Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)

Dodano: 04 września 2013 | 22:23
Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
Pierwsze punkty w sezonie zainkasowali juniorzy młodsi Radomiaka (rocznik 1998). W zaległym meczu 1. kolejki zieloni wygrali na własnym boisku z Energią Kozienice 3:0.
Rozmiar czcionki:A+A-
Podopieczni Remigiusza Malczenki w starciu z beniaminkiem rozgrywek przez cały mecz mieli dużą przewagę, ale zagrali dziś bardzo nieskutecznie. Goście po przerwie zmarnowali znakomitą okazję aby doprowadzić do remisu.

- Zaczęliśmy z wysokiego C i jeszcze przed przerwą mieliśmy przynajmniej trzy, cztery stuprocentowe okazje na podwyższenie wyniku. Gdybyśmy wykorzystali choć połowę okazji, które sobie dziś stworzyliśmy to wynik byłby zupełnie inny - powiedział po meczu szkoleniowiec Radomiaka.

W sobotę Radomiak zagra na wyjeździe z Polonią Warszawa.

Radomiak Radom - Energia Kozienice 3:0 (1:0)
(Zbiciak 3', 50', Bień 62')

Radomiak: Romanowicz - Woźniak, Kowalczyk, Stróżka, Ryczkowski, Wąsik, Figarski (68' Mikocki), Krok (55' Bień), Opałka, Bogacz (75' Anduła), Zbiciak (62' Zawal)

Tabela


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.UMKS Piaseczno13112064835
2.Młodzik Radom131111531234
3.Broń Radom13913372028
4.Znicz Pruszków13841261128
5.Polonia Warszawa13823562326
6.Pogoń Siedlce13742262025
7.Ursus Warszawa13634232821
8.Wilga Garwolin13427183214
9.Radomiak Radom13418192513
10.Żyrardowianka OSiR Żyrardów12408233412
11.Pogoń Grodzisk Mazowiecki1323817419
12.KS Raszyn13301012449
13.Energia Kozienice13201117446
14.Mewa Mińsk Mazowiecki13011210581

ZOBACZ TAKŻE
Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

27 lipca 2016 | 14:25
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował podział lig i terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach okręgowych reprezentować będzie sześć zespołów. »
Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

13 lipca 2016 | 14:11
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach wojewódzkich reprezentować będą roczniki 2000, 2001, 2002 i 2003. »
Młodzież - rywale Radomiaka

Młodzież - rywale Radomiaka

11 lipca 2016 | 13:19
Młodzieżowe zespoły Radomiaka, które będą grały w rozgrywkach wojewódzkich poznały swoich rywali. Nowy sezon rozgrywkowy rusza w weekend 20-21 sierpnia. »
AKADEMIA RADOMIAKA
Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [ROZPN]

27 lipca 2016
Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował podział lig i terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach okręgowych reprezentować będzie sześć zespołów. »
Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

Młodzież - terminarze rozgrywek [MZPN]

13 lipca 2016
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował terminarze rozgrywek młodzieżowych. W nadchodzącym sezonie Radomiaka w rozgrywkach wojewódzkich reprezentować będą roczniki 2000, 2001, 2002 i 2003. »
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    Stal Stalowa Wola
    2. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 6 sierpnia 2016 - godz. 17:00
  • Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom
    Siarka Tarnobrzeg
    1. kolejka II ligi
    0:0
    Radomiak Radom
    Sobota, 30 lipca 2016 - godz. 17:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Odra Opole13
2.Warta Poznań11
3.Kotwica Kołobrzeg11
4.Radomiak Radom11
5.ROW Rybnik11
6.Puszcza Niepołomice11
7.GKS Bełchatów10
8.Siarka Tarnobrzeg10
9.Rozwój Katowice00
10.Raków Częstochowa00
11.Polonia Warszawa00
12.Olimpia Elbląg00
13.Legionovia Legionowo00
14.Gryf Wejherowo00
15.Błękitni Stargard00
16.Olimpia Zambrów10
17.Stal Stalowa Wola10
18.Polonia Bytom00
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2015 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak
Oprogramowanie: KaizenSoft