Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Sezon 2013/2014 - II liga


Runda wiosenna


Przybyli
Michał Kula (Ethnikós Ássias), Dawid Marzec (Dalin Myślenice), Aleksiej Dubina (Ruch Zdzieszowiece), Bartosz Jaroch (Resovia Rzeszów), Michał Markowski (Zawisza Bydgoszcz), Piotr Robakowski (Arka II Gdynia), Grzegorz Wojdyga (Chojniczanka Chojnice), Dariusz Brągiel (Resovia Rzeszów), Marek Masiuda (Przedbój Wolbrom), Krzysztof Filipek (Huragan Morąg), Marcin Orłowski (Chojnicznka Chojnice)

Ubyli
Dominik Budzyński (Miedź Legnica), Łukasz Derbich (Pelikan Łowicz), Rafał Kalinowski, Maciej Wichtowski (Fogo Luboń), Michał Bojek (Broń Radom), Marcin Byszewski (Limanovia Limanowa), Paweł Czoska, Piotr Kornacki (Pilica Białobrzegi), Bartłomiej Michslski (Granat Skarżysko-Kamienna), Łukasz Cichos (Sokół Kleczew), Kacper Wnuk (Pilica Białobrzegi)



Górny rząd od lewej: Marcin Orłowski, Maciej Świdzikowski, Marek Masiuda, Michał Markowski, Mateusz Orzechowski, Szymon Stanisławski, Aleksiej Dubina.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Nowocień (właściciel klubu), Krzysztof Filipek, Grzegorz Wojdyga, Patryk Wolski, Piotr Banasiak, Maciej Kolecki, Michał Kula, Bartosz Jaroch, Piotr Robakowski, Łukasz Białożyt, Piotr Wątorski (kierownik drużyny).

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Daniel Winiarski, Krystian Puton, Jakub Cieciura, Kordian Wójs (asystent trenera), Marcin Jałocha (trener), Tomasz Borkowski (trener bramkarzy), Leandro Rossi, Damian Szewczyk, Dariusz Brągiel, Zdzisław Radulski (masażysta).

Runda jesienna


Przybyli
Łukasz Skowron (Jagiellonia Białystok), Rafał Kalinowski (Chemik Police), Maciej Wichtowski (Warta Poznań), Michał Bojek (Legia Warszawa ME), Łukasz Białożyt (Jarota Jarocin), Bartłomiej Michalski (Siarka Tarnobrzeg), Paweł Czoska (Warta Poznań), Łukasz Cichos (Siarka Tarnobrzeg), Szymon Stanisławski (Beniaminek Radom), Patryk Wolski (Lech Poznań)

Ubyli
Michał Domański (Energia Kozienice), Aleksiej Dubina (Ruch Zdzieszowice), Kabir Ojikutu (Formacja Port 2000), Łukasz Wójcik (Pogoń Siedlce), Marcin Figiel (Dolcan Ząbki), Samuelson Odunka (Pogoń Siedlce), Sławomir Pach, Piotr Wlazło (Wisła Płock), Piotr Prędota (Stal Rzeszów)



Górny rząd od lewej: Rafał Gil, Łukasz Derbich, Mateusz Radecki, Rafał Kalinowski, Maciej Wichtowski, Włodzimierz Puton.

Środkowy rząd od lewej: Andrzej Wilkowski (kierownik techniczny), Piotr Wątroski (kierownik drużyny), Leandro Rossi, Bartłomiej Michalski, Łukasz Cichos, Piotr Banasiak, Łukasz Skowron, Daniel Ciach, Michał Bojek, Łukasz Białożyt, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta).

Dolny rząd od lewej: Marcin Byszewski, Krystian Puton, Piotr Kornacki, Jakub Cieciura, Mirosław Kosowski (asystent trenera), Janusz Niedźwiedź (trener), Maciej Świdzikowski, Damian Szewczyk, Kacper Wnuk, Paweł Czoska.
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak