Radomiak przed meczem z Górnikiem Łęczna

  • 03-11-2018 17:17
  • Admin

Radomiak przed meczem z Górnikiem Łęczna

Arcyciekawie zapowiada się niedzielny mecz Radomiaka z Górnikiem Łęczna. Oba zespoły w ostatnim czasie notują znaczną zwyżkę formy. Ciekawie będzie też na trybunach, bo do Radomia w sporej liczbie wybierają się kibice gości, a i wśród fanów Zielonych bilety rozchodzą się bardzo szybko.

Radomiaka z Górnikiem łączy duża liczba strzelonych bramek i "głośne" nazwiska w linii ofensywnej. Niedzielny mecz będzie pojedynkiem trzech czołowych strzelców II ligi - Leandro (10 goli) oraz Patryka Szysza (9 goli) i Pawła Wojciechowskiego (8 goli). Problemem Górnika jest słaba dyspozycja defensywy. Zespół z Łęcznej stracił już w tym sezonie 25 bramek, czyli o 15 więcej niż Radomiak. Różnica punktowa w tabeli wynosi jednak tylko cztery oczka na korzyść Radomiaka, dlatego dla obu zespołów będzie to bardzo ważne spotkanie.

W obozie Zielonych panują bojowe nastroje. W wyjściowej jedenastce zabraknie Michała Kaputa, który w Stargardzie obejrzał czwartą żółtą kartkę w sezonie i czeka go przymusowa pauza. Po urazie do treningów wrócił za to Damian Szuprytowski.

Początek niedzielnego meczu z Górnikiem o godzinie 14:00. Spotkanie poprowadzi sędzia Marcin Kochanek z Opola. Transmisję w systemie pay-per-view będzie można obejrzeć na portalu TVCOM.pl. W dniu meczu kasy biletowe będą otwarte od godziny 11.

WSZYSCY NA MECZ!