Porażka w Grodzisku Wielkopolskim

• 20-02-2022 06:56
  • Admin

W meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze Radomiaka przegrali na wyjeździe 1:3 z Wartą Poznań. Dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika to czwarta porażka w tym sezonie.

Warta Poznań - Radomiak Radom 3:1 (0:1)
Jan Grzesik 47, Miguel Luis 51, 53 - Dawid Abramowicz 36

Warta: 1. Adrian Lis - 2. Jan Grzesik, 6. Łukasz Trałka, 44. Dawid Szymonowicz, 4. Robert Ivanov, 22. Konrad Matuszewski - 16. Miguel Luis (63, 30. Miłosz Szczepański), 15. Michał Kopczyński, 21. Mateusz Kupczak (90, 8. Niilo Maenpaa), 77. Jayson Papeau (63, 7. Frank Castaneda) - 99. Adam Zrelak (74, 9. Mateusz Kuzimski).

Radomiak: 1. Filip Majchrowicz - 14. Damian Jakubik (75, 22. Tiago Matos), 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leandro, 35. Daniel Łukasik (75, 55. Meik Karwot), 2. Thabo Cele (59, 8. Luizao), 11. Jo Santos (59, 20. Luis Machado) - 19. Karol Angielski, 13. Maurides (59, 10. Mateusz Radecki).

87 - Angielski wprost w Lisa.
81 - Kuzimski sam na sam z naszym bramkarzem, ale lepszy Majchrowicz.
75 - T. Matos i Karwot za Jakubika oraz Łukasika.
73 - Kuzimski za Zrelaka.
* Wstał już obrońca Warty
69 - Leży na boisku Szymonowicz po tym, jak dostał piłką w głowę od Trałki.
64 - Machado wprost w Lisa po indywidualnej akcji.
63 - Zmiany w Warcie: Szczepański i Castaneda za Luisa oraz Papeau.
61 - Abramowicz minimalnie obok bramki z 10. metrów!
59 - Trzy zmiany w Radomiaku: debiutant Luizao, Machado i Radecki za Cele, Jo Santosa oraz Mauridesa.
* Błędy w obronie Radomiaka i zawodnik Warty dwukrotnie w przeciągu dwóch minut pokonał Majchrowicza. Ogółem nasza drużyna straciła trzy bramki w sześć minut...
53 - 3:1 dla Warty... Ponownie Miguel Luis...
51 - Miguel Luis strzelą drugą bramkę dla Warty, przegrywamy 1:2...
50 - Leo w ostatniej chwili wybija piłkę na róg.
* Niepilnowany obrońca gospodarzy z boku pola karnego plasowanym strzałem pokonał Majchrowicza
47 - Gol dla Warty. Bramkę zdobył Jan Grzesik, 1:1.
46 - Druga połowa rozpoczęta!

Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 1:0!
* Dwie minuty doliczone
44 - Rzut wolny dla Warty z boku pola karnego.
42 - Gra się wyraźnie uspokoiła.
* Nasz obrońca najprzytomniej zachował się w polu karnym Warty i z bliskiej odległości pokonał Lisa!
36 - GOOOOL dla Radomiaka!!!! Dawid Abramowicz! Obejmujemy prowadzenie!
35 - Rzut rożny dla Radomiaka po zablokowaniu dośrodkowania Jakubika.
* Maurides wprost w Lisa
27 - Korner po akcji Leo.
* Zrelak trafił w mur
23 - Kartka dla Cele i rzut wolny dla Warty na 22. metrze.
21 - Akcja Warty i uderzenie zablokowane przez Abramowicza. Następnie kontra, ale Jo Santos strzelił wysoko nad bramką.
20 - Odpowiedź gospodarzy. Na szczęście, Luis kopnął tylko w boczną siatkę.
17 - Próba Rossiego z 14. metrów minimalnie mija światło bramki Lisa!
16 - Kartka dla Trałki za faul na Leandro.
* Obaj zawodnicy są gotowi do gry
12 - Groźne zderzenie Mauridesa z graczem Warty i chwila przerwy w grze.
11 - Kupczak teraz głową, ale nad bramką Majchrowicza.
9 - Cichocki w ostatniej chwili wybija futbolówkę wstrzeloną w pole karne przez Grzesika.
* Rossi nad bramką po dośrodkowaniu debiutanta, Daniela Łukasika
7 - Rożny po strzale z boku Abramowicza.
4 - Ofensywny faul Leandro. Jak na razie, bardzo spokojny mecz.
* Gramy dziś na czarno
1 - Pierwszy gwizdek arbitra. Rozpoczęliśmy mecz Warta - Radomiak!

---

12:18 Zawodnicy zakończyli rozgrzewkę. Za 12 minut początek meczu Warta - Radomiak!

12:01 Przypominamy, że mecz będziecie mogli oglądać na żywo w Canal+ SPORT oraz w Canal+ online.

11:57 Obie drużyny już się rozgrzewają.

11:44 Skład gospodarzy: Lis - Grzesik, Ivanov, Szymonowicz, Trałka, Matuszewski - Luis, Kupczak, Kopczyński, Papeau - Zrelak.

11:25 Skład Radomiaka wygląda następująco:

10:30 Jesteśmy już na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Za 2 godziny zaczynamy mecz #WARRAD!

08:00 My od jakiegoś czasu jesteśmy w drodze, a nasza drużyna przebywa na terenie woj. wielkopolskiego od soboty.

WITAMY W RELACJI LIVE
********************************

O godz. 12:30 na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim, rozpocznie się mecz 22. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Warta Poznań vs. Radomiak Radom! Spotkanie transmitowane będzie w CANAL+ SPORT i CANAL+ online. Na naszej oficjalnej stronie przeprowadzimy tradycyjną, tekstową relację na żywo. Bądźcie z nami!