Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Młodzież - wiosna 2018

Dodano: 24 stycznia 2018 | 21:07
Młodzież - wiosna 2018
Dwanaście drużyn będzie występować wiosną w rozgrywkach młodzieżowych. Pięć na szczeblu wojewódzkim i siedem na szczeblu okręgowym. Znane są już terminarze lig wojewódzkich i podział lig okręgowych.
Rozmiar czcionki:A+A-
W rozgrywkach wojewódzkich występować będą roczniki 2000, 2001, 2002, 2003, 2004. Juniorzy młodsi (2001r) i trampkarze (2003r) w Ekstralidze.

O awans na szczebel wojewódzki wiosną walczyć będzie rocznik 2005.

Rozgrywki w kategorii U-12 i U-11 toczyć się będą bez prawa awansu na szczebel wojewódzki.

Rozgrywki w kategorii U-10, U-9 i U-8 są to rozgrywki szkoleniowe (bez tabel i punktów) jednorundowe (bez relacji mecz-rewanż).

***
I Liga Wojewódzka Juniorów A1 U-19

1. RADOMIAK RADOM
2. SF Warszawa
3. Znicz II Pruszków
4. Podlasie Sokołów Podlaski
5. Wektra Zbuczyn
6. KS Raszyn
7. Mazowsze Grójec

Juniorzy (2000r) rozpoczną wiosnę (17/18 marca) wyjazdowym meczem z KS Raszyn.

TERMINARZ

***
Ekstraliga Juniorów Młodszych B1 U-17

1. RADOMIAK RADOM
2. Varsovia Warszawa
3. Białe Orły
4. Wisła Płock
5. Józefovia Józefów
6. Polonia Warszawa
7. Ursus Warszawa
8. Drukarz Warszawa

Juniorzy młodsi (2001r) rozpoczną wiosnę (17/18 marca) meczem na własnym boisku z Józefovią Jozefów.

TERMINARZ

***
I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych B2 U-16

1. RADOMIAK RADOM
2. SEMP II Ursynów
3. Broń Radom
4. Pogoń Siedlce
5. Ursus Warszawa
6. Delta Warszawa
7. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
8. AS Radomiak

Juniorzy młodsi (2002r) rozpoczną wiosnę (17/18 marca) meczem na własnym boisku Deltą Warszawa.

TERMINARZ

***
Ekstraliga Trampkarzy C1 U-15

1. RADOMIAK RADOM
2. Varsovia Warszawa
3. Znicz Pruszków
4. MKS Piaseczno
6. Dolcan Ząbki
6. Ursus Warszawa
7. Legionovia Legionowo
8. AP Żyrardów

Trampkarze (2003r) rozpoczną wiosnę (17/18 marca) meczem na własnym boisku ze Zniczem Pruszków.

TERMINARZ

***
I Liga Wojewódzka Trampkarzy C2 U-14

1. RADOMIAK RADOM
2. Olimpia Warszawa
3. SEMP Ursynów
4. Broń II Radom
5. Start Otwock
6. Unia Warszawa
7. MOSiR Mińsk Mazowiecki
8. MKS Piaseczno

Trampkarze (2004r) rozpoczną wiosnę (17/18 marca) wyjazdowym meczem ze Startem Otwock.

TERMINARZ

***
I Liga Okręgowa Młodzików D1 U-13

1. RADOMIAK RADOM
2. Mazowsze Grójec
3. Ajax Radom
4. Orlik Radom
5. Jastrząb Głowaczów
6. Broń Radom
7. AS Radomiak
8. Legion Radom

***
I Liga Okręgowa Młodzików D2 U-12

1. RADOMIAK RADOM
2. Młodzik Radom
3. Junior Radom
4. Energia Kozienice
5. Broń Radom
6. Orlik Radom
7. Kraska Jasieniec
8. Pilica Nowe Miasto

***
I Liga Okręgowa Orlików E1 U-11 gr. 1

1. RADOMIAK RADOM
2. Pilica Białobrzegi
3. Legion Głowaczów
4. Orlik Radom
5. Młodzik Radom
6. Junior Radom

***
Okręgowa Liga Orlików E2 U-10 gr. 4

1. RADOMIAK RADOM
2. Oronka Orońsko
3. Bielik Wierzbica
4. AP Gryfia Mirów
5. Talencik Radom
6. Broń III Radom
7. Młodzik Radom

***
Okręgowa Liga Żaków F1 U-9 gr. 4

1. RADOMIAK RADOM
2. Orzeł Wierzbica
3. GKS Gryfia Mirów
4. AP Gryfia Mirów
5. Orlik Radom
6. Młodzik Radom
7. Junior Radom

***
Okręgowa Liga Żaków F2 U-8 gr. 2

1. RADOMIAK I RADOM
2. Orzeł Wierzbica
3. Bielik Wierzbica
4. Jedlnia Dzieciom
5. Młodzik Radom
6. Broń II Radom

***
Okręgowa Liga Żaków F2 U-8 gr. 3

1. RADOMIAK II RADOM
2. Powała Taczów
3. Drogowiec Jedlińsk
4. Orlik Radom
5. Broń III Radom
6. Beniaminek Radom
7. Młodzik II Radom
ZOBACZ TAKŻE
Rocznik 2007: Sparingowa wygrana z Victorią

Rocznik 2007: Sparingowa wygrana z Victorią

27 stycznia 2018 | 11:30
W ramach przygotowań do wiosennych zmagań, orliki Radomiaka (2007r) rozegrały w piątek mecz kontrolny z Victorią Sulejówek. Nasz zespół pokonał przyjezdnych 15:1. »
Rocznik 2002: Sparingowa wygrana z ŁKS

Rocznik 2002: Sparingowa wygrana z ŁKS

26 stycznia 2018 | 12:39
W sobotę mecze sparingowe z ŁKS Łódź rozgrywały roczniki 2001 i 2003. W czwartek z zespołem z Łodzi zmierzyli się juniorzy młodsi (2002r) i wygrali 4:2. »
Młodzież - wiosna 2018

Młodzież - wiosna 2018

24 stycznia 2018 | 21:07
Dwanaście drużyn będzie występować wiosną w rozgrywkach młodzieżowych. Pięć na szczeblu wojewódzkim i siedem na szczeblu okręgowym. Znane są już terminarze lig wojewódzkich i podział lig okręgowych. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 marca 2018 - godz. 15:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak