Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)

Dodano: 23 września 2017 | 12:56
Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)
Kolejne zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni w sobotnie przedpołudnie wygrali na wyjeździe ze Skaryszewianką Skaryszew 3:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
W środę Radomiak rozegra zaległy mecz z 1. kolejki z Orłem Wierzbica. Stawką tego spotkania będzie fotel lidera ligi okręgowej.

Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)
(Kozłowski 42', Bogacz 44', Kucharski 88' (k))

Radomiak: Kowalczyk - Stróżka, Kozłowski, Grot, Lech (50' Kępka), Kucharski, Trzos (65' Markiewicz), Sokół, Bogacz (65' Ciupak), Gilewski (75' Gregorczyk), Winsztal

Wyniki 9. kolejki

Mogielanka Mogielnica - Centrum Radom 1:1
Legion Głowaczów - Pilica Nowe Miasto 1:1
Gracja Tczów - Szydłowianka Szydłowiec 1:5
Zamłynie Radom - Proch Pionki 1:0
KS Warka - Powiślanka Lipsko 5:1
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 1:2
Zwolenianka Zwoleń - Iłżanka Kazanów, przełożony
Jodła Jedlnia-Letnisko - Orzeł Wierzbica, przełożony



Tabela liga okręgowa 2017/2018



Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazowsze Grójec171142501537
2.KS Warka171142391737
3.Radomiak II Radom171124492035
4.Proch Pionki17104326834
5.Orzeł Wierzbica171034382833
6.Jodła Jedlnia-Letnisko171025291732
7.Zamłynie Radom17854322729
8.Centrum Radom17845311928
9.Powiślanka Lipsko17746282925
10.Iłżanka Kazanów177010303721
11.Pilica Nowe Miasto176110263519
12.Szydłowianka Szydłowiec17539252918
13.Legion Głowaczów17539264218
14.Zawisza Sienno17458252617
15.Zwolenianka Zwoleń17458213417
16.Skaryszewianka Skaryszew174112225113
17.Mogielanka Mogielnica172411255010
18.Gracja Tczów17301417559

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
ZOBACZ TAKŻE
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (2:0)

Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (2:0)

18 listopada 2017 | 15:17
Wysokiej porażki w ostatnim meczu rundy jesiennej doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni w meczu na szczycie przegrali z Mazowszem Grójec aż 0:4. »
Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko 0:1 (0:0)

Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko 0:1 (0:0)

11 listopada 2017 | 15:09
Drugiej z rzędu porażki doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni na boisku w Suskowoli przegrali z Powiślanką Lipsko 0:1. »
Proch Pionki - Radomiak II Radom 2:0 (1:0)

Proch Pionki - Radomiak II Radom 2:0 (1:0)

04 listopada 2017 | 14:14
Drugiej porażki jesienią doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni w meczu na szczycie przegrali ze spadkowiczem z IV ligi, Prochem Pionki 0:2. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak