Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
I FOOTBALL TEST DAY - WINDOOR - DRZWI DO KARIERY

I FOOTBALL TEST DAY - WINDOOR - DRZWI DO KARIERY

04 lipca 2017 | 10:20
W sobotę odbył się I FOOTBALL TEST DAY - WINDOOR - DRZWI DO KARIERY. To nowa inicjatywa klubu, która ma na celu "wyłowienie" najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w naszym - i nie tylko naszym - regionie. »
Młodzież Radomiaka kończy sezon

Młodzież Radomiaka kończy sezon

25 czerwca 2017 | 20:39
Za kilka dni przygotowania do nowego sezonu rozpoczną seniorzy Radomiaka, tymczasem sezonu 2016/2017 nie zakończyły jeszcze niektóre młodzieżowe drużyny zielonych. »
Na podium Mistrzostw Polski!

Na podium Mistrzostw Polski!

23 czerwca 2017 | 11:31
Piłkarze nożni z Publicznego Gimnazjum nr 22 w Radomiu, trenujący na co dzień w Radomiaku - na rozgrywanych w Głuchołazach finałach Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - zdobyli brązowe medale. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Garbarnia Kraków
    Radomiak Radom
    1. kolejka II ligi
    vs
    Garbarnia Kraków
    Piątek, 28 lipca 2017 - godz. 18:30
  • Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Radomiak Radom
    Puchar Polski
    1:1
    Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Sobota, 22 lipca 2017 - godz. 17:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Błękitni Stargard00
2.Warta Poznań00
3.Olimpia Elbląg00
4.ŁKS Łódź00
5.Znicz Pruszków00
6.Wisła Puławy00
7.Stal Stalowa Wola00
8.Rozwój Katowice00
9.Radomiak Radom00
10.ROW Rybnik00
11.MKS Kluczbork00
12.Legionovia Legionowo00
13.Gwardia Koszalin00
14.Gryf Wejherowo00
15.Garbarnia Kraków00
16.GKS Jastrzębie00
17.GKS Bełchatów00
18.Siarka Tarnobrzeg00
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak