Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
U-19: Skaryszewianka - Radomiak 2:2 (0:1)

U-19: Skaryszewianka - Radomiak 2:2 (0:1)

25 października 2014 | 15:25
W meczu na szczycie juniorzy Radomiaka zremisowali ze Skaryszewianką 2:2 i zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli uprawniające do gry w barażach o awans do rozgrywek wojewódzkich. »
U-11: Coraz lepsza postawa orlików

U-11: Coraz lepsza postawa orlików

21 października 2014 | 11:01
Coraz lepiej w Radomskiej Lidze Orlików radzi sobie drużyna Radomiaka z rocznika 2004. W ostatnie kolejce podopieczni Jarosława Czupryna pokonali 7:5 Oskara Przysucha. »
U-19: Radomiak Radom - KP Stanisławice 5:0 (3:0)

U-19: Radomiak Radom - KP Stanisławice 5:0 (3:0)

18 października 2014 | 17:01
Kolejne pewne i wysokie zwycięstwo zanotowali juniorzy Radomiaka. Zieloni wygrali na własnym boisku z KP Stanisławice i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. »
STREFA KIBICA
Wyjazd do Sieradza - zapisy codziennie w Sports Bar Radomiak!

Wyjazd do Sieradza - zapisy codziennie w Sports Bar Radomiak!

14 października 2014
W sobotę 25 października o godzinie 13:00 w Sieradzu Radomiak zmierzy się z miejscową Wartą. Kibice organizują autokarowy wyjazd. »
Wyjazd do Białobrzegów - informacje dla kibiców

Wyjazd do Białobrzegów - informacje dla kibiców

03 października 2014
W sobotę mecz Pilica - Radomiak. Poniżej zamieszczamy ważne informacje dla kibiców wybierających się na to spotkanie. Odbiór biletów przez osoby, które dokonały przedpłat, w piątek od 15 w Sports Barze Radomiaka. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Polonia Warszawa
    Radomiak Radom
    16. kolejka III ligi
    vs
    Polonia Warszawa
    Niedziela, 9 listopada 2014 - godz. 13:00
  • Warta Sieradz - Radomiak Radom
    Warta Sieradz
    15. kolejka III ligi
    0:3
    Radomiak Radom
    Sobota, 25 października 2014 - godz. 13:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom1538
2.Ursus Warszawa1525
3.ŁKS Łódź1525
4.Broń Radom1522
5.Pelikan Łowicz1522
6.Sokół Aleksandrów Łódzki1521
7.Start Otwock1521
8.Legia II Warszawa1521
9.Pilica Białobrzegi1520
10.Świt Nowy Dwór Mazowiecki1520
11.Lechia Tomaszów Mazowiecki1519
12.Warta Sieradz1518
13.Pogoń II Siedlce1517
14.Omega Kleszczów1516
15.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1516
16.WKS Wieluń1515
17.Polonia Warszawa1514
18.GKP Targówek1514
I ZESPÓŁ
Kapitan z nowym kontraktem

Kapitan z nowym kontraktem

29 października 2014
23. urodziny Karola Kucharskiego

23. urodziny Karola Kucharskiego

29 października 2014
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft