Na wyjeździe z wiceliderem

  • 15-10-2020 20:09
  • Admin

Na wyjeździe z wiceliderem

W meczu 9. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zagrają na wyjeździe z Odrą Opole. Podopieczni trenera Dariusza Banasika powalczą o czwarte zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Zieloni wracają do gry po prawie 2-tygodniowej przerwie. Obecnie nasz zespół plasuje się na 10. miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem 9 punktów. Radomiak przegrał trzy mecze z rzędu, dlatego w Opolu będzie chciał się przełamać.

Rywal jednak znajduje się w bardzo wysokiej formie, zajmuje pozycję wicelidera, mając na swoim koncie aż 19 oczek. Drużyna trenera Dietmara Brehmera to rewelacja początku sezonu Fortuna 1 Ligi.

- Mam do dyspozycji pełną kadrę, chcemy się przełamać, więc jedziemy do Opola po trzy punkty. Być może w meczu z Odrą zadebiutuje Mateusz Bodzioch - mówił przed piątkowym spotkaniem trener Dariusz Banasik, który był gościem w magazynie sportowym Radia Radom. Cała rozmowa do wysłuchania tutaj.

Sędzią głównym piątkowego spotkania będzie Paweł Malec z Łodzi.

Początek meczu Odra Opole - Radomiak w piątek (16 października) o godz. 19:45 na stadionie w Opolu. Transmisja na platformie Ipla.TV. Tekstowa relacja na Radomiak.pl.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 2.45.