Rezerwy: Podział punktów z Oskarem

  • 15-11-2020 14:12
  • Admin

Rezerwy: Podział punktów z Oskarem

W meczu ostatniej w tym roku, 15. kolejki gr. radomsko-siedleckiej IV ligi piłkarze Radomiaka II Radom zremisowali w Pionkach 1:1 z Oskarem Przysucha. Dla podopiecznych trenera Jarosława Czupryna to drugi podział punktów w tym sezonie.

Zieloni zaczęli z dużym animuszem. W 12. minucie w poprzeczkę, po składnej akcji całego zespołu, trafił Dominik Stępień. Później gra się wyrównała, a pod koniec pierwszej połowy, do głosu zaczęli dochodzić goście, ale brakowało im ostatniego podania.

Druga część gry rozpoczęła się dla radomian najlepiej jak mogła, bowiem w 46. minucie bramkę zdobył 15-letni Marcel Szymański, który wykorzystał sytuację sam na sam z Wieczorkiem. Następnie Oskar miał kilka okazji, jednak był nieskuteczny.

Na troszkę ponad 20 minut przed końcem meczu, po wydawało się lekkim strzale Kołtunowicza, piłkę do własnej bramki skierował Wiktor Pajączek. Drużyna z Przysuchy próbowała jeszcze zdobyć decydującego gola, natomiast Radomiak czyhał na kontry. Do końca jednak nie ujrzeliśmy już żadnych trafień i zespoły schodziły do szatni ze zdobytym jednym oczkiem.

Tabela, terminarz - tutaj.

Radomiak II Radom - Oskar Przysucha 1:1 (0:0)
Marcel Szymański 46 - Wiktor Pajączek 69 (s)

Radomiak II: Pajączek - Klimas, Wołczyński, Wiech, Markiewicz - Białogłowicz, Nowakowski, Stępień, Podsiadło, Diane (58. Pankowski) - Szymański (80. Osiej).

Oskar: Wieczorek - Bojek, Sala, Kornacki, Wicik - Kowalczyk (58. Gromski), Janiszewski, Czarnota, Kołtunowicz, Szczodry (58. Wajs) - Bednarek (58. Kubryn).

Żółte kartki: Wiech - Wicik.

Sędziował: Piotr Rybus (Warszawa).