Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież 22-23 kwietnia [WYNIKI]

Młodzież 22-23 kwietnia [WYNIKI]

23 kwietnia 2017 | 21:19
Za nami kolejny piłkarski weekend z udziałem młodzieżowych zespołów Radomiaka. Trampkarze (2003r) wygrali z Polonią Warszawa 2:0, zwycięstwa zanotowały także trampkarze (2002r) i młodziki (2004r). »
Młodzież 22-23 kwietnia [KALENDARZ]

Młodzież 22-23 kwietnia [KALENDARZ]

20 kwietnia 2017 | 11:45
Po świątecznej przerwie na ligowe boiska wracają młodzieżowe zespoły Radomiaka. Wiele ciekawych meczów przed naszymi drużynami. W niedzielę juniorzy (2001r) podejmą Legię, a trampkarze (2003r) Polonię. »
Radomiak na PGE Stadionie Narodowym

Radomiak na PGE Stadionie Narodowym

12 kwietnia 2017 | 10:49
W miniony weekend na PGE Stadionie Narodowym odbywały się Międzynarodowe Targi Piłkarskie "Świat Piłki". W imprezie wzięli udział młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2006. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież 22-23 kwietnia [WYNIKI]

Młodzież 22-23 kwietnia [WYNIKI]

23 kwietnia 2017
Za nami kolejny piłkarski weekend z udziałem młodzieżowych zespołów Radomiaka. Trampkarze (2003r) wygrali z Polonią Warszawa 2:0, zwycięstwa zanotowały także trampkarze (2002r) i młodziki (2004r). »
Młodzież 22-23 kwietnia [KALENDARZ]

Młodzież 22-23 kwietnia [KALENDARZ]

20 kwietnia 2017
Po świątecznej przerwie na ligowe boiska wracają młodzieżowe zespoły Radomiaka. Wiele ciekawych meczów przed naszymi drużynami. W niedzielę juniorzy (2001r) podejmą Legię, a trampkarze (2003r) Polonię. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Polonia Warszawa - Radomiak Radom
    Polonia Warszawa
    28. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Piątek, 28 kwietnia 2017 - godz. 19:00
  • Radomiak Radom - Odra Opole
    Radomiak Radom
    27. kolejka II ligi
    1:2
    Odra Opole
    Piątek, 21 kwietnia 2017 - godz. 18:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Odra Opole2758
2.Raków Częstochowa2755
3.Puszcza Niepołomice2750
4.Radomiak Radom2747
5.Siarka Tarnobrzeg2744
6.Olimpia Elbląg2740
7.Błękitni Stargard2738
8.Gryf Wejherowo2735
9.Legionovia Legionowo2735
10.GKS Bełchatów2732
11.Warta Poznań2731
12.Rozwój Katowice2730
13.Olimpia Zambrów2728
14.Stal Stalowa Wola2728
15.ROW Rybnik2727
16.Polonia Warszawa2724
17.Kotwica Kołobrzeg2723
18.Polonia Bytom2719
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak