Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Derbowa wygrana młodzików

Derbowa wygrana młodzików

31 maja 2016 | 18:12
W zaległym meczu na szczycie młodziki Radomiaka rocznik 2003 wygrały na własnym boisku z Bronią Radom 1:0 po golu Kajetana Królikowskiego i już tylko jednego "oczka" brakuje im do awansu do Ekstraligi. »
Rocznik 2006 - turniej w Szydłowcu

Rocznik 2006 - turniej w Szydłowcu

30 maja 2016 | 13:39
Chłopcy z rocznika 2006 w ten weekend nie grali meczów ligowych gdyż uczestniczyli w III edycji dwudniowego międzynarodowego turnieju w Szydłowcu. Do rywalizacji stanęło 24 drużyny. »
Młodzież 28-29 maja [WYNIKI]

Młodzież 28-29 maja [WYNIKI]

29 maja 2016 | 23:30
Komplet zwycięstw odniosły w sobotę młodzieżowe zespoły Radomiaka walczące o awanse na szczebel wojewódzki. Swoje spotkania na raty rozgrywają najmłodsi. Szczegóły w rozwinięciu. »
STREFA KIBICA
Wyjazd Kibiców do Tych POCIĄGIEM SPECJALNYM

Wyjazd Kibiców do Tych POCIĄGIEM SPECJALNYM

30 kwietnia 2016
Kibice Radomiaka rozpoczęli zapisy na wyjazd pociągiem specjalnym na mecz z GKS Tychy. Zapisy codziennie do 10 maja włącznie. »
Wyjazd kibiców do Tarnobrzega - ZAPISY

Wyjazd kibiców do Tarnobrzega - ZAPISY

26 kwietnia 2016
W sobotę 30 kwietnia o godzinie 17:00 Radomiak zmierzy się w Tarnobrzegu z miejscową Siarką. Kibice organizują wyjazd na to spotkanie. Koszt wyjazdu 25 złotych. Zapisy w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
    Puszcza Niepołomice
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 4 czerwca 2016 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - Polonia Bytom
    Radomiak Radom
    33. kolejka II ligi
    1:0
    Polonia Bytom
    Sobota, 28 maja 2016 - godz. 17:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Stal Mielec3369
2.Znicz Pruszków3361
3.GKS Tychy3356
4.Wisła Puławy3354
5.Siarka Tarnobrzeg3353
6.Radomiak Radom3350
7.Raków Częstochowa3350
8.Kotwica Kołobrzeg3348
9.Puszcza Niepołomice3347
10.Legionovia Legionowo3347
11.Polonia Bytom3341
12.Błękitni Stargard Szczeciński3339
13.ROW Rybnik3337
14.Olimpia Zambrów3337
15.Stal Stalowa Wola3334
16.Nadwiślan Góra3334
17.Gryf Wejherowo3332
18.Okocimski Brzesko2625
radomiak facebook
I ZESPÓŁ
GKS Bełchatów w II lidze

GKS Bełchatów w II lidze

29 maja 2016
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft