Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!
Młodzież

Radomska Liga Juniorów Starszych U-19 gr. II




Radomiak Radom Juniorzy U-19


Bartosz Anduła, Piotr Chęć, Rafał Czubak, Piotr Gębczyk, Dominik Gospodarczyk, Kamil Hajdrowski, Damian Jagiełło, Filip Janik, Piotr Jankowski, Szymon Kiernoz, Mateusz Kilianek, Mariusz Kowalczyk, Kacper Kupis, Bartosz Romanowicz, Daniel Ryczkowski, Jakub Szczepanik, Daniel Winiarski, Jakub Zawal, Wojciech Zenka

Trenerzy: Jarosław Czupryn, Maciej Daszkiewicz.

Terminarz/Wyniki


1. kolejka 06/07.09.2014 Radomiak Radom KS Przyłęk -:-
2. kolejka 13/14.09.2014 Krępianka Rzeczniów Radomiak Radom -:-
3. kolejka 20/21.09.2014 Radomiak Radom Iskra Gózd -:-
4. kolejka 27/28.09.2014 KS Chomentów Radomiak Radom -:-
5. kolejka 04/05.10.2014 Radomiak Radom Zawisza Sienno -:-
6. kolejka 11/12.10.2014 Wisła Solec Radomiak Radom -:-
7. kolejka 18/19.10.2014 Radomiak Radom KP Stanisławice -:-
8. kolejka 25/26.10.2014 Skaryszewianka Skaryszew Radomiak Radom -:-
9. kolejka 08/09.11.2014 - - pauza

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom33001789
2.Skaryszewianka Skaryszew32101537
3.KP Stanisławice2200636
4.Zawisza Sienno2101823
5.Krępianka Rzeczniów3102673
6.KS Chomentów31026163
7.Iskra Gózd2011691
8.KS Przyłęk2002290
9.Wisła Solec20021100

- Drużyna która na koniec rundy jesinnej zajmie 1. miejsce zagra mecz finałowy o awans do I Mazowieckiej Ligi Juniorów Starszych U-19.
ZOBACZ TAKŻE
U-19: Radomiak Radom - Iskra Gózd 7:4 (4:2)

U-19: Radomiak Radom - Iskra Gózd 7:4 (4:2)

21 września 2014 | 18:59
Trzecie zwycięstwo jesienią odnieśli juniorzy Radomiaka. Tym razem nasz zespół wygrał z Iskrą Gózd 7:4 i z kompletem punktów przewodzi ligowej tabeli. »
U-19: Krępianka Rzeczniów - Radomiak Radom 3:4 (0:4)

U-19: Krępianka Rzeczniów - Radomiak Radom 3:4 (0:4)

14 września 2014 | 22:26
Drugie zwycięstwo w rozgrywkach I Radomskiej Ligi Juniorów Starszych odnieśli juniorzy Radomiaka. Tym razem zieloni wygrali w Rzeczniowie z Krępianką 4:3. »
U-19: Radomiak Radom - KS Przyłęk 6:1 (4:0)

U-19: Radomiak Radom - KS Przyłęk 6:1 (4:0)

07 września 2014 | 20:05
Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli zmagania na szczeblu okręgu radomskiego juniorzy starsi Radomiaka. W meczu 1. kolejki nasz zespół wygrał na własnym boisku z Klubem Sportowym Przyłęk 6:1. »
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft