Pierwsze wiosenne zwycięstwo rezerw Radomiaka

  • 14-04-2019 16:05
  • Admin

Pierwsze wiosenne zwycięstwo rezerw Radomiaka

W 20. kolejce IV ligi drugi zespół Radomiaka pokonał KS Raszyn 2:01. To pierwsze wiosenne zwycięstwo podopiecznych trenera Macieja Kokoszy i bardzo cenne, bo odniesione w meczu z jednym z rywali w walce o utrzymanie.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył Jakub Rolinc. Mecz miał ciekawy przebieg i oba zespoły stworzyły sporo sytuacji. Dobrze w bramce naszego zespołu spisywał się Mateusz Kochalski, który kilkukrotnie uchronił zespół przed stratą bramki. W 65. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Peter Mazan. Tuż przed końcem meczu po dośrodkowaniu w nasze pole karne piłkę do własnej bramki skierował Kacper Wiatrak. Na szczęście w ostatniej akcji meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pewnym strzałem głową bramkarza gości pokonał Karol Kucharski i zapewnił naszemu zespołowi trzy punkty.

Dzięki zwycięstwu Radomiak II awansował na 10. miejsce w tabeli IV ligi. Za tydzień podejmie Oskara Przysucha. Mecz zostanie rozegrany w Wielką Sobotę o godzinie 16:30, czyli po zakończeniu meczu pierwszego zespołu z Elaną Toruń.

Radomiak II Radom - KS Raszyn 2:1 (1:0)
Bramka: Rolinc 14, Kucharski 90 - Wiatrak 89 (s)

Radomiak II: Kochalski - Wieczorek, Wiatrak, Kucharski, Witkowski, Białogłowicz, Winsztal, Mazan (69. Stępień), Nowakowski, Filipowicz, Rolinc

WYNIKI I TABELA IV LIGI - KLIKNIJ TUTAJ