Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Jerzy Cyrak



Data urodzenia: 07.02.1976

Licencja trenerska: UEFA PRO

W Radomiaku: Pracę w Radomiaku rozpoczął 23 czerwca 2017 roku zastępując na stanowisku pierwszego trenera Roberta Podolińskiego.

Przed przyjściem do Radomiaka prowadził III-ligową Elanę Toruń. Wcześniej był trenerem Pelikana Niechanowo, Górnika Wałbrzych oraz Lecha Poznań (Młoda Ekstraklasa).

Był również asystentem pierwszych trenerów w Lechii Gdańsk, Lechu Poznań i Górniku Zabrze. Ponadto z juniorami starszymi Amici Wronki zdobył tytuły mistrza oraz wicemistrza Polski.





Trenerzy Radomiaka w latach 1945-2017


Marian Matyjaśkiewicz 1945
Marian Matyjaśkiewicz 1946
Rudolf Vytlači 1947
Rudolf Vytacil 1948
Marian Matyjaśkiewicz 1949
Marian Matyjaśkiewicz 1950
Marian Matyjaśkiewicz 1951
Stanisław Klocek 1952
Henryk Zatorski 1953
Henryk Zatorski 1954
Henryk Zatorski 1955
Tadeusz Trojan, Marian Łańko 1956
Karol Żelazny 1957
Karol Żelazny 1958
Karol Żelazny 1959
Henryk Zatorski 1960
Tadeusz Rusinowicz 1960/1961
Tadeusz Rusinowicz 1961/1962
Witold Klocek, Karol Żelazny 1962/1963
Kazimierz Kszczotek, Adam Wapiennik 1963/1964
Kazimierz Kszczotek, Lech Chalabry 1964/1965
Kazimierz Kszczotek, Leszek Krzysiak 1965/1966
Leszek Krzysiak 1966/1967
Leszek Krzysiak 1967/1968
Leszek Krzysiak 1968/1969
Leszek Krzysiak, Władysław Piec, Stanisław Baran 1969/1970
Stanisław Baran, Longin Janeczek 1970/1971
Kazimierz Kszczotek, Leopold Rejmer, Leszek Krzysiak 1971/1972
Leszek Krzysiak 1972/1973
Leszek Krzysiak 1973/1974
Leszek Krzysiak, Stanisław Pawłowski 1974/1975
Stanisław Pawłowski 1975/1976
Stanisław Pawłowski, Rudolf Kapera 1976/1977
Rudolf Kapera 1977/1978
Rudolf Kapera, Tadeusz Wanat, Paweł Kowalski 1978/1979
Paweł Kowalski 1979/1980
Paweł Kowalski 1980/1981
Paweł Kowalski, Marek Równy, Józef Antoniak 1981/1982
Józef Antoniak 1982/1983
Józef Antoniak 1983/1984
Józef Antoniak 1984/1985
Mariusz Łaski, Zygmunt Ocimek, Michał Leonowicz 1985/1986
Jur Zieliński, Aleksander Papiewski, Jur Zieliński 1986/1987
Jur Zieliński 1987/1988
Jur Zieliński, Jerzy Leszczyński 1988/1989
Józef Antoniak 1989/1990
Józef Antoniak 1990/1991
Józef Antoniak 1991/1992
Józef Antoniak 1992/1993
Józef Antoniak, Jur Zieliński 1993/1994
Jur Zieliński 1994/1995
Jur Zieliński, Maciej Jaśkiewicz, Mirosław Peresada 1995/1996
Arkadiusz Skonieczny, Bolesław Strzemiński 1996/1997
Bolesław Strzemiński 1997/1998
Bolesław Strzemiński, Włodzimierz Andrzejewski 1998/1999
Bolesław Strzemiński, Jur Zieliński 1999/2000
Jur Zieliński, Janusz Pietrasik, Tadeusz Łukiewicz, Jur Zieliński 2000/2001
Jerzy Rot 2001/2002
Jerzy Rot, Włodzimierz Andrzejewski 2002/2003
Włodzimierz Andrzejewski, Jerzy Engel jr 2003/2004
Jan Makowiecki, Arkadiusz Skonieczny, Mieczysław Broniszewski 2004/2005
Mieczysław Broniszewski, Mariusz Kuras, Arkadiusz Skonieczny, Witold Mroziewski 2005/2006
Witold Mroziewski, Józef Antoniak, Jacek Kacprzak 2006/2007
Jerzy Engel jr, Jerzy Wójcik 2007/2008
Zbigniew Wachowicz 2008/2009
Jerzy Rot, Arkadiusz Grzyb 2009/2010
Arkadiusz Grzyb, Grzegorz Wesołowski, Arkadiusz Grzyb, Arkadiusz Skonieczny, Piotr Wątorski 2010/2011
Dariusz Dźwigała, Armin Tomala 2011/2012
Armin Tomala, Janusz Niedźwiedź 2012/2013
Janusz Niedźwiedź, Mirosław Kosowski, Marcin Jałocha 2013/2014
Jacek Magnuszewski 2014/2015
Jacek Magnuszewski, Verner Lička 2015/2016
Verner Lička, Robert Podoliński 2016/2017
Jerzy Cyrak 2017/2018
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    vs
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
    Garbarnia Kraków
    18. kolejka II ligi
    1:1
    Radomiak Radom
    Sobota, 18 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1840
2.ŁKS Łódź1835
3.Radomiak Radom1834
4.Warta Poznań1833
5.Olimpia Elbląg1829
6.Siarka Tarnobrzeg1829
7.Znicz Pruszków1825
8.GKS Bełchatów1825
9.Garbarnia Kraków1823
10.ROW Rybnik1822
11.Stal Stalowa Wola1822
12.Błękitni Stargard1821
13.Wisła Puławy1820
14.Legionovia Legionowo1818
15.Rozwój Katowice1817
16.Gwardia Koszalin1815
17.MKS Kluczbork1815
18.Gryf Wejherowo1813
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak