Stomil kolejnym rywalem Radomiaka

  • 01-05-2021 15:45
  • Admin

Stomil kolejnym rywalem Radomiaka

W meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zagrają na stadionie przy ul. Narutowicza ze Stomilem Olsztyn. Podopieczni trenera Dariusza Banasika powalczą o czternaste zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Ścisk w górnej części tabeli zaplecza Ekstraklasy sprawił, że teraz każdy pojedynek jest jak na wagę złota. Zieloni muszą oczywiście wygrać, aby utrzymać pozycję wicelidera, tuż za Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, a przed ŁKS-em, Górnikiem Łęczna, GKS-em Tychy oraz Arką.

Stomil plasuje się obecnie na 14. miejscu, mając na swoim koncie 29 punktów. Drużyna trenera Piotra Klepczarka jest praktycznie pewna utrzymania, nie walczy również o lokaty 3-6, dające prawo gry w barażach o awans do PKO Ekstraklasy.

W naszym zespole zabraknie pauzującego za kartki Damiana Jakubika. Z tego samego powodu w ekipie z Olsztyna nie zagra Hubert Szramka. Pozostali zawodnicy, jeśli chodzi o radomian, są do dyspozycji trenera Dariusza Banasika.

Sędzią głównym tego pojedynku będzie Tomasz Marciniak, arbiter z Płocka.

Początek meczu Stomil Olsztyn - Radomiak Radom w niedzielę (2 maja) o godz. 19:10 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Transmisja w Ipla.tv. Tekstowa relacja na Radomiak.pl.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 1.48.