W Nowym Sączu zagramy z Sandecją

  • 21-11-2020 12:59
  • Admin

W Nowym Sączu zagramy z Sandecją

W meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zagrają na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz.

Podopieczni Dariusza Banasika po pokonaniu przy Narutowicza ówczesnego lidera - ŁKS Łódź 1:0, tym razem zmierzą się z ostatnim zespołem w tabeli. Obecnie radomianie plasują się na 6. miejscu z dorobkiem 21 oczek, natomiast Sandecja jest właśnie osiemnasta, mając na swoim koncie tylko 2 punkty. Dodajmy, że drużyna z Nowego Sącza zmieniła niedawno trenera - Piotra Mandrysza zastąpił Dariusz Dudek.

Zieloni grają ostatnio bardzo dobrze - przede wszystkim w defensywie. Mateusz Kochalski jest bowiem niepokonany od 363 minut:

Mamy więc nadzieję, że ta seria naszego bramkarza trwać będzie jak najdłużej!

W naszym zespole zabraknie m.in. Damiana Jakubika, który za czerwoną kartkę, którą ujrzał w pojedynku z Zagłębiem Sosnowiec, został ukarany pauzą na trzy mecze, co oznacza, że wróci dopiero na pojedynek z Resovią. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będzie natomiast już Artur Bogusz, który za cztery żółte kartki w sezonie, nie mógł wystąpić w potyczce z ŁKS-em.

Początek meczu Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom w niedzielę (22 listopada) o godz. 12:40 na stadionie w Nowym Sączu. Transmisja na platformie Ipla.TV. Tekstowa relacja na Radomiak.pl.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 2.00.