Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

04 marca 2015 | 10:19
Historyczna chwila. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy trening dziewcząt w historii Radomiaka. »
STREFA KIBICA
Strzel z połowy - wygraj 500 złotych!

Strzel z połowy - wygraj 500 złotych!

18 marca 2015
Mega gratka dla Kibiców Radomiaka od Agencji Ubezpieczeniowej WOSZTYL.EU. W przerwie każdego meczu zielonych będzie można wygrać 500 złotych w gotówce! Wystarczyć strzelić gola z połowy boiska. »
Powstaje mapa popularności klubów

Powstaje mapa popularności klubów

11 marca 2015
Portal Interia.pl i RMF FM zapraszają do wspólnego stworzenia mapy popularności piłkarskich klubów w naszym kraju. Weź udział w ankiecie i dowiedz się, komu kibicują Twoi sąsiedzi! »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Radomiak Radom
    Pogoń Grodzisk Mazowiecki
    20. kolejka III ligi
    vs
    Radomiak Radom
    28 marca 2015 - godz. 16:00
  • Radomiak Radom - Pelikan Łowicz
    Radomiak Radom
    19. kolejka III ligi
    1:1
    Pelikan Łowicz
    Niedziela, 22 marca 2015 - godz. 15:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom1946
2.Ursus Warszawa1935
3.Broń Radom1931
4.Pelikan Łowicz1930
5.ŁKS Łódź1929
6.Legia II Warszawa1927
7.Pilica Białobrzegi1926
8.Sokół Aleksandrów Łódzki1926
9.Lechia Tomaszów Mazowiecki1924
10.Świt Nowy Dwór Mazowiecki1924
11.Warta Sieradz1924
12.Start Otwock1924
13.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1923
14.Polonia Warszawa1921
15.Pogoń II Siedlce1921
16.WKS Wieluń1919
17.Omega Kleszczów1918
18.GKP Targówek1914
I ZESPÓŁ
Pierwszy minimaraton Radomiaka

Pierwszy minimaraton Radomiaka

25 marca 2015
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft