Centrum Budowlane Matpol nowym sponsorem Radomiaka!

  • 08-10-2019 12:54
  • Admin

Centrum Budowlane Matpol nowym sponsorem Radomiaka!

Centrum budowlane "Matpol" mieszczące się przy ul. Kieleckiej 104 zostało nowym sponsorem Radomiaka. Serdecznie witamy w naszej Zielonej Rodzinie!

- Nasza hurtownia dostarczy kompleksowych rozwiązań dla Twojego biznesu. Doskonale wiemy jak ważna jest szybkość i precyzja działania. Jakość rozumiemy jako coś więcej niż oferowane wysokiej klasy materiały budowlane. Atutem firmy jest wysoko wykwalifikowana kadra, która systematycznie uczestniczy w szkoleniach z zakresu budownictwa zdobywając nowe doświadczenia zawodowe. To właśnie ludzie tworzą Matpol od początku istnienia firmy. Nasi doradcy to profesjonaliści nie wahaj się korzystać z ich wiedzy. Pomogą Ci na każdym etapie współpracy od wykonania pierwszego telefonu do ustalenia dogodnego terminu dostawy. Indywidualne podejście do potrzeb klienta to klucz naszego sukcesu - mówią przedstawiciele firmy Matpol.

Firma Matpol rozpoczęła dzialalność w lutym 2003 roku w celu zagospodarowania części rynku związanego z handlem hurtowym i detalicznym. Pierwszym miejscem prowadzenia działalności była siedziba przy ulicy Lubelskiej 9/11. Dynamiczny i stabilny rozwój firmy w ciągu ostatnich siedmiu lat pozwolił na zwiększenie asortymentu będącego w ofercie. Obecnie siedziba Matpolu mieści się przy ulicy Kieleckiej 104. Firma jest ukierunkowana na nieustanny rozwój i doskonalenie wszelkich płaszczyzn naszej działalności.

Witamy firmę Matpol w Zielonej Rodzinie i dziękujemy za nawiązaną współpracę!