I Zespół

 

Górny rząd od lewej: Kamil Gilewski, Patryk Winsztal, Martin Klabnik, Rafał Makowski, Mateusz Cichocki, Meik Karwot, Bruno Luz, Michał Grudniewski, Patryk Mikita, Maciej Świdzikowski, Dawid Abramowicz, Damian Jakubik

Środkowy rząd od lewej: Kacper Wiatrak, Adam Banasiak, Michał Kaput, Dominik Sokół, Adrian Nowosadko, Artur Haluch, Mateusz Kochalski, Marcin Kluska, Maciej Górski, Kacper Pietrzyk, Leandro Rossi, Mateusz Michalski, Maciej Filipowicz

Dolny rząd od lewej: Chams Faraji, Cezary Romanowski (masażysta), Paweł Pietrzyk (fizjoterapeuta), Maciej Kokosza (asystent trenera, trener zespołu rezerw), Dariusz Banasik (trener), Zdzisław Radulski (masażysta), Jakub Studziński (trener bramkarzy), Maciej Lesisz (asystent trenera), Jarosław Kokosza (kierownik drużyny), Jakub Nowakowski, Damian Nowak

Zawodnicy

Nr Imię i nazwisko Pozycja Data ur.
12 Mateusz Kochalski bramkarz 25.07.2000
1 Artur Haluch bramkarz 23.07.1995
2 Michał Grudniewski obrońca 25.05.1993
14 Damian Jakubik obrońca 25.03.1990
38 Martin Klabnik obrońca 22.11.1991
33 Dawid Abramowicz obrońca 16.05.1991
20 Kacper Pietrzyk obrońca 16.04.1999
3 Mateusz Lewandowski obrońca 18.03.1993
16 Mateusz Cichocki obrońca 31.01.1992
91 Kacper Wiatrak obrońca 30.07.2001
98 Adrian Nowosadko obrońca 06.09.2000
48 Chams Faraji obrońca 01.09.2000
4 Maciej Świdzikowski obrońca 09.09.1989
18 Rafał Makowski pomocnik 05.08.1996
19 Marcin Kluska pomocnik 22.04.1996
70 Bruno Luz pomocnik 08.12.1988
7 Mateusz Michalski pomocnik 29.06.1991
66 Adam Banasiak pomocnik 07.12.1989
17 Maciej Filipowicz pomocnik 17.08.1998
90
Jakub Nowakowski pomocnik 11.10.2001
6 Karol Kucharski pomocnik 29.10.1991
11 Michał Kaput pomocnik 18.02.1998
97 Dominik Sokół napastnik 16.05.1999
8 Patryk Winsztal pomocnik 15.06.1999
55 Meik Karwot pomocnik 27.02.1993
27 Damian Nowak napastnik 14.05.1992
77 Patryk Mikita napastnik 28.12.1993
9 Leandro Rossi napastnik 26.11.1988
22 Maciej Górski napastnik 01.03.1990

 

Sztab

Trener: Dariusz Banasik

Asystent trenera: Maciej Lesisz

Trener bramkarzy/Asystent trenera: Jakub Studziński

Kierownik drużyny: Jarosław Kokosza

Masażyści: Zdzisław Radulski, Cezary Romanowski

 

Asystent trenera / Trener drugiego zespołu: Maciej Kokosza