Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Juniorzy Radomiaka bez awansu

Juniorzy Radomiaka bez awansu

16 listopada 2014 | 15:14
W rewanżowym meczu o awans do I MLJ U-19, juniorzy Radomiaka przegrali na własnym boisku z Szydłowianką 3:5 i to drużyna z Szydłowca awansowała do rozgrywek wojewódzkich. »
Awans rocznika 2001 AS Radomiak do ligi mazowieckiej

Awans rocznika 2001 AS Radomiak do ligi mazowieckiej

16 listopada 2014 | 15:10
Sobotnim zwycięstwem 2:0 nad Młodzikiem Radom, rocznik 2001 Akademii Sportu Radomiak zapewnił sobie awans do I Mazowieckiej Ligi Trampkarzy U-14. »
Remis juniorów Radomiaka

Remis juniorów Radomiaka

12 listopada 2014 | 22:17
W pierwszym meczu barażowym o awans do I Mazowieckiej Ligi Juniorów U-19 juniorzy Radomiaka zremisowali na wyjeździe z Szydłowianką Szydłowiec 2:2. Rewanż w niedzielę w Radomiu. »
STREFA KIBICA
Zielony Mikołaj 2014 - wesprzyj akcję Stowarzyszenia Kibiców Radomiaka!

Zielony Mikołaj 2014 - wesprzyj akcję Stowarzyszenia Kibiców Radomiaka!

14 listopada 2014
Wielkimi krokami zbliża się 6 grudnia. Stowarzyszenie Kibiców Radomiaka jak co roku organizuje i zachęca do włączenia się w akcję Zielony Mikołaj! »
Ostatni wyjazd w tym roku - Tomaszów Mazowiecki [ZAPISY]

Ostatni wyjazd w tym roku - Tomaszów Mazowiecki [ZAPISY]

08 listopada 2014
W niedzielę 16 listopada czeka nas ostatni wyjazd w tym roku. Radomiak zmierzy się w Tomaszowie Mazowieckim z Lechią. Trwają zapisy na wyjazd kibiców! »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Świt Nowy Dwór Maz. - Radomiak Radom
    Świt Nowy Dwór Maz.
    18. kolejka III ligi
    vs
    Radomiak Radom
    marzec 2015 - godz. -:-
  • Lechia Tomaszów Maz. - Radomiak Radom
    Lechia Tomaszów Maz.
    17. kolejka III ligi
    0:2
    Radomiak Radom
    Niedziela, 16 listopada 2014 - godz. 11:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Radomiak Radom1742
2.Ursus Warszawa1731
3.Broń Radom1728
4.Pelikan Łowicz1728
5.ŁKS Łódź1725
6.Legia II Warszawa1724
7.Sokół Aleksandrów Łódzki1724
8.Pilica Białobrzegi1724
9.Świt Nowy Dwór Mazowiecki1723
10.Pogoń II Siedlce1721
11.Warta Sieradz1721
12.Start Otwock1721
13.Lechia Tomaszów Mazowiecki1720
14.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1719
15.Polonia Warszawa1718
16.Omega Kleszczów1717
17.WKS Wieluń1715
18.GKP Targówek1714
I ZESPÓŁ
Oni zagrali wszystko

Oni zagrali wszystko

21 listopada 2014
Plan zimowych przygotowań Radomiaka

Plan zimowych przygotowań Radomiaka

18 listopada 2014
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft