Pechowa porażka rezerw Radomiaka w Garwolinie

• 03-11-2018 16:35
  • Admin

Pechowo zakończył się wyjazdowy mecz rezerw Radomiaka z Wilgą Garwolin. Nasz młody zespół rozegrał niezłe spotkanie, a dzięki trafieniu Karola Hodowanego jeszcze do 60 minuty remisował 1:1. Ostatecznie Wilga wygrała 2:1 dzięki kontrowersyjnemu rzutowi karnemu podyktowanemu w 62. minucie.

Przed naszą "dwójką" jeszcze jeden mecz w rundzie jesiennej. Podopieczni trenera Sebastiana Rybaka 10 października zagrają na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

WILGA GARWOLIN - RADOMIAK II RADOM 2:1 (1:1)
Bramki: Paszkowski 15, Talar 62 (k) - Hodowany 29

Radomiak II: Bielikow - Hodowany, Imiołek, Kozakiewicz, Markiewicz, Nowakowski, Nowosadko, Makowski, Stępień, Wiatrak, Wołczyński