Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!
Młodzież

Radomska Liga Juniorów Starszych U-19 gr. II




Radomiak Radom Juniorzy U-19


Bartosz Anduła, Piotr Chęć, Rafał Czubak, Piotr Gębczyk, Dominik Gospodarczyk, Kamil Hajdrowski, Damian Jagiełło, Filip Janik, Piotr Jankowski, Szymon Kiernoz, Mateusz Kilianek, Mariusz Kowalczyk, Kacper Kupis, Bartosz Romanowicz, Daniel Ryczkowski, Jakub Szczepanik, Daniel Winiarski, Jakub Zawal, Wojciech Zenka

Trenerzy: Jarosław Czupryn, Maciej Daszkiewicz.

Terminarz/Wyniki


1. kolejka 06/07.09.2014 Radomiak Radom KS Przyłęk -:-
2. kolejka 13/14.09.2014 Krępianka Rzeczniów Radomiak Radom -:-
3. kolejka 20/21.09.2014 Radomiak Radom Iskra Gózd -:-
4. kolejka 27/28.09.2014 KS Chomentów Radomiak Radom -:-
5. kolejka 04/05.10.2014 Radomiak Radom Zawisza Sienno -:-
6. kolejka 11/12.10.2014 Wisła Solec Radomiak Radom -:-
7. kolejka 18/19.10.2014 Radomiak Radom KP Stanisławice -:-
8. kolejka 25/26.10.2014 Skaryszewianka Skaryszew Radomiak Radom -:-
9. kolejka 08/09.11.2014 - - pauza

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom7700351221
2.Skaryszewianka Skaryszew651032616
3.KP Stanisławice6312151610
4.Iskra Gózd623121159
5.Zawisza Sienno621317117
6.KS Przyłęk621314187
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec60067360

- Drużyna która na koniec rundy jesinnej zajmie 1. miejsce zagra mecz finałowy o awans do I Mazowieckiej Ligi Juniorów Starszych U-19.
ZOBACZ TAKŻE
U-11: Coraz lepsza postawa orlików

U-11: Coraz lepsza postawa orlików

21 października 2014 | 11:01
Coraz lepiej w Radomskiej Lidze Orlików radzi sobie drużyna Radomiaka z rocznika 2004. W ostatnie kolejce podopieczni Jarosława Czupryna pokonali 7:5 Oskara Przysucha. »
U-19: Radomiak Radom - KP Stanisławice 5:0 (3:0)

U-19: Radomiak Radom - KP Stanisławice 5:0 (3:0)

18 października 2014 | 17:01
Kolejne pewne i wysokie zwycięstwo zanotowali juniorzy Radomiaka. Zieloni wygrali na własnym boisku z KP Stanisławice i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. »
U-19: Radomiak - Zawisza Sienno 5:0 (3:0)

U-19: Radomiak - Zawisza Sienno 5:0 (3:0)

14 października 2014 | 20:08
Komplet punktów w zaległy meczu z Zawiszą Sienno wywalczyli w środowe popołudnie juniorzy Radomiaka. Zieloni wygrali na własnym boisku 5:0 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. »
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft