Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)

Dodano: 04 września 2013 | 22:23
Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
Pierwsze punkty w sezonie zainkasowali juniorzy młodsi Radomiaka (rocznik 1998). W zaległym meczu 1. kolejki zieloni wygrali na własnym boisku z Energią Kozienice 3:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podopieczni Remigiusza Malczenki w starciu z beniaminkiem rozgrywek przez cały mecz mieli dużą przewagę, ale zagrali dziś bardzo nieskutecznie. Goście po przerwie zmarnowali znakomitą okazję aby doprowadzić do remisu.

- Zaczęliśmy z wysokiego C i jeszcze przed przerwą mieliśmy przynajmniej trzy, cztery stuprocentowe okazje na podwyższenie wyniku. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji, które sobie dziś stworzyliśmy to wynik byłby zupełnie inny - powiedział po meczu szkoleniowiec Radomiaka.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
(Zbiciak 3', 50', Bień 62')

Radomiak: Romanowicz - Woźniak, Kowalczyk, Stróżka, Ryczkowski, Wąsik, Figarski (68' Mikocki), Krok (55' Bień), Opałka, Bogacz (75' Anduła), Zbiciak (62' Zawal)

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.UMKS Piaseczno13112064835
2.Młodzik Radom131111531234
3.Broń Radom13913372028
4.Znicz Pruszków13841261128
5.Polonia Warszawa13823562326
6.Pogoń Siedlce13742262025
7.Ursus Warszawa13634232821
8.Wilga Garwolin13427183214
9.Radomiak Radom13418192513
10.Żyrardowianka OSiR Żyrardów12408233412
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1323817419
12.KS Raszyn13301012449
13.Energia Kozienice13201117446
14.Mewa Mińsk Mazowiecki13011210581

ZOBACZ TAKŻE
Nabór uzupełniający do roczników 2007 i 2008

Nabór uzupełniający do roczników 2007 i 2008

17 stycznia 2017 | 18:33
Trenerzy roczników 2007 i 2008 informują o naborze uzupełniającym do prowadzonych przez siebie grup. Zachęcamy do treningów w Radomiaku, najlepszym Klubie w naszym mieście. »
Dołącz do Radomiaka 2000 w Ekstralidze mazowieckiej!

Dołącz do Radomiaka 2000 w Ekstralidze mazowieckiej!

11 stycznia 2017 | 21:34
Radomiak ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2000, najstarszego zespołu juniorów, który wiosną rozpocznie zmagania w ekstralidze. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności w naszym zespole. »
Rocznik 2004: 1. miejsce w Garwolinie

Rocznik 2004: 1. miejsce w Garwolinie

11 grudnia 2016 | 22:12
Młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2004 zajęli pierwsze miejsce w halowym turnieju w Garwolinie. Najlepszym bramkarzem turnieju został golkiper Radomiaka Dawid Snopek. Gratulacje. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Nabór uzupełniający do roczników 2007 i 2008

Nabór uzupełniający do roczników 2007 i 2008

17 stycznia 2017
Trenerzy roczników 2007 i 2008 informują o naborze uzupełniającym do prowadzonych przez siebie grup. Zachęcamy do treningów w Radomiaku, najlepszym Klubie w naszym mieście. »
Dołącz do Radomiaka 2000 w Ekstralidze mazowieckiej!

Dołącz do Radomiaka 2000 w Ekstralidze mazowieckiej!

11 stycznia 2017
Radomiak ogłasza nabór uzupełniający do rocznika 2000, najstarszego zespołu juniorów, który wiosną rozpocznie zmagania w ekstralidze. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich umiejętności w naszym zespole. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
    Puszcza Niepołomice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota/Niedziela, 4/5 marca 2017 - godz. -:-
  • Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:0
    Stal Stalowa Wola
    Piątek, 25 listopada 2016 - godz. 18:00
ZIMOWE PRZYGOTOWANIA 2017
21.01 (sobota) - Drogowiec Jedlińsk (LO); godz. 10:30
25.01 (środa) - Lechia Tomaszów Maz. (III liga); godz. 17:00
28.01 (sobota) - Pilica Białobrzegi (IV liga); godz. 10:30
01.02 (środa) - Legionovia Legionowo (II liga)
03.02 (piątek) - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III liga)
04.02 (sobota) - Górnik Łęczna (Ekstraklasa)
08.02 (środa) - Wisła Puławy (I liga); godz. 12:00
11.02 (sobota) - Zagłębie Sosnowiec (I liga)
15.02 (środa) - Energia Kozienice (IV liga)
18.02 (sobota) - ŁKS Łódź (III liga)
22.02 (środa) - Stal Stalowa Wola (II liga)
25.02 (sobota) - Znicz Pruszków (I liga)
26.02 (niedziela) - Oskar Przysucha (IV liga)
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa1941
2.Radomiak Radom1940
3.Odra Opole1939
4.Puszcza Niepołomice1931
5.Siarka Tarnobrzeg1930
6.Błękitni Stargard1928
7.Olimpia Elbląg1926
8.Legionovia Legionowo1924
9.Stal Stalowa Wola1924
10.Olimpia Zambrów1924
11.Warta Poznań1920
12.Kotwica Kołobrzeg1919
13.GKS Bełchatów1919
14.Gryf Wejherowo1919
15.ROW Rybnik1918
16.Polonia Warszawa1918
17.Rozwój Katowice1917
18.Polonia Bytom1914
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak