Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Unia Warszawa1391332628
2.Wisła Płock13841311728
3.Znicz Pruszków13823352526
4.Polonia Warszawa13814412125
5.Varsovia Warszawa13625362720
6.Dolcan Ząbki13544293419
7.Agrykola Warszawa13535292318
8.Pogoń Grodzisk Mazowiecki13535273118
9.Broń Radom13445203016
10.Olimpia Warszawa13436222415
11.Radomiak Radom13436222815
12.UMKS Piaseczno13418274513
13.Ursus Warszawa1322918418
14.Wilga Garwolin1313914316
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

21 lipca 2014 | 11:21
Radomiak ogłasza nabór chłopców urodzonych w latach 2006, 2007 i 2008 do najmłodszych grup piłkarskich. Prowadzony jest także nabór uzupełniający roczników 1996, 1997 i 1998, a także do drużyny rocznika 2004. »
Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

23 czerwca 2014 | 12:39
Dwa zespoły MSPN Radomiak wywalczyły w tym sezonie awans do rozgrywek wojewódzkich. Awans do Ekstraligi Juniorów Starszych U-19 wywalczył także rocznik 1997. »
AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

09 czerwca 2014 | 13:44
W minioną niedzielę na stadionie Radomiaka odbyła się II edycja ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży z rocznika 2005 i 2003 Windoor Kids Cup 2014. »
STREFA KIBICA
W niedzielę kierunek Siedlce - zapisz się na wyjazd kibiców

W niedzielę kierunek Siedlce - zapisz się na wyjazd kibiców

19 sierpnia 2014
W najbliższą niedzielę na stadionie w Siedlcach Radomiak zmierzy się z rezerwami Pogonii. Kibice organizują wyjazd na to spotkanie, zachęcamy do zapisów! »
Wyjazd do Łowicza i wsparcie dla Ultrasów

Wyjazd do Łowicza i wsparcie dla Ultrasów

08 sierpnia 2014
Mamy co prawda środek wakacji, ale liga startuje i będzie się wiele działo także pod względem kibicowskim. Zachęcamy do wyjazdu na mecz z Pelikanem oraz wsparcia działań Grupy Ultras. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Pogoń II Siedlce - Radomiak Radom
    Pogoń II Siedlce
    4. kolejka III ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Niedziela, 24 sierpnia 2014 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - Pogoń Grodzisk Maz.
    Radomiak Radom
    3. kolejka III ligi
    1:0
    Pogoń Grodzisk Maz.
    Środa, 20 sierpnia 2014 - godz. 17:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom39
2.Ursus Warszawa37
3.Pogoń II Siedlce36
4.Start Otwock36
5.Warta Sieradz36
6.Lechia Tomaszów Mazowiecki35
7.Sokół Aleksandrów Łódzki35
8.Pilica Białobrzegi34
9.ŁKS Łódź34
10.WKS Wieluń34
11.Legia II Warszawa33
12.Broń Radom33
13.GKP Targówek33
14.Pogoń Grodzisk Mazowiecki33
15.Polonia Warszawa32
16.Pelikan Łowicz31
17.Omega Kleszczów31
18.Świt Nowy Dwór Mazowiecki31
I ZESPÓŁ
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft