Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)

Dodano: 13 września 2017 | 20:56
Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)
Czwarte z rzędu zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. W środowe popołudnie zieloni wygrali na wyjeździe z Mogielanką Mogielnica 4:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu. Już w 5. minucie dobre dogranie z boku od Bartosza Bogacza na gola zamienił Szymon Stanisławski. W 22. minucie gospodarze doprowadzili do remisu. W 37. minucie Mogielanka, która po czerwonej kartce dla jednego graczy grała w "10", nie wykorzystała rzutu karnego.

Radomiak bardzo długo nie mógł znaleźć sposobu na zdobycie drugiego gola. Dopiero w 79. minucie do siatki rywala trafił Patryk Ciupak. Trzy minuty później na 3:1 podwyższył Bartosz Boagcz, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustalił Dominik Sokół.

W sobotę o godz. 11:00 Radomiak na boisku w Suskowoli zagra z Legionem Głowaczów.

Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)
(Stanisławski 5', Ciupak 79', Bogacz 82', Sokół 90')

Radomiak: Adamczyk - Stróżka, Kępka (72' Gregorczyk), Grot, Gapczyński (46' Ciupak), Gilewski, Kucharski, Lech (83' Hajdrowski), Bogacz (85' Markiewicz), Nowosadko (46' Trzos), Stanisławski (46' Sokół)

Wyniki 7. kolejki

Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec 0:1
Gracja Tczów - Pilica Nowe Miasto 0:2
Legion Głowaczów - Iłżanka Kazanów 1:3
Skaryszewianka Skaryszew - Orzeł Wierzbica 1:4
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:5
Jodła Jedlnia-Letnisko - Powiślanka Lipsko 2:1
Zawisza Sienno - Proch Pionki 0:1
KS Warka - Zamłynie Radom 4:2





Tabela liga okręgowa 2017/2018



Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazowsze Grójec171142501537
2.KS Warka171142391737
3.Radomiak II Radom171124492035
4.Proch Pionki17104326834
5.Orzeł Wierzbica171034382833
6.Jodła Jedlnia-Letnisko171025291732
7.Zamłynie Radom17854322729
8.Centrum Radom17845311928
9.Powiślanka Lipsko17746282925
10.Iłżanka Kazanów177010303721
11.Pilica Nowe Miasto176110263519
12.Szydłowianka Szydłowiec17539252918
13.Legion Głowaczów17539264218
14.Zawisza Sienno17458252617
15.Zwolenianka Zwoleń17458213417
16.Skaryszewianka Skaryszew174112225113
17.Mogielanka Mogielnica172411255010
18.Gracja Tczów17301417559

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
ZOBACZ TAKŻE
Radomiak II: Wysoka wygrana z Nadarzynem

Radomiak II: Wysoka wygrana z Nadarzynem

17 lutego 2018 | 14:20
Kolejny mecz kontrolny rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni wygrali z A-klasowym GLKS Nadarzyn 6:1. Bramki dla "dwójki" strzelili Dominik Sokół (dwie), Szymon Stanisławski, Kamil Gilewski (dwie) i Bartosz Bogacz. »
Radomiak II: Porażka z Mszczonowianką

Radomiak II: Porażka z Mszczonowianką

10 lutego 2018 | 23:21
Drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni przegrali z wiceliderem IV ligi, Mszczonowianką 1:3. Gola dla naszego zespołu strzelił Szymon Stanisławski. »
Radomiak II: Sparingowy remis

Radomiak II: Sparingowy remis

03 lutego 2018 | 21:46
Pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do wiosennych zmagań w lidze okręgowej rozegrał drugi zespół Radomiaka. Zieloni zremisowali z ligowym rywalem, Iłżanką Kazanów 2:2. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 marca 2018 - godz. 15:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak