Rezerwy remisują w Mińsku Mazowieckim

• 10-04-2021 19:21
  • Admin

W meczu 17. kolejki IV ligi drugi zespół Zielonych zremisował na wyjeździe 2:2 z wiceliderem tabeli, Mazovią Mińsk Mazowiecki. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Amancio.

Podopieczni trenera Jarosława Czupryna wyszli na prowadzenie w 17. minucie, gdy podanie Klimasa wykończył Amancio. Dziesięć minut później gospodarze wyrównali - Szpaderskiego pokonał Rozbiewski. Druga połowa przebiegała pod dyktando Radomiaka i na kwadrans przed końcem Amancio po raz drugi wpisał się na listę strzelców, tym razem wykorzystując zagranie Diane. Niestety, w doliczonym czasie gry Mazovia zdołała wyrównać i obie drużyny podzieliły się punktami na inaugurację rundy wiosennej.