Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Sparingowe granie młodzieży

Sparingowe granie młodzieży

26 lutego 2017 | 20:44
W weekend kolejne mecze sparingowe rozegrały młodzieżowe zespoły Radomiaka. Trampkarze (2003r.) wygrali ze Stalą Rzeszów 1:0, a młodziki (2004 i 2005r.) z KSZO Ostrowiec Św. 3:2 i 4:3. »
Wyjątkowe spotkanie z "Lewym"

Wyjątkowe spotkanie z "Lewym"

20 lutego 2017 | 19:20
Pod koniec ubiegłego roku młody zawodnik Radomiaka z rocznika 2005 Mateusz Grzegorczyk doznał zaszczytu indywidualnego spotkania z jednym z najlepszych zawodników na świecie, Robertem Lewandowskim. »
Rocznik 2001: Bezbramkowy remis z Koroną

Rocznik 2001: Bezbramkowy remis z Koroną

18 lutego 2017 | 23:10
W sobotę kolejny mecz kontrolny rozegrali juniorzy młodsi Radomiaka (2001r). Tym razem nasz zespół bezbramkowo zremisował z Koroną Kielce. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Sparingowe granie młodzieży

Sparingowe granie młodzieży

26 lutego 2017
W weekend kolejne mecze sparingowe rozegrały młodzieżowe zespoły Radomiaka. Trampkarze (2003r.) wygrali ze Stalą Rzeszów 1:0, a młodziki (2004 i 2005r.) z KSZO Ostrowiec Św. 3:2 i 4:3. »
Wyjątkowe spotkanie z "Lewym"

Wyjątkowe spotkanie z "Lewym"

20 lutego 2017
Pod koniec ubiegłego roku młody zawodnik Radomiaka z rocznika 2005 Mateusz Grzegorczyk doznał zaszczytu indywidualnego spotkania z jednym z najlepszych zawodników na świecie, Robertem Lewandowskim. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
    Puszcza Niepołomice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela5 marca 2017 - godz. 14:00
  • Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:0
    Stal Stalowa Wola
    Piątek, 25 listopada 2016 - godz. 18:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa1941
2.Radomiak Radom1940
3.Odra Opole1939
4.Puszcza Niepołomice1931
5.Siarka Tarnobrzeg1930
6.Błękitni Stargard1928
7.Olimpia Elbląg1926
8.Legionovia Legionowo1924
9.Stal Stalowa Wola1924
10.Olimpia Zambrów1924
11.Warta Poznań1920
12.Kotwica Kołobrzeg1919
13.GKS Bełchatów1919
14.Gryf Wejherowo1919
15.ROW Rybnik1918
16.Polonia Warszawa1918
17.Rozwój Katowice1917
18.Polonia Bytom1910
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak