Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Sezon 2011/2012 - III liga


Runda wiosenna


Przybyli
Marek Kaliszewski (Pogoń Siedlce), Leândro Rosii Pereira (Zawisza Rzgów), Andrzej Wójcik (MLKS Żabno), Piotr Charzewski (Dolcan Ząbki), Paweł Matyga (juniorzy), Dawid Stawczyk (juniorzy), Rafał Gil (juniorzy)

Ubyli
Wojciech Wocial (Mazur Karczew), Mikołaj Tokaj (Start Otwock), Maciej Woźniak (Orzeł Wierzbica), Daniel Kołodziejczyk (Zwolenianka Zwoleń), Dariusz Rolak (Pilica Białobrzegi), Bartosz Kozieł (Szerniawa Nowy Wiśnicz)



Górny rząd od lewej: Marcin Figiel, Andrzej Wójcik, Maciej Świdzikowski, Dawid Stawczyk, Rafał Gil, Mateusz Radecki, Paweł Matyga, Aleksiej Dubina, Jacek Moryc.

Środkowy rząd od lewej: Piotr Wątorski (kierownik drużyny), Kacper Wnuk, Leândro Rossi Pereira, Kabir Ojikutu, Konrad Kapusta, Piotr Banasiak, Łukasz Skowron, Paweł Tarnowski, Piotr Wlazło, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta).

Dolny rząd od lewej: Marek Kaliszewski, Maciej Domański, Łukasz Szary, Grzegorz Tomala (trener bramkarzy), Armin Tomala (trener), Łukasz Wiśnik (asystent trenera), Piotr Charzewski, Mateusz Dąbrowski.

Runda jesienna


Przybyli
Wojciech Wocial (Start Otwock), Piotr Wlazło (Widzew Łódź), Mikołaj Tokaj (Start Otwock), Kabir Ojikutu (Ilanka Rzepin), Bartosz Kozieł (Warta Sieradz), Marcin Figiel (Odra Wodzisław Ślaski), Maciej Domański (Stal Mielec), Mateusz Dąbrowski (Arka Gdynia ME), Jacek Moryc (Start Otwock), Aleksiej Dubina (Pogoń Siedlce), Łukasz Skowron (Polonia Warszawa ME), Daniel Kołodziejczyk (juniorzy)

Ubyli
Piotr Skałbania (Orzeł Wierzbica), Michał Kucharczyk (Pilica Białobrzegi), Cezary Czpak (Orzeł Wierzbica), Patryk Zięba (Wulkan Zakrzew), Arkadiusz Oziewicz (Wulkan Zakrzew), Daniel Barzyński (Wulkan Zakrzew), Marcin Sikorski (Orzeł Wierzbica), Karol Mirowski (Orzeł Wierzbica), Piotr Kornacki (Polonia Bytom), Marcin Grunt (Zagłębie Sosnowiec), Andrzej Bednarz (?), Jakub Studziński (Oskar Przysucha), Michał Domański (Orzeł Wierzbica), Damian Stanisławski (Polonia Iłża), Grzegorz Gromadzki (Mazowsze Grójec), Damian Kaczor (Wulkan II Zakrzew), Piotr Szczodry (rezerwy)



Górny rząd od lewej: Jacek Moryc, Mikołaj Tokaj, Mateusz Radecki, Maciej Świdzikowski, Maciej Woźniak, Aleksiej Dubina, Marcin Figiel, Mateusz Dąbrowski.

Środkowy rząd od lewej: Paweł Tarnowski, Łukasz Szary, Łukasz Skowron, Daniel Kołodziejczyk, Piotr Banasiak, Dariusz Rolak, Kabir Ojikutu, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta), Piotr Wątorski (kierownik drużyny).

Dolny rząd od lewej: Piotr Wlazło, Maciej Domański, Wojciech Wocial, Dariusz Dźwigała (trener), Mariusz Chudziak (członek rady nadzorczej), Mirosław Hernik (właściciel klubu), Armin Tomala (asystent trenera), Kacper Wnuk, Krystian Puton, Bartosz Kozieł.
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak