Chrobry naszym kolejnym rywalem

  • 15-09-2020 18:52
  • Admin

Chrobry naszym kolejnym rywalem

W meczu zaległej 2. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zagrają na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Podopieczni trenera Dariusza Banasika powalczą o trzecie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane 5 września, ale zostało przełożone z uwagi na powołanie jednego z graczy Chrobrego do młodzieżowej reprezentacji Polski.

Zieloni w tym sezonie ligowym zdobyli komplet punktów, wygrywając na inaugurację 4:1 z Widzewem Łódź, a ostatnio pokonując 1:0 w Wodzisławiu Śląskim - GKS Jastrzębie. Dwie bramki na koncie ma już nowy napastnik Radomiaka - Karol Angielski.

Z kolei Chrobry uzbierał jak dotąd cztery oczka. Drużyna trenera Ivana Djurdjevicia w 1. kolejce zremisowała u siebie 1:1 z Koroną Kielce, a w ostatnim pojedynku, również w Głogowie, pokonała 3:0 Widzew.

Radomiak przystąpi do meczu w Głogowie w najsilniejszym zestawieniu. Nikt nie pauzuje za kartki, nikt nie narzeka na urazy, także Zieloni pojechali do woj. dolnośląskiego po kolejną zdobycz!

Początek spotkania w środę (16 września) o godz. 19:00 na stadionie w Głogowie. Transmisja na platformie Ipla.TV. Tekstowa relacja na Radomiak.pl.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 2.73.