Rezerwy: Podział punktów z Oskarem

• 15-11-2020 14:12
  • Admin

W meczu ostatniej w tym roku, 15. kolejki gr. radomsko-siedleckiej IV ligi piłkarze Radomiaka II Radom zremisowali w Pionkach 1:1 z Oskarem Przysucha. Dla podopiecznych trenera Jarosława Czupryna to drugi podział punktów w tym sezonie.

Zieloni zaczęli z dużym animuszem. W 12. minucie w poprzeczkę, po składnej akcji całego zespołu, trafił Dominik Stępień. Później gra się wyrównała, a pod koniec pierwszej połowy, do głosu zaczęli dochodzić goście, ale brakowało im ostatniego podania.

Druga część gry rozpoczęła się dla radomian najlepiej jak mogła, bowiem w 46. minucie bramkę zdobył 15-letni Marcel Szymański, który wykorzystał sytuację sam na sam z Wieczorkiem. Następnie Oskar miał kilka okazji, jednak był nieskuteczny.

Na troszkę ponad 20 minut przed końcem meczu, po wydawało się lekkim strzale Kołtunowicza, piłkę do własnej bramki skierował Wiktor Pajączek. Drużyna z Przysuchy próbowała jeszcze zdobyć decydującego gola, natomiast Radomiak czyhał na kontry. Do końca jednak nie ujrzeliśmy już żadnych trafień i zespoły schodziły do szatni ze zdobytym jednym oczkiem.