Trwa sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin

  • 07-09-2021 15:26
  • Admin

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Pogonią Szczecin

Na wyspie Radomiaka można już kupować wejściówki na mecz 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy: Radomiak Radom - Pogoń Szczecin.

Bilety w cenie 50 zł. Przypominamy, że osoby zaszczepione przeciw COVID-19, przy zakupie biletu podpisują oświadczenie o zaszczepieniu (sprzedaż jest otwarta dla wszystkich - oświadczenie o zaszczepieniu podpisują jedynie osoby, które są zaszczepione).

Sprzedaż stacjonarna w kasie MOSiR przy ul. Narutowicza rozpoczęła się 10 września. Wejściówki będą tam sprzedawane w piątek i sobotę w godz. 9-17 oraz w poniedziałek - w dniu meczu z Pogonią Szczecin. W piątek (10 września) ruszyła także sprzedaż internetowa (https://sklep.mosirradom.pl/).

Sprzedaż biletów w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej trwa od godz. 10 do 20. Mecz Radomiaka z Pogonią rozpocznie się w poniedziałek (13 września) o godz. 20:30 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Ciągle natomiast trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Radomiaka w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy (karnet tańszy o dwa mecze, które się odbyły - z Legią i Wartą), tj. w cenie 280 zł. W kasie MOSiR będzie można kupować karnet na Trybunę A, a w Zielonej Wyspie można kupować karnety na Trybunę B.

Zapraszamy.