Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

21 sierpnia 2016 | 21:53
W sobotę nowy sezon zainaugurowały trzy młodzieżowe zespoły Radomiaka. Wysokie zwycięstwo i dwie porażki to bilans naszych drużyn na otwarcie sezonu 2016/2017. »
Młodzież - rusza nowy sezon

Młodzież - rusza nowy sezon

19 sierpnia 2016 | 17:03
W sobotę nowy sezon rozpoczynają młodzieżowe zespoły Radomiaka, które grają na szczeblu wojewódzkim. Latem szeregi Radomiaka zasiliło sporo nowych zawodników z innych klubów. »
Młodzież - zmiany w kadrze szkoleniowej

Młodzież - zmiany w kadrze szkoleniowej

04 sierpnia 2016 | 22:16
Dużymi krokami zbliża się nowy sezon w rozgrywkach młodzieżowych. W przerwie letniej nastąpiły zmiany w kadrze szkoleniowej. Sławomir Baćmaga i Paweł Potent, to dwaj nowi szkoleniowcy, którzy będą pracować z młodzieżą Radomiaka. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

21 sierpnia 2016
W sobotę nowy sezon zainaugurowały trzy młodzieżowe zespoły Radomiaka. Wysokie zwycięstwo i dwie porażki to bilans naszych drużyn na otwarcie sezonu 2016/2017. »
Młodzież - rusza nowy sezon

Młodzież - rusza nowy sezon

19 sierpnia 2016
W sobotę nowy sezon rozpoczynają młodzieżowe zespoły Radomiaka, które grają na szczeblu wojewódzkim. Latem szeregi Radomiaka zasiliło sporo nowych zawodników z innych klubów. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
    Olimpia Zambrów
    6. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 27 sierpnia 2016 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - Błękitni Stargard
    Radomiak Radom
    5. kolejka II ligi
    2:1
    Błękitni Stargard
    Środa, 24 sierpnia 2016 - godz. 18:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Odra Opole511
2.Raków Częstochowa511
3.Puszcza Niepołomice510
4.Gryf Wejherowo59
5.Radomiak Radom58
6.Błękitni Stargard57
7.ROW Rybnik57
8.Kotwica Kołobrzeg57
9.Siarka Tarnobrzeg56
10.Polonia Bytom56
11.Legionovia Legionowo55
12.Polonia Warszawa55
13.GKS Bełchatów54
14.Rozwój Katowice54
15.Olimpia Elbląg54
16.Warta Poznań54
17.Stal Stalowa Wola54
18.Olimpia Zambrów53
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft