Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

W sezonie 2017/2018 Radomiaka w rozgrywkach młodzieżowych reprezentuje 13 drużyn, z czego pięć na szczeblu wojewódzkim, w tym dwa na poziomie Ekstraligi.

I liga wojewódzka Junior A1 - U-19 (1999/2000r.)
Trener: Marek Lawrenc - 503 172 581

Ekstraliga Junior Młodszy B1 - U-17 (2001r.)
Trener: Maciej Lesisz - 503 665 931

I liga wojewódzka Junior Młodszy B2 - U-16 (2002r.)
Trener: Jarosław Czupryn - 512 556 152

II liga okręgowa Junior Młodszy B2 - U-16 (2002r.)
Trener: Jarosław Czupryn - 512 556 152

Ekstraliga Trampkarz C1 - U-15 (2003r.)
Trenerzy: Paweł Potent - 730 217 620, Robert Półbratek - 605 745 278

I liga wojewódzka Trampkarz C2 - U-14 (2004r.)
Trener: Bartłomiej Frączek - 697 520 177

I liga okręgowa Młodzik D1 - U-13 (2005r.)
Trener: Kamil Molga - 500 572 882

II liga okręgowa Młodzik D2 - U-12 (2006r.)
Trenerzy: Maciej Gos - 661 441 813, Jarosław Kokosza - 602 657 652

Liga okręgowa Orlik E1 - U-11 (2007r.)
Trenerzy: Emil Markiewicz - 515 765 410, Artur Pietrasiewicz - 502 402 235

Liga okręgowa Orlik E2 - U-10 (2008r.)
Trenerzy: Artur Pietrasiewicz - 502 402 235, Emil Markiewicz - 515 765 410

Liga okręgowa Żak F1 - U-9 (2009r.)
Trener: Robert Makuch - 506 842 222, Marek Lawrenc - 503 172 581

Liga okręgowa Żak F2 - U-8 (2010r.)
Trener: Robert Półbratek - 605 745 278, Karol Kaczyński - 507 559 254

Rocznik 2011 - grupa naborowa
Trener: Wojciech Krajewski - 791 194 192

Rocznik 2012 - grupa naborowa
Trener: Jakub Matyjaśkiewicz - 505 790 858

Rocznik 2013 i młodsi - grupa naborowa
Trener: Urszula Matracka - 515 171 404
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
    Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    vs
    GKS Jastrzębie
    Niedziela, 1 października 2017 - godz. 17:00
  • Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    Stal Stalowa Wola
    10. kolejka II ligi
    2:2
    Radomiak Radom
    sobota, 23 września 2017 - godz. 15:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań1024
2.Radomiak Radom1024
3.GKS Jastrzębie1021
4.ŁKS Łódź1017
5.GKS Bełchatów1014
6.Błękitni Stargard1014
7.Legionovia Legionowo1014
8.Garbarnia Kraków1014
9.Siarka Tarnobrzeg1014
10.Stal Stalowa Wola1012
11.Olimpia Elbląg1012
12.ROW Rybnik1011
13.Wisła Puławy1011
14.Znicz Pruszków1010
15.Rozwój Katowice108
16.MKS Kluczbork108
17.Gryf Wejherowo108
18.Gwardia Koszalin105
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak