!
20 - Leo faulowany w środku pola.
* Mamy informację z ławki rezerwowych Radomiaka, że doping fanów Zielonych jest słyszalny i bardzo dziękują oni za wsparcie!
15 - Zieloni ciągle próbują zaskoczyć defensywę jastrzębian, ale goście są czujni.
* Słyszalny doping kibiców Radomiaka z okolic stadionu MOSiR. Dziękujemy za wsparcie w tych trudnych czasach!
12 - Zbyt lekki strzał Kozaka, by zaskoczyć Pawełka.
* Kontra GKS-u po rożnym Radomiaka, jednak Kochalski na posterunku
8 - Uderzenie Cichockiego zablokował Kulawiak i będzie jeszcze korner dla Zielonych.
7 - Akcja Leo z prawej strony, wstrzelenie futbolówki w pole karne gości i Bielak uprzedził w ostatniej chwili Gąskę.
3 - Radomiak rozpoczął z animuszem, ale jak na razie brakuje składnych akcji z naszej strony.
1 - Pierwszy gwizdek arbitra. Rozpoczęliśmy mecz Radomiak - GKS Jastrzębie!

---

18:58 Zawodnicy zeszli już z rozgrzewki - za 12 minut początek meczu Radomiak - GKS Jastrzębie!

18:50 Przypominamy, że mecz będzie można oglądać na żywo w Ipla.tv - TUTAJ.

18:49 W pierwszym składzie Radomiaka jest Meik Karwot. Pomocnika zabrakło w spotkaniu z Chrobrym z powodu lekkiego urazu.

18:47 Po 228 dniach przerwy w kadrze meczowej Radomiaka znalazł się PATRYK MIKITA, który wraca po ciężkiej kontuzji!

18:44 W naszej drużynie poza kadrą znaleźli się m.in. Mateusz Radecki i Filipe Nascimento, którzy narzekają na lekkie urazy.

18:37 Piłkarze obydwu zespołów właśnie wychodzą na rozgrzewkę.

18:29 Skład gości: Pawełek - Bielak, Ali, Szcześniak, Kulawiak, Witkowski, Feruga, Mróz, Apolinarski, Komor, Rumin.

18:25 Skład Radomiaka wygląda następująco:

16:50 Wszystko praktycznie gotowe, za trochę ponad 2 godziny zaczynamy!

WITAMY W RELACJI LIVE
********************************

O godz. 19:10 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu, rozpocznie się mecz 20. kolejki Fortuna 1 Ligi: Radomiak vs. GKS Jastrzębie! Spotkanie transmitowane będzie na platformie Ipla.tv. Na naszej oficjalnej stronie przeprowadzimy tradycyjną, tekstową relację na żywo. Bądźcie z nami!