Bolesna porażka w Pruszkowie

• 16-03-2019 23:43
  • Admin

Mimo udanej pierwszej połowy i dobrego rozpoczęcia drugiej, Radomiak nie zdołał wywieźć z Pruszkowa nawet punktu. Znicz odrobił dwubramkową stratę, a kilka minut przed końcem meczu wyszedł na prowadzenie, którego już nie oddał.

ZNICZ PRUSZKÓW - RADOMIAK RADOM 3:2 (0:1)
Bramki: Smoliński 49, Machalski 65 (k), Machalski 82 - Kaput 37, Makowski 47

Znicz:
Misztal - Bochenek, Wrześniewski, Długołęcki, Zjawiński (90. Kocot), Machalski, Czarnowski, Stromecki (46. Smoliński), Małachowski, Smoleń, Tarnowski
Radomiak:
Haluch - Wawszczyk,Świdzikowski, Grudniewski, Jakubik, Makowski, Kaput (85. Rolinc), Karwot, Banasiak (79. Filipowicz), Leandro, Sokół (68. Winsztal)

Żółte kartki: Bochenek, Tarnowski - Leandro, Świdzikowski, Makowski, Kaput

KONIEC MECZU
90 +3 - Strzał głową Winsztala broni Misztal.
90 - Kocot za Zjawińskiego. Zmiana w Zniczu.
89 - Doliczone 3 minuty.
85 - Rolinc za Kaputa. Trzecia zmiana w naszym zespole.
82 - Trzeci gol dla Znicza... Bochenek głową trafia do naszej siatki. Gospodarze na prowadzeniu...
81 - Druga zmiana w Zniczu, Czarnowski schodzi, w jego miejsce Kubicki.
79 - Filipowicz za Banasiaka.
79 - Żółta kartka dla Smolińskiego, który przerwał atak Radomiaka.
76 - Dużo walki i przewinień w drugiej połowie. Znicz cofnięty, liczy na kontry, a Radomiak walczy o ponowne wyjście na prowadzenie.
75 - Misztal broni strzał Jakubika. Mamy rzut rożny.
73 - Makowski przerywa kontrę i zostaje upomniany kartką.
71 - Ostro faulowany Winsztal. Do bramki Znicza 40 metrów.
68 - Pierwsza zmiana w Radomiaku. Winsztal za Sokoła.
65 - GOL dla Znicza. Machalski z jedenastu metrów pokonuje Halucha.
63 - Leo sfaulował w polu karnym i sędzia Szczerbowicz podyktował jedenastkę.
62 - Świdzikowski faulował Tarnowskiego i obejrzał kartkę.
60 - Ponownie świetnie Haluch, ratuje nas w sytuacji sam na sam.
59 - Atakował Znicz. Czujny jednak w bramce Haluch.
53 - Raz za razem przewracany Sokół, ale milczy gwizdek sędziego Szczerbowicza...
49 - GOL dla Znicza. Smoliński trafia z bliska. Szybka odpowiedź gospodarzy.
47 - GOOOOOOOOOOOL! Rafał Makowski mija bramkarza i trafia do siatki! 2:0!
* Zmiana w Zniczu, Smoliński za Stromeckiego.
46 - Wracamy na drugą połowę. Na naszym Facebooku znajdziecie już bramkę Michała Kaputa i kilka zdjęć. Bardzo mocny wiatr wieje na sektorze prasowym umieszczonym na koronie trybuny w Pruszkowie. Radzimy sobie, choć łatwo nie jest :)

45 - PRZERWA. Dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu i co najważniejsze, potwierdzona bramką!
43 - Leo mocno uderzył z ostrego kąta, ale niecelnie.
37 - GOOOOOOOOOOOL! Michał Kaput strzałem głową pokonuje Misztala!
37 - Broni Misztal w sytuacji sam na sam z Makowskim.
34 - Powalczył Karwot, dośrodkował z trudnej piłki, Makowski jednak zablokowany przy próbie strzału.
30 - Znakomity drybling Kaputa. Bliski szczęścia nasz pomocnik, ale strzał zablokowany. Leandro upomniany kartką za protesty co do zagrania ręką.
28 - Pierwsza groźna akcja Znicza. W zamieszaniu wybija nasza defensywa.
25 - Tarnowski przypadkowo stanął na nodze Makowskiego. Potrzebna pomoc medyczna.
23 - Tym razem piłka ląduje na siatce bramki Misztala po bardzo dobrym wznowieniu Halucha i strzale Leo.
22 - Sprytny strzał Banasiaka, piłka trafia w poprzeczkę...
19 - Bochenek faulował Banasiaka. Strzał tego drugiego z rzutu wolnego mocny, ale zablokowany.
17 - Makowski spróbował strzału z dystansu, ale nie wyszedł ten strzał naszemu pomocnikowi.
14 - Radomiak w ataku pozycyjnym. Skoncentrowana póki co defensywa Znicza.
10 - Niecelnie strzelał z narożnika pola karnego Sokół.
8 - Seria dośrodkowań i rzutów rożnych dla naszego zespołu, ale bez efektu.
* Kibice Radomiaka póki co nie weszli do sektora gości. Doping prowadzą spoza stadionu.
7 - W zamieszaniu dopadł do piłki Makowski, jego strzał zablokowany a dobitka niecelna.
6 - Ładne przyjęcie kierunkowe Karwota i faulowany Niemiec. Mamy rzut wolny z 30 metrów.
4 - Makowski prostopadle do Wawszczyka. Na spalonym nasz obrońca.
3 - Pierwsza akcja Znicza. Grudniewski dobrze wrócił i wybił na aut.
1 - Pierwszy gwizdek sędziego Szczerbowicza! ZACZYNAMY!

Piłkarze powoli schodzą do szatni. Jeszce kilka minut do meczu. Frekwencja miejscowych kibiców nie za wysoka.

Ładna, słoneczna choć trochę wietrzna pogoda przywitała nas w Pruszkowie. Trwa rozgrzewka obu zespołów. Za chwilę zaczynamy!

WITAMY W RELACJI LIVE
----------------------------------

O godzinie 13:05 rozpocznie się wyjazdowy mecz Radomiaka ze Zniczem Pruszków. Transmisję tego spotkania można będzie obejrzeć w TVP 3, oraz w internecie na portalu sport.tvp.pl. Tradycyjnie na naszej stronie oficjalnej przeprowadzimy też tekstową relację LIVE