Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

04 marca 2015 | 10:19
Historyczna chwila. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy trening dziewcząt w historii Radomiaka. »
STREFA KIBICA
Jeszcze kilka filmów z derbów [WIDEO]

Jeszcze kilka filmów z derbów [WIDEO]

06 kwietnia 2015
W rozwinięciu prezentujemy trzy filmy z sobotnich derbów Radomia. Przemarsz kibiców z Placu Jagiellońskiego, wspólne śpiewy piłkarzy po meczu oraz kulisy spotkania nagrane przez Adama Kurasiewicza. »
>1910< - kapitalna kartoniada oprawą kibiców Radomiaka na derbach! [WIDEO]

>1910< - kapitalna kartoniada oprawą kibiców Radomiaka na derbach! [WIDEO]

04 kwietnia 2015
Kapitalną kartoniadą oprawili derbowy mecz z Bronią kibice Radomiaka. Słowa uznania dla Grupy Ultras i wszystkich, którzy podnieśli kartonik :) »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Omega Kleszczów
    Radomiak Radom
    25. kolejka III ligi
    vs
    Omega Kleszczów
    Środa22 kwietnia 2015 - godz. 17:00
  • ŁKS Łódź - Radomiak Radom
    ŁKS Łódź
    24. kolejka III ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Sobota, 18 kwietnia 2015 - godz. 17:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom2455
2.Ursus Warszawa2442
3.Pelikan Łowicz2440
4.Broń Radom2439
5.ŁKS Łódź2436
6.Świt Nowy Dwór Mazowiecki2436
7.Legia II Warszawa2434
8.Warta Sieradz2433
9.Pilica Białobrzegi2332
10.Pogoń Grodzisk Mazowiecki2431
11.Sokół Aleksandrów Łódzki2429
12.Lechia Tomaszów Mazowiecki2428
13.Start Otwock2428
14.WKS Wieluń2427
15.Omega Kleszczów2327
16.Polonia Warszawa2426
17.Pogoń II Siedlce2426
18.GKP Targówek2414
I ZESPÓŁ
ŁKS Łódź - Radomiak Radom 0:0

ŁKS Łódź - Radomiak Radom 0:0

18 kwietnia 2015
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft