Seria trwa! Pokonujemy Wigry Suwałki 4:1!

Wigry Suwałki - Radomiak Radom 1:4 (0:2)
Bramki: Bartczak 60 - Leandro 33, 45, Karwot 72, Mikita 90

Wigry: Kąkolewski - Sołdecki, Aftyka, Ozga, Sabiłło, Król, Matuszewski, Huertas, Bartczak, Karankiewicz, Sosnowski (46. Łapiński)
Radomiak: Kochalski - Abramowicz, Cichocki, Grudniewski, Michalski, Mikita, Lewandowski (63. Kaput), Makowski, Karwot, Leandro (73. Banasiak), Górski (81. Nowak)

Żółte kartki: Ozga - Banasiak

90+4 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Patryk Mikita trafia do siatki, a sędzia kończy mecz! Zwyciężamy 4:1!
90 - Żółta kartka dla Banasiaka za przerwanie kontry. Trzy minuty doliczone.
89 - Zmiana w Wigrach. Gużewski za Ozgę.
87 - Michalski do Nowaka, a ten strzela minimalnie nad bramką!
83 - Sabiłło sam na sam z Kochalskim. Broni nasz bramkarz, ale i tak chorągiewka uniesiona w górę.
81 - I jeszcze jedna zmiana. W Radomiaku Nowak zmienia Górskiego.
76 - Zmiana w zespole Wigier. Schodzi Król, na boisku Gierach.
73 - Banasiak zmienia Leandro.
72 - GOOOOOOOOOOOL! Karwot trafia bezpośrednio z rzutu wolnego! Prowadzimy 3:1!
71 - Nieatakowany Leandro poszukał podania wzdłuż bramki Wigier. Wybijają gospodarze.
68 - Górski pada w polu karnym, ale sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.
67 - Groźne dośrodkowanie gospodarzy z rzutu wolnego. Łapie Kochalski.
63 - Kaput za kontuzjowanego Lewandowskiego. Niestety, wygląda to na poważną kontuzję "Lewego".
62 - Leży Lewandowski. Potrzebna pomoc medyczna i nosze. Zawodnicy sygnalizują konieczność zmiany. Oby nic nie stało się naszemu pomocnikowi.
60 - Gol dla Wigier. Bartczak mocnym strzałem przy słupku pokonuje Kochalskiego. Kontaktowa bramka dla gospodarzy.
56 - Dwukrotnie Huertas wybija piłkę z szesnastki gospodarzy. Chwilę później z dystansu uderzył Mikita, ale broni bramkarz.
51 - I znów dogodna okazja dla Radomiaka, ale tym razem w polu karnym ratują się obrońcy Wigier.
47 - Ależ bliski kolejnego gola Radomiak! Lewandowski po ładnej akcji całego zespołu o mały włos nie pokonał Kąkolewskiego.
46 - Zmiana w przerwie u gospodarzy. Łapiński za Sosnowskiego.

PRZERWA. W pierwszej połowie pełna dominacja i kontrola boiskowych wydarzeń ze strony Radomiaka. Oby tak dalej!
45 - GOOOOOOOOOOOOL! Ponownie Leandro trafia do siatki! Prowadzimy do przerwy 2:0.
43 - Rzut karny! Abramowicz pada w polu karnym po faulu jednego z obrońców!
40 - Kilka minut dużego naporu ze strony Wigier. Bronimy się skutecznie.
33 - GOOOOOOOOOOOOL! Mikita do Leandro, ten sprytnie przełożył piłkę na obrońcą i huknął przy słupku! SETNA BRAMKA LEO W RADOMIAKU!
32 - Makowski mocno ale niecelnie. Za faul kartką upomniany został Karankiewicz.
30 - Karwot do Mikity, ten do Makowskiego, ale chwilę wcześniej był faulowany. Mamy rzut wolny na 20. metrze od bramki Wigier.
28 - Górski powalczył o piłkę z Sołdeckim. O mały włos stoper Wigier popełniłby błąd pod własnym polem karnym.
25 - Strzał Karwota z 30 metrów broni Kąkolewski.
24 - Ozga faulował Leandro i obejrzał kartkę. Dobra okazja do strzału dla Zielonych.
23 - Precyzyjne, ale niezbyt mocne uderzenie z dystansu Sołdeckiego pewnie broni Kochalski.
19 - Faulowany Leandro. Sędzia Krztoń dość długo czekał z gwizdkiem, ale ostatecznie przerwał kontrę Wigier.
18 - I znów było niebezpiecznie. Na szczęście najpierw w zamieszaniu w polu karnym piłkę wybił Karwot, a chwilę później źle podawał Bartczak.
15 - Pierwsza groźniejsza akcja Wigier. Dośrodkowanie Mateuszewskiego łapie Kochalski.
9 - Póki co gospodarze zepchnięci do głębokiej defensywy. Zieloni w ataku pozycyjnym.
7 - Znów Zieloni próbują uderzenia z dystansu, tym razem strzelał Makowski. Broni jednak Kąkolewski.
5 - Pierwszy strzał Mikity. Mamy rzut rożny.
1 - Początek meczu. Radomiak na zielono. Gospodarze na biało.

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi sędzia Wojciech Krztoń z Olsztyna. Początek o 17:00.

W Suwałkach bardzo pochmurnie i chłodno, momentami deszczowo, ale za to murawa robi świetne wrażenie.

WITAMY W RELACJI LIVE
************************
O godzinie 17:00 rozpocznie się mecz 12. kolejki Fortuna 1 Ligi pomiędzy Radomiakiem a Wigrami Suwałki. Tradycyjnie przeprowadzimy z tego spotkania tekstową relację LIVE, która wystartuje równo z pierwszym gwizdkiem sędziego Wojciecha Krztonia.