Radomiak przed meczem ze Skrą Częstochowa

  • 09-11-2018 17:01
  • Admin

Radomiak przed meczem ze Skrą Częstochowa

Trzy jednostki treningowe na sztucznej murawie mają za sobą piłkarze Radomiaka. Zmiana nawierzchni, na której trenują Zieloni wynika oczywiście z konieczności właściwego przygotowania się do sobotniego meczu ze Skrą Częstochowa. Beniaminek II ligi swoje domowe mecze rozgrywa dość nietypowo, bo własnie na boisku ze sztuczną trawą.

Dobrą informacją z obozu Zielonych jest na pewno fakt, że niemal wszyscy zawodnicy są gotowi do gry w nadchodzącym spotkaniu. Trener Dariusz Banasik będzie mógł skorzystać z powracającego po pauzie za kartki Michała Kaputa. W specjalnej masce trenuje Patryk Winsztal, który w meczu z Górnikiem Łęczna doznał urazu nosa. Indywidualnie trenują Dawid Jabłoński i Mateusz Zając. W naszym zespole nie ma przymusowych pauz za kartki.

Mecz ze Skrą będzie pierwszym ze spotkań rozegranych awansem z rundy wiosennej. Na inaugurację sezonu nasz zespół pokonał beniaminka II ligi 1:0 dzięki trafieniu Damiana Szuprytowskiego. Przed Zielonymi bardzo trudne zadanie, bo drużyna z Częstochowy w tym sezonie w meczach domowych notuje bilans 4 zwycięstw, 1 remisu i 1 porażki. Jedynym zespołem, który w tym sezonie zdołał wywieźć komplet punktów ze "Stolzle Stadionu" jest Elana Toruń. Barwy Skry reprezentuje były zawodnik Radomiaka, Krzysztof Napora.

Spotkanie poprowadzi sędzia Marcin Liana z Bydgoszczy. Transmisję w systemie pay-per-view przeprowadzi portal TVCOM.pl. Początek sobotniego meczu o godzinie 14:00.

Skra Częstochowa - Radomiak Radom / sobota, godz. 14:00