Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom7700351221
2.Skaryszewianka Skaryszew651032616
3.KP Stanisławice6312151610
4.Iskra Gózd623121159
5.Zawisza Sienno621317117
6.KS Przyłęk621314187
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec60067360
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
U-11: Coraz lepsza postawa orlików

U-11: Coraz lepsza postawa orlików

21 października 2014 | 11:01
Coraz lepiej w Radomskiej Lidze Orlików radzi sobie drużyna Radomiaka z rocznika 2004. W ostatnie kolejce podopieczni Jarosława Czupryna pokonali 7:5 Oskara Przysucha. »
U-19: Radomiak Radom - KP Stanisławice 5:0 (3:0)

U-19: Radomiak Radom - KP Stanisławice 5:0 (3:0)

18 października 2014 | 17:01
Kolejne pewne i wysokie zwycięstwo zanotowali juniorzy Radomiaka. Zieloni wygrali na własnym boisku z KP Stanisławice i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli. »
U-19: Radomiak - Zawisza Sienno 5:0 (3:0)

U-19: Radomiak - Zawisza Sienno 5:0 (3:0)

14 października 2014 | 20:08
Komplet punktów w zaległy meczu z Zawiszą Sienno wywalczyli w środowe popołudnie juniorzy Radomiaka. Zieloni wygrali na własnym boisku 5:0 i awansowali na pierwsze miejsce w tabeli. »
STREFA KIBICA
Wyjazd do Sieradza - zapisy codziennie w Sports Bar Radomiak!

Wyjazd do Sieradza - zapisy codziennie w Sports Bar Radomiak!

14 października 2014
W sobotę 25 października o godzinie 13:00 w Sieradzu Radomiak zmierzy się z miejscową Wartą. Kibice organizują autokarowy wyjazd. »
Wyjazd do Białobrzegów - informacje dla kibiców

Wyjazd do Białobrzegów - informacje dla kibiców

03 października 2014
W sobotę mecz Pilica - Radomiak. Poniżej zamieszczamy ważne informacje dla kibiców wybierających się na to spotkanie. Odbiór biletów przez osoby, które dokonały przedpłat, w piątek od 15 w Sports Barze Radomiaka. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Warta Sieradz - Radomiak Radom
    Warta Sieradz
    15. kolejka III ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 25 października 2014 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Sokół Al. Łódzki
    Radomiak Radom
    14. kolejka III ligi
    1:0
    Sokół Al. Łódzki
    Niedziela, 19 października 2014 - godz. 14:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom1435
2.Broń Radom1422
3.ŁKS Łódź1422
4.Ursus Warszawa1422
5.Start Otwock1421
6.Sokół Aleksandrów Łódzki1420
7.Świt Nowy Dwór Mazowiecki1420
8.Pelikan Łowicz1419
9.Legia II Warszawa1418
10.Warta Sieradz1418
11.Pilica Białobrzegi1417
12.Pogoń II Siedlce1417
13.Lechia Tomaszów Mazowiecki1416
14.WKS Wieluń1415
15.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1415
16.Omega Kleszczów1415
17.Polonia Warszawa1414
18.GKP Targówek1413
I ZESPÓŁ
Daniel Barzyński jesienią już nie zagra

Daniel Barzyński jesienią już nie zagra

21 października 2014
Radomiak po raz dwunasty mistrzem jesieni

Radomiak po raz dwunasty mistrzem jesieni

21 października 2014
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft