Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

27 lipca 2016 | 14:25
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował podział lig i terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach okręgowych reprezentować będzie sześć zespołów. »
Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

13 lipca 2016 | 14:11
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach wojewódzkich reprezentować będą roczniki 2000, 2001, 2002 i 2003. »
Młodzież - rywale Radomiaka

Młodzież - rywale Radomiaka

11 lipca 2016 | 13:19
Młodzieżowe zespoły Radomiaka, które będą grały w rozgrywkach wojewódzkich poznały swoich rywali. Nowy sezon rozgrywkowy rusza w weekend 20-21 sierpnia. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

27 lipca 2016
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował podział lig i terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach okręgowych reprezentować będzie sześć zespołów. »
Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

13 lipca 2016
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach wojewódzkich reprezentować będą roczniki 2000, 2001, 2002 i 2003. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
    Siarka Tarnobrzeg
    1. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 30 lipca 2016 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - GKS Katowice
    Radomiak Radom
    Puchar Polski
    1:0
    GKS Katowice
    Piątek, 22 lipca 2016 - godz. 18:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań00
2.Stal Stalowa Wola00
3.Rozwój Katowice00
4.Raków Częstochowa00
5.Radomiak Radom00
6.ROW Rybnik00
7.Puszcza Niepołomice00
8.Polonia Warszawa00
9.Olimpia Zambrów00
10.Olimpia Elbląg00
11.Odra Opole00
12.Legionovia Legionowo00
13.Kotwica Kołobrzeg00
14.Gryf Wejherowo00
15.Błękitni Stargard00
16.GKS Bełchatów0-4
17.Polonia Bytom0-3
18.Siarka Tarnobrzeg0-1
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft