Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)

Dodano: 04 września 2013 | 22:23
Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
Pierwsze punkty w sezonie zainkasowali juniorzy młodsi Radomiaka (rocznik 1998). W zaległym meczu 1. kolejki zieloni wygrali na własnym boisku z Energią Kozienice 3:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podopieczni Remigiusza Malczenki w starciu z beniaminkiem rozgrywek przez cały mecz mieli dużą przewagę, ale zagrali dziś bardzo nieskutecznie. Goście po przerwie zmarnowali znakomitą okazję aby doprowadzić do remisu.

- Zaczęliśmy z wysokiego C i jeszcze przed przerwą mieliśmy przynajmniej trzy, cztery stuprocentowe okazje na podwyższenie wyniku. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji, które sobie dziś stworzyliśmy to wynik byłby zupełnie inny - powiedział po meczu szkoleniowiec Radomiaka.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
(Zbiciak 3', 50', Bień 62')

Radomiak: Romanowicz - Woźniak, Kowalczyk, Stróżka, Ryczkowski, Wąsik, Figarski (68' Mikocki), Krok (55' Bień), Opałka, Bogacz (75' Anduła), Zbiciak (62' Zawal)

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.UMKS Piaseczno13112064835
2.Młodzik Radom131111531234
3.Broń Radom13913372028
4.Znicz Pruszków13841261128
5.Polonia Warszawa13823562326
6.Pogoń Siedlce13742262025
7.Ursus Warszawa13634232821
8.Wilga Garwolin13427183214
9.Radomiak Radom13418192513
10.Żyrardowianka OSiR Żyrardów12408233412
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1323817419
12.KS Raszyn13301012449
13.Energia Kozienice13201117446
14.Mewa Mińsk Mazowiecki13011210581

ZOBACZ TAKŻE
Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

20 marca 2017 | 20:50
Młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2009 zajęli 2. miejsce w tegorocznej edycji halowych turniejów dla dzieci WinDoor Cup organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. »
Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

19 marca 2017 | 23:08
Ze zmiennym szczęściem grały w weekend młodzieżowe zespoły Radomiaka. Bardzo ważne trzy punkty przewieźli z Warszawy trampkarze (2003r). Zwycięstwami wiosenne zmagania zainaugurowali trampkarze (2002r) i młodziki (2005r). »
Młodzież 18-19 marca [KALENDARZ]

Młodzież 18-19 marca [KALENDARZ]

16 marca 2017 | 13:19
Piłkarska wiosna w rozgrywkach młodzieżowych rusza na dobre. W ubiegły weekend na ligowe boiska wróciły zespoły grające na szczeblu wojewódzkim, a teraz do gry wracają nasze drużyny grające na szczeblu okręgowym. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

Rocznik 2009: II miejsce w WinDoor Cup

20 marca 2017
Młodzi futboliści Radomiaka z rocznika 2009 zajęli 2. miejsce w tegorocznej edycji halowych turniejów dla dzieci WinDoor Cup organizowanych przez Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. »
Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

Młodzież 18-19 marca [WYNIKI]

19 marca 2017
Ze zmiennym szczęściem grały w weekend młodzieżowe zespoły Radomiaka. Bardzo ważne trzy punkty przewieźli z Warszawy trampkarze (2003r). Zwycięstwami wiosenne zmagania zainaugurowali trampkarze (2002r) i młodziki (2005r). »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
    Radomiak Radom
    23. kolejka II ligi
    vs
    Olimpia Zambrów
    Piątek, 24 marca 2017 - godz. 18:00
  • Błękitni Stargard - Radomiak Radom
    Błękitni Stargard
    22. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Sobota18 marca 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Odra Opole2248
2.Raków Częstochowa2244
3.Radomiak Radom2242
4.Puszcza Niepołomice2238
5.Siarka Tarnobrzeg2235
6.Błękitni Stargard2231
7.Olimpia Elbląg2230
8.Legionovia Legionowo2230
9.ROW Rybnik2225
10.Stal Stalowa Wola2225
11.Gryf Wejherowo2225
12.Warta Poznań2224
13.Olimpia Zambrów2224
14.Polonia Warszawa2222
15.GKS Bełchatów2222
16.Rozwój Katowice2221
17.Kotwica Kołobrzeg2219
18.Polonia Bytom2216
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak