Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)

Dodano: 04 września 2013 | 22:23
Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
Pierwsze punkty w sezonie zainkasowali juniorzy młodsi Radomiaka (rocznik 1998). W zaległym meczu 1. kolejki zieloni wygrali na własnym boisku z Energią Kozienice 3:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podopieczni Remigiusza Malczenki w starciu z beniaminkiem rozgrywek przez cały mecz mieli dużą przewagę, ale zagrali dziś bardzo nieskutecznie. Goście po przerwie zmarnowali znakomitą okazję aby doprowadzić do remisu.

- Zaczęliśmy z wysokiego C i jeszcze przed przerwą mieliśmy przynajmniej trzy, cztery stuprocentowe okazje na podwyższenie wyniku. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji, które sobie dziś stworzyliśmy to wynik byłby zupełnie inny - powiedział po meczu szkoleniowiec Radomiaka.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
(Zbiciak 3', 50', Bień 62')

Radomiak: Romanowicz - Woźniak, Kowalczyk, Stróżka, Ryczkowski, Wąsik, Figarski (68' Mikocki), Krok (55' Bień), Opałka, Bogacz (75' Anduła), Zbiciak (62' Zawal)

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.UMKS Piaseczno13112064835
2.Młodzik Radom131111531234
3.Broń Radom13913372028
4.Znicz Pruszków13841261128
5.Polonia Warszawa13823562326
6.Pogoń Siedlce13742262025
7.Ursus Warszawa13634232821
8.Wilga Garwolin13427183214
9.Radomiak Radom13418192513
10.Żyrardowianka OSiR Żyrardów12408233412
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1323817419
12.KS Raszyn13301012449
13.Energia Kozienice13201117446
14.Mewa Mińsk Mazowiecki13011210581

ZOBACZ TAKŻE
Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

21 sierpnia 2016 | 21:53
W sobotę nowy sezon zainaugurowały trzy młodzieżowe zespoły Radomiaka. Wysokie zwycięstwo i dwie porażki to bilans naszych drużyn na otwarcie sezonu 2016/2017. »
Młodzież - rusza nowy sezon

Młodzież - rusza nowy sezon

19 sierpnia 2016 | 17:03
W sobotę nowy sezon rozpoczynają młodzieżowe zespoły Radomiaka, które grają na szczeblu wojewódzkim. Latem szeregi Radomiaka zasiliło sporo nowych zawodników z innych klubów. »
Młodzież - zmiany w kadrze szkoleniowej

Młodzież - zmiany w kadrze szkoleniowej

04 sierpnia 2016 | 22:16
Dużymi krokami zbliża się nowy sezon w rozgrywkach młodzieżowych. W przerwie letniej nastąpiły zmiany w kadrze szkoleniowej. Sławomir Baćmaga i Paweł Potent, to dwaj nowi szkoleniowcy, którzy będą pracować z młodzieżą Radomiaka. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

Młodzież - 20 sierpnia [WYNIKI]

21 sierpnia 2016
W sobotę nowy sezon zainaugurowały trzy młodzieżowe zespoły Radomiaka. Wysokie zwycięstwo i dwie porażki to bilans naszych drużyn na otwarcie sezonu 2016/2017. »
Młodzież - rusza nowy sezon

Młodzież - rusza nowy sezon

19 sierpnia 2016
W sobotę nowy sezon rozpoczynają młodzieżowe zespoły Radomiaka, które grają na szczeblu wojewódzkim. Latem szeregi Radomiaka zasiliło sporo nowych zawodników z innych klubów. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg
    Radomiak Radom
    7. kolejka II ligi
    vs
    Kotwica Kołobrzeg
    Piątek, 2 września 2016 - godz. 18:00
  • Olimpia Zambrów - Radomiak Radom
    Olimpia Zambrów
    6. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Sobota, 27 sierpnia 2016 - godz. 17:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Odra Opole614
2.Raków Częstochowa614
3.Puszcza Niepołomice510
4.Gryf Wejherowo69
5.Radomiak Radom69
6.Legionovia Legionowo68
7.Kotwica Kołobrzeg68
8.Siarka Tarnobrzeg67
9.Olimpia Elbląg67
10.Błękitni Stargard57
11.ROW Rybnik67
12.Polonia Bytom66
13.Polonia Warszawa55
14.Rozwój Katowice65
15.Stal Stalowa Wola65
16.GKS Bełchatów54
17.Warta Poznań64
18.Olimpia Zambrów64
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft