Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież 28 września [WYNIKI]

Młodzież 28 września [WYNIKI]

28 września 2016 | 23:10
W środę zaległy mecz z 1. kolejki rozegrali trampkarze Radomiaka (2002 r.). Podopieczni Jarosława Czupryna pewnie wygrali na własnym boisku ze Zwar-em Warszawa 4:0. »
Młodzież 24-25 września [WYNIKI]

Młodzież 24-25 września [WYNIKI]

25 września 2016 | 23:26
W weekend kolejną serię spotkań rozgrywały młodzieżowe zespoły Radomiaka. Była to udana kolejka dla naszych zespołów, z których tylko trampkarze (2002 r.) nie zainkasowali punktów w tej serii gier. »
Verner Liczka trenował z Akademią Radomiaka [FOTO] & [WIDEO]

Verner Liczka trenował z Akademią Radomiaka [FOTO] & [WIDEO]

22 września 2016 | 19:57
Trener II-ligowego Radomiaka Verner Liczka poprowadził we wtorek trening z drużyną juniorów młodszych Akademii naszego Klubu. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież 28 września [WYNIKI]

Młodzież 28 września [WYNIKI]

28 września 2016
W środę zaległy mecz z 1. kolejki rozegrali trampkarze Radomiaka (2002 r.). Podopieczni Jarosława Czupryna pewnie wygrali na własnym boisku ze Zwar-em Warszawa 4:0. »
Młodzież 24-25 września [WYNIKI]

Młodzież 24-25 września [WYNIKI]

25 września 2016
W weekend kolejną serię spotkań rozgrywały młodzieżowe zespoły Radomiaka. Była to udana kolejka dla naszych zespołów, z których tylko trampkarze (2002 r.) nie zainkasowali punktów w tej serii gier. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Polonia Warszawa
    Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    vs
    Polonia Warszawa
    Sobota, 1 października 2016 - godz. 17:30
  • Odra Opole - Radomiak Radom
    Odra Opole
    10a II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Sobota, 24 września 2016 - godz. 16:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa1024
2.Odra Opole1022
3.Radomiak Radom1016
4.Błękitni Stargard1016
5.Puszcza Niepołomice1015
6.Gryf Wejherowo1014
7.Olimpia Elbląg1013
8.Legionovia Legionowo1013
9.Siarka Tarnobrzeg1013
10.Kotwica Kołobrzeg1012
11.Polonia Warszawa1011
12.ROW Rybnik1010
13.Stal Stalowa Wola1010
14.Polonia Bytom109
15.GKS Bełchatów109
16.Warta Poznań109
17.Olimpia Zambrów109
18.Rozwój Katowice106
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft