Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)

Dodano: 13 września 2017 | 20:56
Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)
Czwarte z rzędu zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. W środowe popołudnie zieloni wygrali na wyjeździe z Mogielanką Mogielnica 4:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu. Już w 5. minucie dobre dogranie z boku od Bartosza Bogacza na gola zamienił Szymon Stanisławski. W 22. minucie gospodarze doprowadzili do remisu. W 37. minucie Mogielanka, która po czerwonej kartce dla jednego graczy grała w "10", nie wykorzystała rzutu karnego.

Radomiak bardzo długo nie mógł znaleźć sposobu na zdobycie drugiego gola. Dopiero w 79. minucie do siatki rywala trafił Patryk Ciupak. Trzy minuty później na 3:1 podwyższył Bartosz Boagcz, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustalił Dominik Sokół.

W sobotę o godz. 11:00 Radomiak na boisku w Suskowoli zagra z Legionem Głowaczów.

Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)
(Stanisławski 5', Ciupak 79', Bogacz 82', Sokół 90')

Radomiak: Adamczyk - Stróżka, Kępka (72' Gregorczyk), Grot, Gapczyński (46' Ciupak), Gilewski, Kucharski, Lech (83' Hajdrowski), Bogacz (85' Markiewicz), Nowosadko (46' Trzos), Stanisławski (46' Sokół)

Wyniki 7. kolejki

Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec 0:1
Gracja Tczów - Pilica Nowe Miasto 0:2
Legion Głowaczów - Iłżanka Kazanów 1:3
Skaryszewianka Skaryszew - Orzeł Wierzbica 1:4
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:5
Jodła Jedlnia-Letnisko - Powiślanka Lipsko 2:1
Zawisza Sienno - Proch Pionki 0:1
KS Warka - Zamłynie Radom 4:2





Tabela liga okręgowa 2017/2018



Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazowsze Grójec980136924
2.Radomiak II Radom871027522
3.KS Warka962120720
4.Orzeł Wierzbica7610221019
5.Proch Pionki952213417
6.Jodła Jedlnia-Letnisko852112717
7.Iłżanka Kazanów8503231815
8.Zamłynie Radom9423131214
9.Pilica Nowe Miasto9414111213
10.Powiślanka Lipsko9324131911
11.Zawisza Sienno9243151010
12.Centrum Radom9315181510
13.Szydłowianka Szydłowiec922510138
14.Legion Głowaczów91359226
15.Mogielanka Mogielnica912611305
16.Skaryszewianka Skaryszew911712324
17.Gracja Tczów91084313
18.Zwolenianka Zwoleń80267202

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
ZOBACZ TAKŻE
Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)

Skaryszewianka Skaryszew - Radomiak II Radom 1:3 (0:2)

23 września 2017 | 12:56
Kolejne zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. Zieloni w sobotnie przedpołudnie wygrali na wyjeździe ze Skaryszewianką Skaryszew 3:1. »
RADOMIAK.TV: Skrót meczu z Legionem

RADOMIAK.TV: Skrót meczu z Legionem

16 września 2017 | 22:29
Na naszym kanale RADOMIAK.TV dostępny jest skrót wygranego meczu "dwójki" z Legion Głowaczów oraz pomeczowy komentarz trenera Pawła Potenta. »
Radomiak II Radom - Legion Głowaczów 7:0 (2:0)

Radomiak II Radom - Legion Głowaczów 7:0 (2:0)

16 września 2017 | 15:19
Wysokie zwycięstwo odniósł w sobotę drugi zespół Radomiaka. Zieloni na boisku w Suskowoli wygrali z Legionem Głowaczów 7:0. Hat-tricka ustrzelił kapitan naszego zespołu, Karol Kucharski. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
    Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    vs
    GKS Jastrzębie
    Niedziela, 1 października 2017 - godz. 17:00
  • Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    Stal Stalowa Wola
    10. kolejka II ligi
    2:2
    Radomiak Radom
    sobota, 23 września 2017 - godz. 15:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań1024
2.Radomiak Radom1024
3.GKS Jastrzębie1021
4.ŁKS Łódź1017
5.GKS Bełchatów1014
6.Błękitni Stargard1014
7.Legionovia Legionowo1014
8.Garbarnia Kraków1014
9.Siarka Tarnobrzeg1014
10.Stal Stalowa Wola1012
11.Olimpia Elbląg1012
12.ROW Rybnik1011
13.Wisła Puławy1011
14.Znicz Pruszków1010
15.Rozwój Katowice108
16.MKS Kluczbork108
17.Gryf Wejherowo108
18.Gwardia Koszalin105
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak