Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

04 marca 2015 | 10:19
Historyczna chwila. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy trening dziewcząt w historii Radomiaka. »
STREFA KIBICA
Wyjazd na rewanżowy mecz do Sandomierza - INFORMACJE

Wyjazd na rewanżowy mecz do Sandomierza - INFORMACJE

09 czerwca 2015
Stowarzyszenie Kibiców Radomiaka organizuje wyjazd na środowy rewanż do Sandomierza. Liczba miejsc mocno ograniczona, a zapisy tylko w czwartek. »
Finał Ligi Mistrzów na dużym ekranie w Sports Barze Radomiaka!

Finał Ligi Mistrzów na dużym ekranie w Sports Barze Radomiaka!

06 czerwca 2015
Zapraszamy po meczu z Lechią do Sports Baru Radomiaka, gdzie o 20:45 rozpocznie się finał Ligi Mistrzów Barcelona vs Juventus. Duży ekran! »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Znicz Pruszków
    Radomiak Radom
    1. kolejka II ligi
    vs
    Znicz Pruszków
    Niedziela, 2 sierpnia 2015 - godz. 17:00
  • Wisła Sandomierz - Radomiak Radom
    Wisła Sandomierz
    Baraż o awans
    1:2
    Radomiak Radom
    Środa, 17 czerwca 2015 - godz. 17:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Znicz Pruszków00
2.Wisła Puławy00
3.Stal Stalowa Wola00
4.Stal Mielec00
5.Siarka Tarnobrzeg00
6.Raków Częstochowa00
7.Radomiak Radom00
8.ROW Rybnik00
9.Puszcza Niepołomice00
10.Polonia Bytom00
11.Olimpia Zambrów00
12.Okocimski Brzesko00
13.Nadwiślan Góra00
14.Legionovia Legionowo00
15.Gryf Wejherowo00
16.GKS Tychy00
17.Błękitni Stargard Szczeciński00
18.Widzew Łódź0-6
radomiak facebook
I ZESPÓŁ
19. urodziny Rafała Czubaka

19. urodziny Rafała Czubaka

28 czerwca 2015
Pierwszy trening 1 lipca

Pierwszy trening 1 lipca

27 czerwca 2015
23. urodziny Kacpra Wnuka

23. urodziny Kacpra Wnuka

25 czerwca 2015
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft