Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!
Młodzież

I Mazowiecka Liga Juniorów Starszych U-19


radomiak rocznik 1996

Radomiak 1996


Bramkarze: Adrian Pajka, Marcin Stępień, Wojciech Zenka.

Obrońcy: Paweł Białkowski, Adam Bogucki, Rafał Czubak, Kamil Hajdrowski, Filip Janik, Dawid Kozłowski, Przemysław Kwaśniewski, Bartłomiej Waśniewski.

Pomocnicy: Piotr Jankowski, Dawid Jarecki, Damian Jagiełło, Daniel Kalbarczyk, Szymon Kiernoz, Kacper Kupis, Piotr Lorenc, Jakub Miałkowski, Hubert Sikora, Radosław Spyt, Kamil Wasilewski.

Napastnicy: Karol Kucharczyk, Roman Skowroński, Daniel Winiarski.

Trener: Paweł Jankowski.

Terminarz/Wyniki


1. kolejka 31.08.2013 Ursus Warszawa Radomiak Radom 0:3
2. kolejka 04.09.2013 pauza
3. kolejka 08.09.2013 Unia Warszawa Radomiak Radom 5:0
4. kolejka 15.09.2013 Znicz Pruszków Radomiak Radom 5:4
5. kolejka 18.09.2013 Radomiak Radom UMKS Piaseczno 4:2
6. kolejka 22.09.2013 Pogoń Grodzisk Mazowiecki Radomiak Radom 1:1
7. kolejka 28.09.2013 Radomiak Radom Broń Radom 2:0
8. kolejka 02.10.2013 Olimpia Warszawa Radomiak Radom 4:1
9. kolejka 05.10.2013 Radomiak Radom Polonia Warszawa 1:2
10. kolejka 12.10.2013 Agrykola Warszawa Radomiak Radom 1:1
11. kolejka 16.10.2013 Radomiak Radom Varsovia Warszawa 1:1
12. kolejka 19.10.2013 Dolcan Ząbki Radomiak Radom 3:0
13. kolejka 26.10.2013 pauza
14. kolejka 03.11.2013 Wilga Garwolin Radomiak Radom 2:3
15. kolejka 09.11.2013 Radomiak Radom Wisła Płock 1:2

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Unia Warszawa1391332628
2.Wisła Płock13841311728
3.Znicz Pruszków13823352526
4.Polonia Warszawa13814412125
5.Varsovia Warszawa13625362720
6.Dolcan Ząbki13544293419
7.Agrykola Warszawa13535292318
8.Pogoń Grodzisk Mazowiecki13535273118
9.Broń Radom13445203016
10.Olimpia Warszawa13436222415
11.Radomiak Radom13436222815
12.UMKS Piaseczno13418274513
13.Ursus Warszawa1322918418
14.Wilga Garwolin1313914316
ZOBACZ TAKŻE
Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

21 lipca 2014 | 11:21
Radomiak ogłasza nabór chłopców urodzonych w latach 2006, 2007 i 2008 do najmłodszych grup piłkarskich. Prowadzony jest także nabór uzupełniający roczników 1996, 1997 i 1998, a także do drużyny rocznika 2004. »
Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

23 czerwca 2014 | 12:39
Dwa zespoły MSPN Radomiak wywalczyły w tym sezonie awans do rozgrywek wojewódzkich. Awans do Ekstraligi Juniorów Starszych U-19 wywalczył także rocznik 1997. »
AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

09 czerwca 2014 | 13:44
W minioną niedzielę na stadionie Radomiaka odbyła się II edycja ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży z rocznika 2005 i 2003 Windoor Kids Cup 2014. »
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft