Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)

Dodano: 04 września 2013 | 22:23
Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
Pierwsze punkty w sezonie zainkasowali juniorzy młodsi Radomiaka (rocznik 1998). W zaległym meczu 1. kolejki zieloni wygrali na własnym boisku z Energią Kozienice 3:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podopieczni Remigiusza Malczenki w starciu z beniaminkiem rozgrywek przez cały mecz mieli dużą przewagę, ale zagrali dziś bardzo nieskutecznie. Goście po przerwie zmarnowali znakomitą okazję aby doprowadzić do remisu.

- Zaczęliśmy z wysokiego C i jeszcze przed przerwą mieliśmy przynajmniej trzy, cztery stuprocentowe okazje na podwyższenie wyniku. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji, które sobie dziś stworzyliśmy to wynik byłby zupełnie inny - powiedział po meczu szkoleniowiec Radomiaka.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
(Zbiciak 3', 50', Bień 62')

Radomiak: Romanowicz - Woźniak, Kowalczyk, Stróżka, Ryczkowski, Wąsik, Figarski (68' Mikocki), Krok (55' Bień), Opałka, Bogacz (75' Anduła), Zbiciak (62' Zawal)

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.UMKS Piaseczno13112064835
2.Młodzik Radom131111531234
3.Broń Radom13913372028
4.Znicz Pruszków13841261128
5.Polonia Warszawa13823562326
6.Pogoń Siedlce13742262025
7.Ursus Warszawa13634232821
8.Wilga Garwolin13427183214
9.Radomiak Radom13418192513
10.Żyrardowianka OSiR Żyrardów12408233412
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1323817419
12.KS Raszyn13301012449
13.Energia Kozienice13201117446
14.Mewa Mińsk Mazowiecki13011210581

nabór do Radomiaka
ZOBACZ TAKŻE
Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

Nabór do młodzieżowych drużyn Radomiaka

21 lipca 2014 | 11:21
Radomiak ogłasza nabór chłopców urodzonych w latach 2006, 2007 i 2008 do najmłodszych grup piłkarskich. Prowadzony jest także nabór uzupełniający roczników 1996, 1997 i 1998, a także do drużyny rocznika 2004. »
Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

Awanse roczników 1997, 2000 i 2001 MSPN Radomiak

23 czerwca 2014 | 12:39
Dwa zespoły MSPN Radomiak wywalczyły w tym sezonie awans do rozgrywek wojewódzkich. Awans do Ekstraligi Juniorów Starszych U-19 wywalczył także rocznik 1997. »
AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

AS Radomiak 2003 najlepszy w Windoor Kids Cup 2014

09 czerwca 2014 | 13:44
W minioną niedzielę na stadionie Radomiaka odbyła się II edycja ogólnopolskiego turnieju dzieci i młodzieży z rocznika 2005 i 2003 Windoor Kids Cup 2014. »
STREFA KIBICA
Kibice Radomiaka upamiętnili wydarzenia Czerwca 1976 roku

Kibice Radomiaka upamiętnili wydarzenia Czerwca 1976 roku

22 czerwca 2014
Kilkuset kibiców Radomiaka biorąc udział w sobotnim marszu \"Gdyby nie Ursus, gdyby nie Radom...\" upamiętniło ofiary wydarzeń Czerwca \'76. »
Dzień Dziecka na Radomiaku - to była impreza!

Dzień Dziecka na Radomiaku - to była impreza!

02 czerwca 2014
Niedzielny Dzień Dziecka na Radomiaku zakończony pełnym sukcesem. Kilkaset najmłodszych kibiców zielonych bawiło się w najlepsze! »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Świt Nowy Dwór Maz.
    Radomiak Radom
    1. kolejka III ligi
    vs
    Świt Nowy Dwór Maz.
    Sobota, 9 sierpnia 2014 - godz. 17:00
  • Olimpia Elbląg - Radomiak Radom
    Olimpia Elbląg
    Puchar Polski
    1:2
    Radomiak Radom
    Sobota, 26 lipca 2014 - godz. 18:00
TABELA III LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Świt Nowy Dwór Mazowiecki00
2.ŁKS Łódź00
3.Warta Sieradz00
4.WKS Wieluń00
5.Ursus Warszawa00
6.Start Otwock00
7.Sokół Aleksandrów Łódzki00
8.Radomiak Radom00
9.Polonia Warszawa00
10.Pogoń II Siedlce00
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki00
12.Pilica Białobrzegi00
13.Pelikan Łowicz00
14.Omega Kleszczów00
15.Legia II Warszawa00
16.Lechia Tomaszów Mazowiecki00
17.GKP Targówek00
18.Broń Radom00
I ZESPÓŁ
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2013 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft