Radomiak przed meczem z GKS Bełchatów

  • 02-08-2018 20:48
  • Admin

Radomiak przed meczem z GKS Bełchatów

Mimo upałów, które w ostatnich dniach mocno dają się we znaki, piłkarze Radomiaka na pełnych obrotach przygotowują się do sobotniego meczu z GKS Bełchatów. Sytuacja kadrowa Zielonych jest bardzo dobra.

Upalna pogoda nie ułatwia przygotowań, ale w podobnych warunkach, w jakich zawodnicy trenowali przez cały tydzień, przyjdzie im grać w sobotę. W naszym zespole nie ma kontuzji i innych pauz. Wszyscy są gotowi do gry.

Mecze z GKS Bełchatów zawsze obfitują w wiele emocji. Nie inaczej było w poprzednim sezonie, gdzie na jesieni Radomiak triumfował przed własną publicznością 2:1, mimo że przez ponad połowę meczu grał w osłabieniu po czerwonej kartce Adama Wolaka. Wiosenny mecz był już zdecydowanie mniej udany, bo w Bełchatowie Radomiak zremisował na zakończenie sezonu 0:0 i tym samym przegrał walkę o miejsce barażowe. Długotrwałej kontuzji w tym meczu doznał także Peter Mazan po faulu Emile Thiakane.

Bełchatowianie rozpoczęli sezon od... dwóch ujemnych punktów przyznanych przez komisję licencyjną w związku z problemami finansowymi. "Boiskowy" start GKS-u wygląda już dużo lepiej, bo podopieczni trenera Rafała Derbina zdobyli cztery punkty, remisując 0:0 z Pogonią Siedlce i pokonując 2:0 Siarkę Tarnobrzeg. Warto też podkreślić, że zarówno GKS jak i Radomiak w dwóch pierwszych meczach nie straciły ani jednej bramki. Do Radomia wybiera się spora grupa kibiców gości oraz liczna delegacja VIP bełchatowskiego klubu. Dobra frekwencja spodziewana jest także wśród fanów Radomiaka.

Sprzedaż biletów w piątek będzie odbywać się w kasach stadionu MOSiR (godz. 15:00-19:00) oraz w Zielonej Wyspie (godz. 10:00-20:00). Z kolei w dniu meczu wejściówki będą dostępne jedynie na stadionie, od godziny 15:00. Bilety można kupować również online - www.kupbilet.mosirradom.pl.

Początek sobotniego spotkania o godzinie 18:00. Sędzią meczu będzie Jacek Lis z Katowic.