Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!
Młodzież

Radomska Liga Juniorów Starszych U-19 gr. II




Radomiak Radom Juniorzy U-19


Bartosz Anduła, Piotr Chęć, Rafał Czubak, Piotr Gębczyk, Dominik Gospodarczyk, Kamil Hajdrowski, Damian Jagiełło, Filip Janik, Piotr Jankowski, Szymon Kiernoz, Mateusz Kilianek, Mariusz Kowalczyk, Kacper Kupis, Bartosz Romanowicz, Daniel Ryczkowski, Jakub Szczepanik, Daniel Winiarski, Jakub Zawal, Wojciech Zenka

Trenerzy: Jarosław Czupryn, Maciej Daszkiewicz.

Terminarz/Wyniki


1. kolejka 06/07.09.2014 Radomiak Radom KS Przyłęk -:-
2. kolejka 13/14.09.2014 Krępianka Rzeczniów Radomiak Radom -:-
3. kolejka 20/21.09.2014 Radomiak Radom Iskra Gózd -:-
4. kolejka 27/28.09.2014 KS Chomentów Radomiak Radom -:-
5. kolejka 04/05.10.2014 Radomiak Radom Zawisza Sienno -:-
6. kolejka 11/12.10.2014 Wisła Solec Radomiak Radom -:-
7. kolejka 18/19.10.2014 Radomiak Radom KP Stanisławice -:-
8. kolejka 25/26.10.2014 Skaryszewianka Skaryszew Radomiak Radom -:-
9. kolejka 08/09.11.2014 - - pauza

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420

- Drużyna która na koniec rundy jesinnej zajmie 1. miejsce zagra mecz finałowy o awans do I Mazowieckiej Ligi Juniorów Starszych U-19.
ZOBACZ TAKŻE
Informacja o treningach po naborze do Radomiaka

Informacja o treningach po naborze do Radomiaka

07 września 2015 | 12:59
Informujemy o godzinach zajęć poszczególnych roczników na które zapraszamy chłopców uczestniczących w sobotnim naborze do Radomiaka. »
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
radomiak facebook
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft