Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)

Dodano: 15 września 2013 | 17:04
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
Kolejnej porażki doznali juniorzy starsi Radomiaka. Podopieczni Pawła Jankowskiego po zaciętym meczu przegrali ze Zniczem Pruszków 4:5.
Rozmiar czcionki:A+A-
Do przerwy nasz zespół przegrywał 1:2, ale od 44. minuty grał z przewagą jednego zawodnika. Niestety, zieloni po przerwie bardzo szybko dali się dwukrotnie zaskoczyć i przegrywali 1:4. Zieloni nie poddali się jednak i pokazali charakter, wyciągając wynik na 4:4. Kiedy wydawało się, że Radomiak przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę, w 75. minucie jak podkreślają nasi zawodnicy sędzia podyktował niesłuszny rzut karny dla Znicza. Gospodarze wykorzystali jedenastkę i dowieźli wynik do końca. Podopieczni Pawła Jankowskiego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Spyta, który został usunięty z boiska za krytykę orzeczeń sędziego.

W środę zostanie rozegra 5. kolejka. Radomiak zagra na własnym boisku z UMKS Piaseczno.

Znicz Pruszków - Radomiak Radom 5:4 (2:1)
(Jarecki, Kiernoz, Miałkowski, Wasilewski)

Radomiak: Stępień - Kozłowski (60' Spyt), Czubak, Hajdrowski (37' Winiarski), Waśniewski (37' Kupis), Jarecki (55' Wasilewski), Jankowski, Miałkowski, Kiernoz (80' Lorenc), Sikora, Skowroński

Wyniki 4. kolejki

Agrykola Warszawa, Pogoń Grodzisk Mazowiecki; pauza

Polonia Warszawa - Wilga Garwolin 2:0
Varsovia Warszawa - Dolcan Ząbki 3:3
Olimpia Warszawa - Wisła Płock 2:2
Broń Radom - Ursus Warszawa 1:4
UMKS Piaseczno - Unia Warszawa 0:4

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Radomiak Radom8710371422
2.Skaryszewianka Skaryszew752034817
3.KP Stanisławice7412201913
4.Iskra Gózd7331251712
5.Zawisza Sienno721419157
6.KS Przyłęk721417237
7.Krępianka Rzeczniów612312175
8.KS Chomentów711511334
9.Wisła Solec70077420
nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Informacja o treningach po naborze do Radomiaka

Informacja o treningach po naborze do Radomiaka

07 września 2015 | 12:59
Informujemy o godzinach zajęć poszczególnych roczników na które zapraszamy chłopców uczestniczących w sobotnim naborze do Radomiaka. »
Młodzież wraca na boiska

Młodzież wraca na boiska

13 marca 2015 | 15:01
W najbliższy weekend na ligowe boiska wracają dwa zespoły MSPN Radomiak, które grają w Ekstralidze. Juniorzy U-19 zmierzą się z Unią Warszawa, natomiast trampkarze U-14 zagrają z MKS Piaseczno. »
14-latek trenuje z Radomiakiem

14-latek trenuje z Radomiakiem

12 marca 2015 | 14:30
Kamil Bielikow, utalentowany bramkarz rocznika 2001 MSPN Radomiak odbył we wtorek pod okiem Edwarda Mindy swój pierwszy trening z bramkarzami pierwszej drużyny Radomiaka. »
STREFA KIBICA
Wielkie odliczanie, 27 dni do meczu z Rakowem!

Wielkie odliczanie, 27 dni do meczu z Rakowem!

07 lutego 2016
Trwa wielkie odliczanie do inauguracyjnego meczu z Rakowem Częstochowa. Pozostało już tylko 27 dni! »
Wielkie odliczanie, 28 dni do meczu z Rakowem!

Wielkie odliczanie, 28 dni do meczu z Rakowem!

06 lutego 2016
Trwa wielkie odliczanie do inauguracyjnego meczu z Rakowem Częstochowa. Pozostało już tylko 28 dni! »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Raków Częstochowa
    Radomiak Radom
    20. kolejka II ligi
    vs
    Raków Częstochowa
    Sobota/Niedziela, 5/6 marca 2015 - godz. -:-
  • Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    Stal Stalowa Wola
    19. kolejka II ligi
    2:3
    Radomiak Radom
    Sobota, 28 listopada 2015 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Stal Mielec1941
2.Wisła Puławy1939
3.Raków Częstochowa1937
4.Znicz Pruszków1933
5.Siarka Tarnobrzeg1930
6.GKS Tychy1929
7.Radomiak Radom1928
8.Stal Stalowa Wola1928
9.Kotwica Kołobrzeg1926
10.Okocimski Brzesko1925
11.Puszcza Niepołomice1925
12.Olimpia Zambrów1922
13.ROW Rybnik1921
14.Legionovia Legionowo1920
15.Polonia Bytom1920
16.Błękitni Stargard Szczeciński1917
17.Nadwiślan Góra1914
18.Gryf Wejherowo1913
radomiak facebook
I ZESPÓŁ
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft