Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)

Dodano: 04 września 2013 | 22:23
Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
Pierwsze punkty w sezonie zainkasowali juniorzy młodsi Radomiaka (rocznik 1998). W zaległym meczu 1. kolejki zieloni wygrali na własnym boisku z Energią Kozienice 3:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podopieczni Remigiusza Malczenki w starciu z beniaminkiem rozgrywek przez cały mecz mieli dużą przewagę, ale zagrali dziś bardzo nieskutecznie. Goście po przerwie zmarnowali znakomitą okazję aby doprowadzić do remisu.

- Zaczęliśmy z wysokiego C i jeszcze przed przerwą mieliśmy przynajmniej trzy, cztery stuprocentowe okazje na podwyższenie wyniku. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji, które sobie dziś stworzyliśmy to wynik byłby zupełnie inny - powiedział po meczu szkoleniowiec Radomiaka.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
(Zbiciak 3', 50', Bień 62')

Radomiak: Romanowicz - Woźniak, Kowalczyk, Stróżka, Ryczkowski, Wąsik, Figarski (68' Mikocki), Krok (55' Bień), Opałka, Bogacz (75' Anduła), Zbiciak (62' Zawal)

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.UMKS Piaseczno13112064835
2.Młodzik Radom131111531234
3.Broń Radom13913372028
4.Znicz Pruszków13841261128
5.Polonia Warszawa13823562326
6.Pogoń Siedlce13742262025
7.Ursus Warszawa13634232821
8.Wilga Garwolin13427183214
9.Radomiak Radom13418192513
10.Żyrardowianka OSiR Żyrardów12408233412
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1323817419
12.KS Raszyn13301012449
13.Energia Kozienice13201117446
14.Mewa Mińsk Mazowiecki13011210581

ZOBACZ TAKŻE
Młodzież 12-13 listopada [WYNIKI]

Młodzież 12-13 listopada [WYNIKI]

14 listopada 2016 | 12:19
W weekend rundę jesienną zakończyły młodzieżowe zespoły Radomiaka. Z rozgrywek wojewódzkich spadli trampkarze (2002r.). Wiosną na szczeblu Mazowsza Radomiaka reprezentować będzie trzy zespoły, wszystkie na poziomie Ekstraligi. »
Juniorzy Radomiaka w Ekstralidze

Juniorzy Radomiaka w Ekstralidze

11 listopada 2016 | 17:21
Niezależnie od wyniku sobotniego meczu juniorzy Radomiaka (2000r.) awansowali do Ekstraligi. Tym samym Radomiak będzie miał wiosną trzy drużny w najwyższych klasach rozgrywkowych na Mazowszu. »
Młodzież 5-6 listopada [WYNIKI]

Młodzież 5-6 listopada [WYNIKI]

07 listopada 2016 | 13:26
Za nami przedostatni weekend rozgrywek z udziałem młodzieżowych zespołów Radomiaka. Nie była do udana seria gier dla naszych drużyn. Niestety, rozgrywki wojewódzkie opuszczają trampkarze (2002r.). »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież 12-13 listopada [WYNIKI]

Młodzież 12-13 listopada [WYNIKI]

14 listopada 2016
W weekend rundę jesienną zakończyły młodzieżowe zespoły Radomiaka. Z rozgrywek wojewódzkich spadli trampkarze (2002r.). Wiosną na szczeblu Mazowsza Radomiaka reprezentować będzie trzy zespoły, wszystkie na poziomie Ekstraligi. »
Juniorzy Radomiaka w Ekstralidze

Juniorzy Radomiaka w Ekstralidze

11 listopada 2016
Niezależnie od wyniku sobotniego meczu juniorzy Radomiaka (2000r.) awansowali do Ekstraligi. Tym samym Radomiak będzie miał wiosną trzy drużny w najwyższych klasach rozgrywkowych na Mazowszu. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
    Puszcza Niepołomice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota/Niedziela, 4/5 marca 2017 - godz. -:-
  • Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:0
    Stal Stalowa Wola
    Piątek, 25 listopada 2016 - godz. 18:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa1941
2.Radomiak Radom1940
3.Odra Opole1939
4.Puszcza Niepołomice1931
5.Siarka Tarnobrzeg1930
6.Błękitni Stargard1928
7.Olimpia Elbląg1926
8.Legionovia Legionowo1924
9.Stal Stalowa Wola1924
10.Olimpia Zambrów1924
11.Warta Poznań1920
12.Kotwica Kołobrzeg1919
13.GKS Bełchatów1919
14.Gryf Wejherowo1919
15.ROW Rybnik1918
16.Polonia Warszawa1918
17.Rozwój Katowice1917
18.Polonia Bytom1914
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft