Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Sezon 2014/2015 - III liga


Runda wiosenna


Przybyli
Michał Janik (Broń Radom jr.), Bartosz Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg), Maciej Filipowicz (Orły Białe Warszawa), Michał Kiełtyka (Puszcza Niepołomice), Rafał Stróżka (Młodzik 18 Radom), Patryk Wolski (Lech II Poznań)

Ubyli
Adrian Karasek (Pilica Białobrzegi), Damian Szewczyk (Polonia Iłża)



Górny rząd od lewej: Rafał Czubak, Mateusz Radecki, Maciej Świdzikowski, Karol Kucharski, Patryk Wolski, Przemysław Śliwiński, Szymon Stanisławski, Aleksiej Dubina, Włodzimierz Puton.

Środkowy rząd od lewej: Paweł Redestowicz, Kacper Wnuk, Rafał Stróżka, Michał Janik, Bartosz Sulkowski, Piotr Banasiak, Michał Kula, Michał Kiełtyka, Maciej Filipowicz, Daniel Winiarski, Chinonso Agu.

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Daniel Barzyński, Krystian Puton, Jakub Cieciura, Edward Minda (trener bramkarzy), Jacek Magnuszewski (trener), Piotr Wątroski (asystent trenera/kierownik drużyny), Leandro Rossi, Wojciech Serodziński, Dariusz Brągiel, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny).

Runda jesienna


Przybyli
Rafał Czubak (rezerwy), Adrian Karasek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Karol Kucharski (Oskar Przysucha), Wojciech Serodziński (Iłżanka Kazanów), Chinonso Agu (Start Otwock), Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi), Przemysław Śliwiński (Orzeł Wierzbica)

Ubyli
Łukasz Skowron (Arka Gdynia), Dawid Marzec, Bartosz Jaroch (Olimpia Grudziądz), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Piotr Robakowski (Gwardia Koszalin), Grzegorz Wojdyga (Polonia Warszawa), Łukasz Biłożyt (Chojniczanka Chojnice), Marek Masiuda (Garbarnia Kraków), Mateusz Orzechowski (Poprad Muszyna), Krzysztof Filipek (Sokół Ostróda), Marcin Orłowski (Górnik Wałbrzych)



Górny rząd od lewej: Damian Szewczyk, Mateusz Radecki, Maciej Świdzikowski, Karol Kucharski, Szymon Stanisławski, Przemysław Śliwiński, Aleksiej Dubina.

Środkowy rząd od lewej: Kacper Wnuk, Rafał Czubak, Adrian Karasek, Piotr Banasiak, Michał Kula, Filip Adamczyk, Włodzimierz Puton, Chinonso Agu, Daniel Winiarski.

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Daniel Barzyński, Krystian Puton, Jakub Cieciura, Edward Minda (trener bramkarzy), Jacek Magnuszewski (trener), Piotr Wątroski (asystent trenera/kierownik drużyny), Leandro Rossi, Wojciech Serodziński, Dariusz Brągiel, Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny).
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak