Rezerwy wygrały z wiceliderem

• 11-10-2020 12:54
  • Admin

W meczu 11. kolejki IV ligi drugi zespół Zielonych pokonał 2:1 Zamłynie Radom. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Jakub Podsiadło z rzutu karnego oraz Athanasios Scheidt.

W rezerwach zagrało kilku zawodników z pierwszej drużyny Radomiaka. W 16. minucie Jakub Podsiadło był faulowany w polu karnym gości i sam poszkodowany zamienił "jedenastkę" na gola. W 37. minucie wynik podwyższył Athanasios Scheidt, uderzając celnie z 25. metrów.

W drugiej połowie Zamłynie, które jest wiceliderem tabeli, zdołało strzelić bramkę kontaktową, jednak radomianie utrzymali korzystny wynik do końca meczu i zanotowali drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Radomiak II Radom - Zamłynie Radom 2:1 (2:0)
Jakub Podsiadło 16 (k), Athanasios Scheidt 37 - Filip Lech 67

Radomiak II: Kryczka - Łyko, Wołczyński, Wiech, Markiewicz - Podsiadło, Stępień, Scheidt, Nowakowski, Ebwelle - Diane.

Zamłynie: Prasek - Szary, Moskwa, Woźniak, Nowocień, Nowosielski (75. Szubiński), Kubica, Bawor (66. Midziołek), Grygiel (83. Popiel), Lech, Barzyński (59. Oparcik).