Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 0:1 (0:0)

Dodano: 11 maja 2014 | 20:29
Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 0:1 (0:0)
W dalszym ciągu fatalnej serii porażek nie może przerwać drugi zespół Radomiaka. Tym razem zieloni przegrali na własnym stadionie z Oronką Orońsko 0:1, tracąc gola z rzutu karnego.
Rozmiar czcionki:A+A-
W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Prochem Pionki.

Radomiak II Radom - Oronka Orońsko 0:1 (0:0)

Radomiak: Banasiak - Waśniewski, Czubak, Kupis, Janik (30' Mirowski), Miałkowski, Neska (50' Spyt), Jankowski (50' Gil R.), Winiarski, Kiernoz, Skowroński

Wyniki 25. kolejki

Pilica Nowe Miasto - Polonia Iłża 0:1
RuszCovia Borkowice - Jodła Jedlnia-Letnisko 3:4
Zwolenianka Zwoleń - KS Warka 3:0
Wulkan Zakrzew - Legion Głowaczów 1:1
Plon Garbatka-Letnisko - Powiślanka Lipsko 1:2
Zawisza Sienno - Proch Pionki 1:1
LKS Promna - Iłżanka Kazanów 6:0



Tabela liga okręgowa 2017/2018



Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazowsze Grójec171142501537
2.KS Warka171142391737
3.Radomiak II Radom171124492035
4.Proch Pionki17104326834
5.Orzeł Wierzbica171034382833
6.Jodła Jedlnia-Letnisko171025291732
7.Zamłynie Radom17854322729
8.Centrum Radom17845311928
9.Powiślanka Lipsko17746282925
10.Iłżanka Kazanów177010303721
11.Pilica Nowe Miasto176110263519
12.Szydłowianka Szydłowiec17539252918
13.Legion Głowaczów17539264218
14.Zawisza Sienno17458252617
15.Zwolenianka Zwoleń17458213417
16.Skaryszewianka Skaryszew174112225113
17.Mogielanka Mogielnica172411255010
18.Gracja Tczów17301417559

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II: Wysoka wygrana z Nadarzynem

Radomiak II: Wysoka wygrana z Nadarzynem

17 lutego 2018 | 14:20
Kolejny mecz kontrolny rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali z A-klasowym GLKS Nadarzyn 6:1. Bramki dla "dwójki" strzelili Dominik Sokół (dwie), Szymon Stanisławski, Kamil Gilewski (dwie) i Bartosz Bogacz. »
Radomiak II: Porażka z Mszczonowianką

Radomiak II: Porażka z Mszczonowianką

10 lutego 2018 | 23:21
Drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali z wiceliderem IV ligi, Mszczonowianką 1:3. Gola dla naszego zespołu strzelił Szymon Stanisławski. »
Radomiak II: Sparingowy remis

Radomiak II: Sparingowy remis

03 lutego 2018 | 21:46
Pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do wiosennych zmagań w lidze okręgowej rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali z ligowym rywalem, Iłżanką Kazanów 2:2. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 marca 2018 - godz. 15:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak