Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Zaległe mecze młodzików

Zaległe mecze młodzików

04 maja 2016 | 23:26
W środę zaległe mecze rozegrały młodziki z rocznika 2003 i 2004. Oba nasze zespoły wygrały na własnym boisku z Młodzikiem Radom i z kompletem punktów prowadzą w swoich ligach. »
Młodzież Radomiaka [WYNIKI]

Młodzież Radomiaka [WYNIKI]

02 maja 2016 | 22:17
Nie wszystkie młodzieżowe zespoły Radomiaka w majowy weekend rozgrywały swoje spotkania. Część zespołów grała, a cześć odpoczywała. Podajemy wyniki ostatnich spotkań. »
Młodzież Radomiaka [WYNIKI]

Młodzież Radomiaka [WYNIKI]

25 kwietnia 2016 | 14:53
W weekend kolejne mecze rozgrywały młodzieżowe zespoły Radomiaka. Była to bardzo udana kolejka dla naszych drużyn. Szczegóły w rozwinięciu. »
STREFA KIBICA
Wyjazd kibiców do Tarnobrzega - ZAPISY

Wyjazd kibiców do Tarnobrzega - ZAPISY

26 kwietnia 2016
W sobotę 30 kwietnia o godzinie 17:00 Radomiak zmierzy się w Tarnobrzegu z miejscową Siarką. Kibice organizują wyjazd na to spotkanie. Koszt wyjazdu 25 złotych. Zapisy w Zielonej Wyspie w Galerii Słonecznej. »
Wyjazd Kibiców do Tych POCIĄGIEM SPECJALNYM

Wyjazd Kibiców do Tych POCIĄGIEM SPECJALNYM

21 kwietnia 2016
Kibice Radomiaka rozpoczęli zapisy na wyjazd pociągiem specjalnym na mecz z GKS Tychy. Zapisy codziennie do 10 maja włącznie. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Stal Mielec
    Radomiak Radom
    29. kolejka II ligi
    vs
    Stal Mielec
    Sobota, 7 maja 2016 - godz. 16:00
  • Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
    Siarka Tarnobrzeg
    28. kolejka II ligi
    2:4
    Radomiak Radom
    Sobota, 30 kwietnia 2016 - godz. 17:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Stal Mielec2858
2.Znicz Pruszków2851
3.Wisła Puławy2849
4.GKS Tychy2847
5.Raków Częstochowa2845
6.Kotwica Kołobrzeg2844
7.Radomiak Radom2842
8.Puszcza Niepołomice2842
9.Siarka Tarnobrzeg2841
10.Legionovia Legionowo2836
11.ROW Rybnik2833
12.Błękitni Stargard Szczeciński2832
13.Polonia Bytom2832
14.Olimpia Zambrów2830
15.Stal Stalowa Wola2830
16.Nadwiślan Góra2828
17.Gryf Wejherowo2824
18.Okocimski Brzesko2625
radomiak facebook
I ZESPÓŁ
Majowy kalendarz Radomiaka

Majowy kalendarz Radomiaka

01 maja 2016
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft