Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Skaryszewianka Skaryszew32101537
2.Radomiak Radom22001046
3.KP Stanisławice2200636
4.Zawisza Sienno2101823
5.Krępianka Rzeczniów3102673
6.KS Chomentów31026163
7.Iskra Gózd1010221
8.KS Przyłęk2002290
9.Wisła Solec20021100
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
U-19: Krępianka Rzeczniów - Radomiak Radom 3:4 (0:4)

U-19: Krępianka Rzeczniów - Radomiak Radom 3:4 (0:4)

14 września 2014 | 22:26
Drugie zwycięstwo w rozgrywkach I Radomskiej Ligi Juniorów Starszych odnieśli juniorzy Radomiaka. Tym razem zieloni wygrali w Rzeczniowie z Krępianką 4:3. »
U-19: Radomiak Radom - KS Przyłęk 6:1 (4:0)

U-19: Radomiak Radom - KS Przyłęk 6:1 (4:0)

07 września 2014 | 20:05
Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli zmagania na szczeblu okręgu radomskiego juniorzy starsi Radomiaka. W meczu 1. kolejki nasz zespół wygrał na własnym boisku z Klubem Sportowym Przyłęk 6:1. »
Radomiak zgłosił juniorów do rozgrywek

Radomiak zgłosił juniorów do rozgrywek

05 września 2014 | 12:30
W obecnym sezonie oprócz dwóch drużyn seniorskich (III liga i liga okręgowa) Radomiak zgłosił do rozgrywek także drużynę juniorów starszych U-19, która rozpocznie rozgrywki w najbliższą niedzielę. »
STREFA KIBICA
Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Tylko Radomiak

Oświadczenie Zarządu Stowarzyszenia Tylko Radomiak

16 września 2014
W nawiązaniu do ostatnich doniesień medialnych wiążących Stowarzyszenie Kibiców \"Tylko Radomiak\" z lokalną polityką, Zarząd STR wydał oświadczenie. »
W sobotę wyjazd na mecz z Legią - trwają zapisy!

W sobotę wyjazd na mecz z Legią - trwają zapisy!

15 września 2014
W najbliższą sobotę o godzinie 18 na stadionie w Nowym Dworze Mazowieckim Radomiak zmierzy się z Legią II Warszawa. Zapisz się na wyjazd kibiców! Im wcześniej tego dokonasz, zapłacisz mniej. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Start Otwock
    Radomiak Radom
    11. kolejka III ligi
    vs
    Start Otwock
    Sobota, 27 września 2014 - godz. 16:00
  • Legia II Warszawa - Radomiak Radom
    Legia II Warszawa
    10. kolejka III ligi
    0:3
    Radomiak Radom
    Sobota, 20 września 2014 - godz. 18:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom1026
2.Ursus Warszawa917
3.Start Otwock1017
4.Sokół Aleksandrów Łódzki915
5.Świt Nowy Dwór Mazowiecki1015
6.Broń Radom1014
7.Warta Sieradz1013
8.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1013
9.Lechia Tomaszów Mazowiecki912
10.Polonia Warszawa912
11.Legia II Warszawa1011
12.Pelikan Łowicz911
13.Pilica Białobrzegi1011
14.WKS Wieluń1010
15.Pogoń II Siedlce910
16.ŁKS Łódź810
17.GKP Targówek109
18.Omega Kleszczów108
I ZESPÓŁ
Wyniki 10. kolejki i tabela III ligi

Wyniki 10. kolejki i tabela III ligi

20 września 2014
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft