Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież 20-21 maja [WYNIKI]

Młodzież 20-21 maja [WYNIKI]

22 maja 2017 | 12:30
To nie był udany weekend dla młodzieżowych zespołów Radomiaka. Zwycięstwo odnieśli jedynie walczący o powrót na szczebel wojewódzki trampkarze (2002r). »
Młodzież 20-21 maja [KALENDARZ]

Młodzież 20-21 maja [KALENDARZ]

18 maja 2017 | 20:13
Przed nami kolejny piłkarski weekend z udziałem młodzieżowych zespołów Radomiaka. Bardzo ważne mecze przed grającymi w ekstralidze juniorami (2001r) i trampkarzami (2003r). »
Młodzież 13-14 maja [WYNIKI]

Młodzież 13-14 maja [WYNIKI]

15 maja 2017 | 11:56
Nie był to udany weekend dla młodzieżowych zespołów Radomiaka. Swoje mecze wygrali tylko walczący o awans na szczebel Mazowsza trampkarze (2002r) i orliki (2006r). »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • ROW Rybnik - Radomiak Radom
    ROW Rybnik
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 czerwca 2017 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
    Radomiak Radom
    33. kolejka II ligi
    0:1
    Legionovia Legionowo
    Sobota, 27 maja 2017 - godz. 15:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa3368
2.Odra Opole3368
3.Puszcza Niepołomice3359
4.Radomiak Radom3355
5.Olimpia Elbląg3349
6.Siarka Tarnobrzeg3347
7.Legionovia Legionowo3345
8.Błękitni Stargard3342
9.GKS Bełchatów3342
10.Warta Poznań3340
11.ROW Rybnik3340
12.Stal Stalowa Wola3339
13.Gryf Wejherowo3338
14.Rozwój Katowice3336
15.Polonia Warszawa3335
16.Kotwica Kołobrzeg3334
17.Olimpia Zambrów3332
18.Polonia Bytom3322
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak