Przy światłach zagramy z liderem

  • 17-11-2020 11:34
  • Admin

Przy światłach zagramy z liderem

W pojedynku zaległej 10. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom zagrają z liderem tabeli - ŁKS-em Łódź. Mecz odbędzie się już przy zmodernizowanym oświetleniu na stadionie MOSiR przy ul. Narutowicza 9.

Trzy spotkania w roli gospodarza rozegrali na obiekcie w Pruszkowie zawodnicy Zielonych. Spowodowane to było modernizacją oświetlenia na stadionie w Radomiu. Teraz, gdy inwestycja została oddana już do użytku, nasz zespół na dobre wraca do swojego miasta (tutaj już odbędą się kolejne mecze Radomiaka w tym sezonie) i po raz pierwszy zagra przy nowym, sztucznym oświetleniu do 2000 lx (potyczki z GKS-em Tychy i Zagłębiem Sosnowiec odbyły się jeszcze przy dziennym świetle).

Nowe oświetlenie na stadionie MOSiR

Radomiak po bezbramkowym remisie z Zagłębiem zajmuje obecnie 7. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 18 punktów. ŁKS natomiast jest liderem tabeli, mając na swoim koncie 31 oczek. Podopieczni trenera Wojciecha Stawowego wygrali w obecnych rozgrywkach 10 spotkań i tylko raz zremisowali, nie zaznając goryczki porażki.

Trener Dariusz Banasik nie będzie miał do dyspozycji pełnej kadry. Przede wszystkim za kartki pauzować będą Damian Jakubik i Artur Bogusz. Nie wiadomo też, czy w kadrze meczowej znajdą się Mateusz Lewandowski i Mateusz Radecki, którzy w ostatnim czasie narzekali na urazy.

Początek meczu Radomiak Radom - ŁKS Łódź w środę (18 listopada) o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu. Transmisja na platformie Ipla.TV. Tekstowa relacja na Radomiak.pl.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 3.70

Foto: DronatiMedia