Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!
Młodzież

Radomska Liga Juniorów Starszych U-19 gr. II




Radomiak Radom Juniorzy U-19


Bartosz Anduła, Piotr Chęć, Rafał Czubak, Piotr Gębczyk, Dominik Gospodarczyk, Kamil Hajdrowski, Damian Jagiełło, Filip Janik, Piotr Jankowski, Szymon Kiernoz, Mateusz Kilianek, Mariusz Kowalczyk, Kacper Kupis, Bartosz Romanowicz, Daniel Ryczkowski, Jakub Szczepanik, Daniel Winiarski, Jakub Zawal, Wojciech Zenka

Trenerzy: Jarosław Czupryn, Maciej Daszkiewicz.

Terminarz/Wyniki


1. kolejka 06/07.09.2014 Radomiak Radom KS Przyłęk -:-
2. kolejka 13/14.09.2014 Krępianka Rzeczniów Radomiak Radom -:-
3. kolejka 20/21.09.2014 Radomiak Radom Iskra Gózd -:-
4. kolejka 27/28.09.2014 KS Chomentów Radomiak Radom -:-
5. kolejka 04/05.10.2014 Radomiak Radom Zawisza Sienno -:-
6. kolejka 11/12.10.2014 Wisła Solec Radomiak Radom -:-
7. kolejka 18/19.10.2014 Radomiak Radom KP Stanisławice -:-
8. kolejka 25/26.10.2014 Skaryszewianka Skaryszew Radomiak Radom -:-
9. kolejka 08/09.11.2014 - - pauza

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420

- Drużyna która na koniec rundy jesinnej zajmie 1. miejsce zagra mecz finałowy o awans do I Mazowieckiej Ligi Juniorów Starszych U-19.
ZOBACZ TAKŻE
Juniorzy Radomiaka bez awansu

Juniorzy Radomiaka bez awansu

16 listopada 2014 | 15:14
W rewanżowym meczu o awans do I MLJ U-19, juniorzy Radomiaka przegrali na własnym boisku z Szydłowianką 3:5 i to drużyna z Szydłowca awansowała do rozgrywek wojewódzkich. »
Awans rocznika 2001 AS Radomiak do ligi mazowieckiej

Awans rocznika 2001 AS Radomiak do ligi mazowieckiej

16 listopada 2014 | 15:10
Sobotnim zwycięstwem 2:0 nad Młodzikiem Radom, rocznik 2001 Akademii Sportu Radomiak zapewnił sobie awans do I Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-14. »
Remis juniorów Radomiaka

Remis juniorów Radomiaka

12 listopada 2014 | 22:17
W pierwszym meczu barażowym o awans do I Mazowieckiej Ligi Juniorów U-19 juniorzy Radomiaka zremisowali na wyjeździe z Szydłowianką Szydłowiec 2:2. Rewanż w niedzielę w Radomiu. »
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft