Wygrana z Wartą po golu w ostatniej akcji meczu!

• 19-08-2023 08:38
  • Admin

W pojedynku 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy piłkarze Radomiaka wygrali u siebie 3:2 z Wartą Poznań. Bramki dla Zielonych zdobyli Christos Donis, Pedro Henrique oraz Leonardo Rocha w 97. minucie spotkania! Brawo!!!

Radomiak Radom - Warta Poznań 3:2 (2:1)
Chrístos Dónis 4, Pedro Henrique 22, Leonardo Rocha 90 - Kajetan Szmyt 20 (k), Dario Vizinger 48

Radomiak: 12. Albert Posiadała - 13. Jan Grzesik, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 7. Lisandro Semedo, 8. Luizão, 77. Chrístos Dónis (63, 6. Michał Kaput), 27. Rafał Wolski (88, 70. Frank Castañeda), 20. Luís Machado (63, 99. Edi Semedo) - 96. Pedro Henrique (82, 17. Leonardo Rocha).

Warta: 33. Jędrzej Grobelny - 28. Filip Borowski (79, 22. Konrad Matuszewski), 2. Jakub Bartkowski, 4. Dimítris Stavrópoulos (60, 34. Wiktor Pleśnierowicz), 3. Jakub Kiełb (66, 8. Niilo Mäenpää), 7. Kajetan Szmyt - 77. Stefan Savić, 21. Mateusz Kupczak, 6. Maciej Żurawski (46, 29. Dario Vizinger), 16. Miguel Luís (79, 15. Michał Kopczyński) - 99. Adam Zreľák.

Żółte kartki: Cichocki, Grzesik, Leonardo Rocha - Żurawski, Vizinger, Borowski, Kupczak.

Sędziował: Marcin Kochanek (Opole).
Widzów: 8405.

W 69. minucie Pedro Henrique (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Zapis tekstowej relacji na żywo:

KONIEC MECZU!!!!!!! WYGRYWAMY 3:2 SDLADSJADSJLDASDASJLDAS!!!!
* Z bliska Rocha, 3:2!!!!!!
90+7 - LEOOOONARDO ROCHAAAA!!!!!!!!!!
90 - Siedem minut doliczonych.
* Castaneda zastąpił Wolskiego
87 - Cichocki głową, ale prosto w Grobelnego!
82 - Rocha za Henrique.
78 - Przerwa na uzupełnienie płynów i gramy dalej!
76 - Kartka dla Borowskiego.
73 - Przewaga Radomiaka, czekamy na bramki!
70 - Pedro Henrique nie wykorzystuje rzutu karnego!
* Jest karny!
67 - Sędzia podbiega do monitora... Czy był karny na Lisandro Semedo?
65 - Rossi głową i wybija na róg obrońca Warty!
63 - Kaput i Edi Semedo w miejsce Donisa oraz Machado.
* Miguel Luis obok bramki. Pleśnierowicz zmienia Stavropoulosa
58 - Faul na Saviciu na 17. metrze przed bramką Posiadały i kartoniki dla Cichockiego oraz Grzesika.
55 - Radomiak teraz atakuje! Czekamy na trzecią bramkę!
* Dzisiejszy mecz ogląda dokładnie 8405 Widzów! Dziękujemy!
48 - Vizinger, którzy w przerwie zastąpił Żurawskiego, pokonuje Posiadałę i znów mamy remis...
47 - Wolski z wolnego, Semedo przedłużył futbolówkę i Rossiemu zabrakło milimetrów, by uderzyć na bramkę przeciwnika.
46 - Druga połowa rozpoczęta!

Koniec pierwszej połowy, prowadzimy 2:1!
45+9 - Kartka dla Żurawskiego.
* Henrique głową nad bramką
45+4 - Machado zagrywał z boku pola karnego i Bartkowski wybija na rożny.
45 - 12 minut doliczonych...
* Semedo złapany na spalonym
42 - Po chwili rogi dla Radomiaka.
41 - Festiwal rzutów rożnych po stronie Warty, ale skutecznie w obronie radomianie.
37 - Gra zdecydowanie spokojniejsza, niż do momentu gola Henrique.
33 - Kolejne przerwa, tym razem na uzupełnienie płynów. Upał...
31 - Świetna akcja Wolskiego, który ograł dwóch zawodników Warty, jednak jego zagranie nie dotarło do Semedo.
22 - GOOOOOL dla Radomiaka!!! Pedro Henrique głową po świetnym podaniu Semedo i znów prowadzimy z Wartą!
20 - Kajetan Szmyt z karnego.
19 - Karny dla Warty...
18 - Sędzia podbiega do monitora, VAR...
* Czekamy na kolejne wznowienie gry, tym razem z uwagi na poszkodowanych piłkarzy
15 - Zakotłowało się pod bramką Radomiaka, kilka strzałów zawodników Warty, na szczęście nieskutecznych!
* Gra została wznowiona
13 - Ze względu na problemy z VAR-em (brak prądu), przerwa w grze.
10 - Sędzia czeka na decyzję VAR. Za bardzo nie wiemy, o co chodzi...
6 - Warta mogła szybko odpowiedzieć, ale najpierw słupek, a później złe uderzenie zawodnika gości, uratowało nasz zespół przed stratą gola!
* Piekielne uderzenie z dystansu i prowadzimy z Wartą! Co za początek Radomiaka!
4 - GOOOOOL dla Radomiaka, Christos Donis i 1:0!
3 - Rożny po akcji Machado.
1 - Zaczynamy mecz z Wartą!

---

14:48 Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę. Za 12 minut początek meczu Radomiak - Warta!

14:22 Coraz więcej kibiców na trybunach, piłkarze Radomiaka rozpoczęli rozgrzewkę!

14:02 Drużyna już od jakiegoś czasu na stadionie, trener po wywiadzie dla Canal+, za chwilę początek rozgrzewki.

13:21 Roberto Alves znalazł się poza kadrą z powodu urazu.

13:20 Skład Radomiaka wygląda następująco:

13:13 Zaglądajcie na naszego Facebooka, a przede wszystkim Instagrama, tam ciekawe materiały przedmeczowe :)

12:30 Za 2,5h zaczynamy!

08:53 Zapoznajcie się z informacjami organizacyjnymi dotyczącymi meczu z Wartą - TUTAJ.

08:45 Przypominamy, że znów mamy SOLD OUT, czyli zostały sprzedane wszystkie bilety na spotkanie! Dziękujemy i do zobaczenia na stadionie przy ul. Struga 63, w naszym DOMU!

08:30 Dzień dobry! Zapowiedź dzisiejszego meczu przeczytacie TUTAJ.

WITAMY W RELACJI LIVE
********************************

O godz. 15:00 na stadionie przy ul. Struga 63 w Radomiu, rozpocznie się mecz 5. kolejki sezonu 2023/24 PKO BP Ekstraklasy: Radomiak vs. Warta Poznań! Spotkanie transmitowane będzie w CANAL+ SPORT i CANAL+ Online. Na naszej oficjalnej stronie przeprowadzimy tradycyjną, tekstową relację na żywo. Bądźcie z nami!