Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)

Dodano: 13 września 2017 | 20:56
Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)
Czwarte z rzędu zwycięstwo odniósł drugi zespół Radomiaka. W środowe popołudnie zieloni wygrali na wyjeździe z Mogielanką Mogielnica 4:1.
Rozmiar czcionki:A+A-
Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu. Już w 5. minucie dobre dogranie z boku od Bartosza Bogacza na gola zamienił Szymon Stanisławski. W 22. minucie gospodarze doprowadzili do remisu. W 37. minucie Mogielanka, która po czerwonej kartce dla jednego graczy grała w "10", nie wykorzystała rzutu karnego.

Radomiak bardzo długo nie mógł znaleźć sposobu na zdobycie drugiego gola. Dopiero w 79. minucie do siatki rywala trafił Patryk Ciupak. Trzy minuty później na 3:1 podwyższył Bartosz Boagcz, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustalił Dominik Sokół.

W sobotę o godz. 11:00 Radomiak na boisku w Suskowoli zagra z Legionem Głowaczów.

Mogielanka Mogielnica - Radomiak II Radom 1:4 (1:1)
(Stanisławski 5', Ciupak 79', Bogacz 82', Sokół 90')

Radomiak: Adamczyk - Stróżka, Kępka (72' Gregorczyk), Grot, Gapczyński (46' Ciupak), Gilewski, Kucharski, Lech (83' Hajdrowski), Bogacz (85' Markiewicz), Nowosadko (46' Trzos), Stanisławski (46' Sokół)

Wyniki 7. kolejki

Centrum Radom - Szydłowianka Szydłowiec 0:1
Gracja Tczów - Pilica Nowe Miasto 0:2
Legion Głowaczów - Iłżanka Kazanów 1:3
Skaryszewianka Skaryszew - Orzeł Wierzbica 1:4
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:5
Jodła Jedlnia-Letnisko - Powiślanka Lipsko 2:1
Zawisza Sienno - Proch Pionki 0:1
KS Warka - Zamłynie Radom 4:2





Tabela liga okręgowa 2017/2018



Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Mazowsze Grójec171142501537
2.KS Warka171142391737
3.Radomiak II Radom171124492035
4.Proch Pionki17104326834
5.Orzeł Wierzbica171034382833
6.Jodła Jedlnia-Letnisko171025291732
7.Zamłynie Radom17854322729
8.Centrum Radom17845311928
9.Powiślanka Lipsko17746282925
10.Iłżanka Kazanów177010303721
11.Pilica Nowe Miasto176110263519
12.Szydłowianka Szydłowiec17539252918
13.Legion Głowaczów17539264218
14.Zawisza Sienno17458252617
15.Zwolenianka Zwoleń17458213417
16.Skaryszewianka Skaryszew174112225113
17.Mogielanka Mogielnica172411255010
18.Gracja Tczów17301417559

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 1. miejsce uzyska awans do IV ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie 18. miejsce spadnie do klasy A.

Ilość drużyn spadających do klasy A może się powiększyć o taką ilość, aby zrobić miejsce w Lidze Okręgowej dla drużyn spadających z IV Ligi do radomskiej Ligi Okręgowej oraz awansujących z klasy A tak, aby w sezonie 2018/2019 liczyła ona 16 drużyn.
r e k l a m a
ZOBACZ TAKŻE
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (2:0)

Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0 (2:0)

18 listopada 2017 | 15:17
Wysokiej porażki w ostatnim meczu rundy jesiennej doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni w meczu na szczycie przegrali z Mazowszem Grójec aż 0:4. »
Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko 0:1 (0:0)

Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko 0:1 (0:0)

11 listopada 2017 | 15:09
Drugiej z rzędu porażki doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni na boisku w Suskowoli przegrali z Powiślanką Lipsko 0:1. »
Proch Pionki - Radomiak II Radom 2:0 (1:0)

Proch Pionki - Radomiak II Radom 2:0 (1:0)

04 listopada 2017 | 14:14
Drugiej porażki jesienią doznał drugi zespół Radomiaka. Zieloni w meczu na szczycie przegrali ze spadkowiczem z IV ligi, Prochem Pionki 0:2. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    vs
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
    Garbarnia Kraków
    18. kolejka II ligi
    1:1
    Radomiak Radom
    Sobota, 18 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1840
2.ŁKS Łódź1835
3.Radomiak Radom1834
4.Warta Poznań1833
5.Olimpia Elbląg1829
6.Siarka Tarnobrzeg1829
7.Znicz Pruszków1825
8.GKS Bełchatów1825
9.Garbarnia Kraków1823
10.ROW Rybnik1822
11.Stal Stalowa Wola1822
12.Błękitni Stargard1821
13.Wisła Puławy1820
14.Legionovia Legionowo1818
15.Rozwój Katowice1817
16.Gwardia Koszalin1815
17.MKS Kluczbork1815
18.Gryf Wejherowo1813
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak