Nowe koszulki meczowe na sezon 2021/2022

  • 20-07-2021 19:49
  • Admin

Nowe koszulki meczowe na sezon 2021/2022

W piątek piłkarze Radomiaka Radom rozpoczną sezon 2021/2022. W 1. kolejce PKO BP Ekstraklasy Zieloni zagrają na wyjeździe z Lechem Poznań. Na pierwszy mecz w najwyższej klasie rozgrywkowej po 36-letniej przerwie podopieczni trenera Dariusza Banasika wybiegną w nowych koszulkach meczowych, które zostały wykonane we współpracy ze Sponsorami Klubu, firmami: Joma i Football Factory.

Pierwsza koszulka to tradycyjna zieleń, drugi trykot również nawiązuje do barw naszego Klubu, więc jest koloru białego, natomiast trzeci strój, tzw. rezerwowy, który muszą posiadać wszystkie zespoły grające w PKO Ekstraklasie, jest czarny.

- Mi osobiście te koszulki bardzo się podobają. Cieszy mnie, że wróżyliśmy sobie ten sukces z firmą Joma (awans - przyp. red.) i to się stało. Tym większa radość, że współpracujemy. Oczywiście, ta współpraca jest teraz na dużo wyższym poziomie, myślę, że z korzyścią dla obu stron - mówi prezes Radomiaka, Sławomir Stempniewski.

Konrad Sierociński, przedstawiciel firmy Football Factory, dodaje: - Koszulka jest w typowym kolorze Radomiaka, czyli taka żywa zieleń. Została stworzona z recyklingu, także Radomiak wspiera "bio". Drugi trykot jest biały, natomiast trzecia koszulka koloru czarnego.

- Bardzo się cieszymy, że Radomiak nam zaufał jeszcze przed awansem do Ekstraklasy. Oczywiście gratulujemy Zielonym tego awansu. Jest to dla nas prestiż, myślę, że dla Radomiaka firma Joma również jest prestiżem - podkreśla natomiast Damian Gil, przedstawiciel handlowy firmy Joma.

ZDJĘCIA - TUTAJ.

Wszystkich Kibiców zachęcamy do nabycia nowego trykotu Zielonych! Koszulki do kupienia w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej oraz online - na stronie https://radomiak.sklep.pl/.

 

#GramyRazem