Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

04 marca 2015 | 10:19
Historyczna chwila. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy trening dziewcząt w historii Radomiaka. »
STREFA KIBICA
W sobotę wyjazd kibiców na mecz z Sokołem

W sobotę wyjazd kibiców na mecz z Sokołem

19 maja 2015
Kibice Radomiaka organizują wyjazd na sobotni mecz Radomiaka z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Koszt wyjazdu to 30 złotych. Zapisy codziennie w godzinach 16-20 w Sports Barze Radomiaka (Struga 58 - naprzeciwko sądu). »
Poprzeczka trafiona po raz drugi!

Poprzeczka trafiona po raz drugi!

12 maja 2015
Kolejny kibic ustrzelił poprzeczkę w konkursie organizowanym przez Klub oraz Agencję Ubezpieczeniową WOSZTYL.EU i zgarnął nagrodę w postaci 500 zł w gotówce. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Sokół Al. Łódzki - Radomiak Radom
    Sokół Al. Łódzki
    31. kolejka III ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 23 maja 2015 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - Pilica Białobrzegi
    Radomiak Radom
    29. kolejka III ligi
    2:1
    Pilica Białobrzegi
    Sobota, 9 maja 2015 - godz. 17:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom3071
2.Ursus Warszawa3053
3.Broń Radom3152
4.Pelikan Łowicz3048
5.ŁKS Łódź3047
6.Warta Sieradz3043
7.Legia II Warszawa3042
8.Pilica Białobrzegi3042
9.Świt Nowy Dwór Mazowiecki3041
10.Sokół Aleksandrów Łódzki3040
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki3039
12.Pogoń II Siedlce3038
13.Lechia Tomaszów Mazowiecki3037
14.Omega Kleszczów3034
15.Polonia Warszawa2933
16.Start Otwock3031
17.WKS Wieluń2931
18.GKP Targówek3114
I ZESPÓŁ
Wracamy do gry

Wracamy do gry

21 maja 2015
Z kim w barażach ?

Z kim w barażach ?

17 maja 2015
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft