Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

20 marca 2017 | 20:50
Młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2009 zajęli 2. miejsce w tegorocznej edycji halowych turniejów dla dzieci WinDoor Cup organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. »
Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

19 marca 2017 | 23:08
Ze zmiennym szczęściem grały w weekend młodzieżowe zespoły Radomiaka. Bardzo ważne trzy punkty przewieźli z Warszawy trampkarze (2003r). Zwycięstwami wiosenne zmagania zainaugurowali trampkarze (2002r) i młodziki (2005r). »
Młodzież 18-19 marca [KALENDARZ]

Młodzież 18-19 marca [KALENDARZ]

16 marca 2017 | 13:19
Piłkarska wiosna w rozgrywkach młodzieżowych rusza na dobre. W ubiegły weekend na ligowe boiska wróciły zespoły grające na szczeblu wojewódzkim, a teraz do gry wracają nasze drużyny grające na szczeblu okręgowym. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

20 marca 2017
Młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2009 zajęli 2. miejsce w tegorocznej edycji halowych turniejów dla dzieci WinDoor Cup organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. »
Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

19 marca 2017
Ze zmiennym szczęściem grały w weekend młodzieżowe zespoły Radomiaka. Bardzo ważne trzy punkty przewieźli z Warszawy trampkarze (2003r). Zwycięstwami wiosenne zmagania zainaugurowali trampkarze (2002r) i młodziki (2005r). »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
    Radomiak Radom
    23. kolejka II ligi
    vs
    Olimpia Zambrów
    Piątek, 24 marca 2017 - godz. 18:00
  • Błękitni Stargard - Radomiak Radom
    Błękitni Stargard
    22. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Sobota18 marca 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Odra Opole2248
2.Raków Częstochowa2244
3.Radomiak Radom2242
4.Puszcza Niepołomice2238
5.Siarka Tarnobrzeg2235
6.Błękitni Stargard2231
7.Olimpia Elbląg2230
8.Legionovia Legionowo2230
9.ROW Rybnik2225
10.Stal Stalowa Wola2225
11.Gryf Wejherowo2225
12.Warta Poznań2224
13.Olimpia Zambrów2224
14.Polonia Warszawa2222
15.GKS Bełchatów2222
16.Rozwój Katowice2221
17.Kotwica Kołobrzeg2219
18.Polonia Bytom2216
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak