Radomiak przed meczem z Siarką Tarnobrzeg

• 10-05-2019 16:46
  • Admin

Pełna mobilizacja panuje w szeregach Radomiaka przed sobotnim meczem z Siarką Tarnobrzeg. Ewentualne zwycięstwo da naszemu zespołowi awans do I ligi po 13 latach oczekiwania. Wierzymy, że Zieloni niesieni gorącym dopingiem z trybun zatriumfują w sobotnie popołudnie i spełnią marzenia tysięcy fanów!

Wiadomo już, że sobotni mecz obejrzy komplet widzów na trybunach stadionu MOSiR. W dystrybucji pozostały ostatnie wejściówki i jeszcze dziś przedsprzedaż dobiegnie końca. W dniu meczu niewielka pula biletów będzie jeszcze dostępna w kasach stadionu. To oznacza, że w sobotę zapowiada się piłkarskie święto w Radomiu. Klub szykuje liczne atrakcje na to spotkanie. Przed meczem i w przerwie odbędzie się pokaz akrobacji GYM TEAM Radom. Na kibiców czekają konkursy, w tym TuRRboKonkurs w przerwie, w którym do wygrania będą ciekawe nagrody. W sprzedaży jest już Oficjalny Program Meczowy. Warto też przypomnieć, że przed bramami wejściowymi wolontariusze będą zbierać datki na wyjazd grupy tańca ROCKSTEP na Mistrzostwa Europy do Włoch.

Piłkarze Radomiaka są gotowi do walki. Trener Dariusz Banasik spodziewa się trudnego meczu: - Zróbmy ten ostatni, najważniejszy krok, wspólnie. Prosimy o gorący doping od pierwszej do ostatniej minuty, bo to będzie trudny pojedynek. Niech trybuny nas poniosą, a kibice, jak zawsze, będą "12" zawodnikiem Zielonych - mówi szkoleniowiec.

Zieloni pozostają w dobrej sytuacji w walce o awans. Do wywalczenia promocji do I ligi wystarczy naszemu zespołowi zwycięstwo. Jest też kilka innych wariantów, ale zagłębianie się w nie nie ma sensu. Liczymy na dobry mecz i zwycięstwo Radomiaka!

Apelujemy do kibiców o jak najwcześniejsze przybycie na stadion. Bramy wejściowe będą otwarte na godzinę przed meczem.

Spotkanie poprowadzi Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. Początek spotkania o godzinie 17:00. Transmisja w systemie pay-per-view będzie dostępna do obejrzenia na portalu TVCOM.pl, a tradycyjną tekstową relację LIVE przeprowadzimy na stronie oficjalnej.