I Zespół

Górny rząd od lewej: Marcel Szymański, Kacper Wiatrak, Adrian Nowosadko, Rafał Makowski, Mateusz Cichocki, Meik Karwot, Dante Leverock, Michał Grudniewski, Kacper Pietrzyk, Maciej Świdzikowski, Patryk Mikita, Dawid Abramowicz

Środkowy rząd od lewej: Mateusz Lewandowski, Adam Banasiak, Michał Kaput, Dominik Sokół, Damian Nowak, Mateusz Kochalski, Mateusz Kryczka, Cezary Miszta, Maciej Górski, Damian Jakubik, Leandro Rossi, Mateusz Michalski, Maciej Filipowicz

Dolny rząd od lewej: Chams Faraji, Merveille Fundambu, Cezary Romanowski (masażysta), Zdzisław Radulski (masażysta), Maciej Lesisz (asystent trenera), Dariusz Banasik (trener), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Łukasz Jarosz (fizjoterapeuta), Jarosław Kokosza (kierownik drużyny), Jakub Nowakowski

Zawodnicy

Nr Imię i nazwisko Pozycja Data ur.
12 Mateusz Kochalski bramkarz 25.07.2000
1 Cezary Miszta bramkarz 30.10.2001
30 Mateusz Kryczka bramkarz 20.07.1992
- Artur Haluch bramkarz 23.07.1995
2 Michał Grudniewski obrońca 25.05.1993
14 Damian Jakubik obrońca 25.03.1990
63 Dante Leverock obrońca 11.04.1992
33 Dawid Abramowicz obrońca 16.05.1991
20 Kacper Pietrzyk obrońca 16.04.1999
3 Mateusz Lewandowski obrońca 18.03.1993
16 Mateusz Cichocki obrońca 31.01.1992
91 Kacper Wiatrak obrońca 30.07.2001
98 Adrian Nowosadko obrońca 06.09.2000
48 Chams Faraji obrońca 01.09.2000
4 Maciej Świdzikowski obrońca 09.09.1989
10 Rafał Makowski pomocnik 05.08.1996
70 Merveille Fundambu pomocnik 13.11.1999
7 Mateusz Michalski pomocnik 29.06.1991
6 Adam Banasiak pomocnik 07.12.1989
17 Maciej Filipowicz pomocnik 17.08.1998
90
Jakub Nowakowski pomocnik 11.10.2001
11 Michał Kaput pomocnik 18.02.1998
97 Dominik Sokół pomocnik 16.05.1999
55 Meik Karwot pomocnik 27.02.1993
- Marcel Szymański pomocnik 23.02.2005
27 Damian Nowak napastnik 14.05.1992
77 Patryk Mikita napastnik 28.12.1993
9 Leandro Rossi napastnik 26.11.1988
22 Maciej Górski napastnik 01.03.1990

 

Sztab

Trener: Dariusz Banasik

Asystent trenera: Maciej Lesisz

Trener bramkarzy/Asystent trenera: Jakub Studziński

Kierownik drużyny: Jarosław Kokosza

Fizjoterapeuta: Łukasz Jarosz

Masażyści: Zdzisław Radulski, Cezary Romanowski

 

Trener drugiego zespołu: Jarosław Czupryn