Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Unia Warszawa1391332628
2.Wisła Płock13841311728
3.Znicz Pruszków13823352526
4.Polonia Warszawa13814412125
5.Varsovia Warszawa13625362720
6.Dolcan Ząbki13544293419
7.Agrykola Warszawa13535292318
8.Pogoń Grodzisk Mazowiecki13535273118
9.Broń Radom13445203016
10.Olimpia Warszawa13436222415
11.Radomiak Radom13436222815
12.UMKS Piaseczno13418274513
13.Ursus Warszawa1322918418
14.Wilga Garwolin1313914316
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

21 lipca 2014 | 11:21
Radomiak ogłasza nabór chłopców urodzonych w latach 2006, 2007 i 2008 do najmłodszych grup piłkarskich. Prowadzony jest także nabór uzupełniający roczników 1996, 1997 i 1998, a także do drużyny rocznika 2004. »
Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

23 czerwca 2014 | 12:39
Dwa zespoły MSPN Radomiak wywalczyły w tym sezonie awans do rozgrywek wojewódzkich. Awans do Ekstraligi Juniorów Starszych U-19 wywalczył także rocznik 1997. »
AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

09 czerwca 2014 | 13:44
W minioną niedzielę na stadionie Radomiaka odbyła się II edycja ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży z rocznika 2005 i 2003 Windoor Kids Cup 2014. »
STREFA KIBICA
Kibice Radomiaka upamiętnili wydarzenia Czerwca 1976 roku

Kibice Radomiaka upamiętnili wydarzenia Czerwca 1976 roku

22 czerwca 2014
Kilkuset kibiców Radomiaka biorąc udział w sobotnim marszu \"Gdyby nie Ursus, gdyby nie Radom...\" upamiętniło ofiary wydarzeń Czerwca \'76. »
Dzień Dziecka na Radomiaku - to była impreza!

Dzień Dziecka na Radomiaku - to była impreza!

02 czerwca 2014
Niedzielny Dzień Dziecka na Radomiaku zakończony pełnym sukcesem. Kilkaset najmłodszych kibiców zielonych bawiło się w najlepsze! »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Maz.
    Radomiak Radom
    1. kolejka III ligi
    vs
    Świt Nowy Dwór Maz.
    Sobota, 9 sierpnia 2014 - godz. 17:00
  • Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Olimpia Elbląg
    Puchar Polski
    1:2
    Radomiak Radom
    Sobota, 26 lipca 2014 - godz. 18:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Świt Nowy Dwór Mazowiecki00
2.ŁKS Łódź00
3.Warta Sieradz00
4.WKS Wieluń00
5.Ursus Warszawa00
6.Start Otwock00
7.Sokół Aleksandrów Łódzki00
8.Radomiak Radom00
9.Polonia Warszawa00
10.Pogoń II Siedlce00
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki00
12.Pilica Białobrzegi00
13.Pelikan Łowicz00
14.Omega Kleszczów00
15.Legia II Warszawa00
16.Lechia Tomaszów Mazowiecki00
17.GKP Targówek00
18.Broń Radom00
I ZESPÓŁ
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft