Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Sezon 2009/2010 - III liga


Runda wiosenna


Przybyli
Michał Skórski (Hetman Zamość), Marcin Grunt (Hetman Zamość), Dariusz Rolak (Mszczonowianka Mszczonów)

Ubyli
Maciej Lesisz (Wulkan Zakrzew), Kamil Molga (Mazowsze Grójec), Michał Majewski (KS Warka), Maksym Kobylarczyk (Polonia Iłża), Mirosław Kuczera (Wulkan Zakrzew)



Górny rząd od lewej: Maciej Woźniak, Maciej Świdzikowski, Michał Skórski, Marcin Grunt, Marcin Sikorski, Piotr Kornacki.

Środkowy rząd od lewej: Marek Włodarski (kierownik drużyny), Grzegorz Wójcik (masażysta), Łukasz Janik, Paweł Boryczka, Dariusz Mortka, Piotr Wątorski (asystent trenera), Arkadiusz Grzyb (trener), Łukasz Szary, Dariusz Rolak, Paweł Tarnowski, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta).

Dolny rząd od lewej: Szymon Kurbiel, Daniel Barzyński, Patryk Zięba, Krzysztof Wierzba, Jakub Studziński, Piotr Banasiak, Michał Kucharczyk, Klaudiusz Łatkowski, Arkadiusz Oziewicz, Dawid Sala.

Runda jesienna


Przybyli
Krzysztof Wierzba (Wisła Płock), Piotr Kornacki (GKS Bełchatów ME), Szymon Kurbiel (Szydłowianka Szydłowiec), Maciej Woźniak (Lech Poznań ME), Dawid Sala (Ruch Radzionków), Klaudiusz Łatkowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Maciej Świdzikowski (Legia Warszawa ME), Maksym Kobylarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Mirosław Kuczera (Ruch Radzionków)

Ubyli
Miłosz Dębski (Iłżanka Kazanów), Cezary Czpak (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Blank (KS Warka), Marcin Skorupski (Zwolenianka Zwoleń), Bartosz Sobkowiak (Zwolenianka Zwoleń), Sebastian Kocon (Zwolenianka Zwoleń), Mateusz Jopek (KS Warka), Andrzej Bednarz (Zob Ahan Isfahan FC)



Górny rząd od lewej: Kaludiusz Łatkowski, Dariusz Mortka, Maksym Kobylarczyk, Marcin Sikorski, Arkadiusz Oziewicz, Maciej Świdzikowski, Michał Majewski.

Środkowy rząd od lewej: Jerzy Rot (trener), Marek Włodarski (kierownik drużyny), Łukasz Janik, Krzysztof Wierzba, Paweł Boryczka, Mirosław Hernik (właściciel klubu), Łukasz Podlewski (prezes), Piotr Wlazło, Paweł Tarnowski, Maciej Lesisz, Zdzisław Radulski (masażysta), Cezary Romanowski (masażysta).

Dolny rząd od lewej: Szymon Kurbiel, Kamil Molga, Łukasz Szary, Mirosław Kuczera, Piotr Banasiak, Jakub Studziński, Daniel Barzyński, Dawid Sala.
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak