Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

Pierwszy trening drużyny dziewcząt Radomiaka za nami!

04 marca 2015 | 10:19
Historyczna chwila. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się pierwszy trening dziewcząt w historii Radomiaka. »
STREFA KIBICA
Wyjazd kibiców do Kołobrzegu - DOFINANSOWANIE/ZAPISY

Wyjazd kibiców do Kołobrzegu - DOFINANSOWANIE/ZAPISY

31 sierpnia 2015
W sobotę 5 września czeka nas najdalszy wyjazd w tym sezonie na mecz z Kotwicą Kołobrzeg. Kibice organizują i dofinansowują ten wyjazd! Szczegóły w rozwinięciu. »
Radomiak vs Legionovia - ZBIÓRKA KIBICÓW NA FONTANNACH

Radomiak vs Legionovia - ZBIÓRKA KIBICÓW NA FONTANNACH

28 sierpnia 2015
Kibice Radomiaka organizują zbiórkę by wspólnie wyruszyć na stadion przy Narutowicza, gdzie w niedzielę odbędzie się mecz z Legionovią. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom
    Kotwica Kołobrzeg
    7. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 5 września 2015 - godz. 18:00
  • Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
    Radomiak Radom
    6. kolejka II ligi
    1:2
    Legionovia Legionowo
    Niedziela, 30 sierpnia 2015 - godz. 16:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Stal Mielec616
2.Siarka Tarnobrzeg611
3.GKS Tychy611
4.Legionovia Legionowo610
5.Wisła Puławy610
6.Raków Częstochowa610
7.Radomiak Radom610
8.Kotwica Kołobrzeg68
9.Gryf Wejherowo68
10.Okocimski Brzesko68
11.Stal Stalowa Wola68
12.Olimpia Zambrów66
13.Puszcza Niepołomice66
14.Znicz Pruszków66
15.ROW Rybnik65
16.Polonia Bytom65
17.Nadwiślan Góra64
18.Błękitni Stargard Szczeciński64
radomiak facebook
I ZESPÓŁ
Wyjazdowy wrzesień Radomiaka

Wyjazdowy wrzesień Radomiaka

01 września 2015
Leandro samodzielnym liderem

Leandro samodzielnym liderem

31 sierpnia 2015
Filipowicz i Janik wypożyczeni

Filipowicz i Janik wypożyczeni

31 sierpnia 2015
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft