Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak II Radom - Gracja Tczów 3:0 (2:0)

Dodano: 10 września 2017 | 19:52
Radomiak II Radom - Gracja Tczów 3:0 (2:0)
Czwarte zwycięstwo w tym sezonie ligi okręgowej odniósł w niedzielę drugi zespół Radomiaka. Zieloni tym razem pokonali Grację Tczów 3:0 po golach Dominika Sokoła, Bartosza Bogacza i Kamila Gilewskiego.
Rozmiar czcionki:A+A-
W środę Radomiak zagra na wyjeździe z Mogielanką Mogielnica.

Radomiak II Radom - Gracja Tczów 3:0 (2:0)
(Sokół 20', Bogacz 25', Gilewski 84')

Radomiak: Kowalczyk - Stróżka, Kępka (85' Stysiek), Grot, Gapczyński (85' Lech), Gilewski (85' Nowosadko), Bogacz (46' Markiewicz), Kucharski, Ciupak (46' Gregorczyk), Winsztal (29' Trzos), Sokół

Wyniki 6. kolejki

Mazowsze Grójec - Skaryszewianka Skaryszew 6:0
Iłżanka Kazanów - Mogielanka Mogielnica 6:3
Szydłowianka Szydłowiec - KS Warka 0:1
Proch Pionki - Jodła Jedlnia-Letnisko 1:2
Pilica Nowe Miasto - Centrum Radom 1:3
Zamłynie Radom - Zawisza Sienno 1:0
Orzeł Wierzbica - Legion Głowaczów 2:1
Zwolenianka Zwoleń - Powiślanka Lipsko 2:4



Tabela liga okręgowa 2017/2018



Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazowsze Grójec980136924
2.Radomiak II Radom871027522
3.KS Warka962120720
4.Orzeł Wierzbica7610221019
5.Proch Pionki952213417
6.Jodła Jedlnia-Letnisko852112717
7.Iłżanka Kazanów8503231815
8.Zamłynie Radom9423131214
9.Pilica Nowe Miasto9414111213
10.Powiślanka Lipsko9324131911
11.Zawisza Sienno9243151010
12.Centrum Radom9315181510
13.Szydłowianka Szydłowiec922510138
14.Legion Głowaczów91359226
15.Mogielanka Mogielnica912611305
16.Skaryszewianka Skaryszew911712324
17.Gracja Tczów91084313
18.Zwolenianka Zwoleń80267202

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
ZOBACZ TAKŻE
Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)

Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)

23 września 2017 | 12:56
Kolejne zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni w sobotnie przedpołudnie wygrali na wyjeździe ze Skaryszewianką Skaryszew 3:1. »
RADOMIAK.TV: Skrót meczu z Legionem

RADOMIAK.TV: Skrót meczu z Legionem

16 września 2017 | 22:29
Na naszym kanale RADOMIAK.TV dostępny jest skrót wygranego meczu "dwójki" z Legion Głowaczów oraz pomeczowy komentarz trenera Pawła Potenta. »
Radomiak II Radom - Legion Głowaczów 7:0 (2:0)

Radomiak II Radom - Legion Głowaczów 7:0 (2:0)

16 września 2017 | 15:19
Wysokie zwycięstwo odniósł w sobotę drugi zespół Radomiaka. Zieloni na boisku w Suskowoli wygrali z Legionem Głowaczów 7:0. Hat-tricka ustrzelił kapitan naszego zespołu, Karol Kucharski. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
    Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    vs
    GKS Jastrzębie
    Niedziela, 1 października 2017 - godz. 17:00
  • Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    Stal Stalowa Wola
    10. kolejka II ligi
    2:2
    Radomiak Radom
    sobota, 23 września 2017 - godz. 15:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań1024
2.Radomiak Radom1024
3.GKS Jastrzębie1021
4.ŁKS Łódź1017
5.GKS Bełchatów1014
6.Błękitni Stargard1014
7.Legionovia Legionowo1014
8.Garbarnia Kraków1014
9.Siarka Tarnobrzeg1014
10.Stal Stalowa Wola1012
11.Olimpia Elbląg1012
12.ROW Rybnik1011
13.Wisła Puławy1011
14.Znicz Pruszków1010
15.Rozwój Katowice108
16.MKS Kluczbork108
17.Gryf Wejherowo108
18.Gwardia Koszalin105
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak