Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Sezon 2008/2009 - IV liga


Runda wiosenna


Przybyli
Sebastian Kocon (KS Kozienice-Janików), Andrzej Bednarz (Czarni Żagań), Jakub Studziński (ŁKS Łódź), Damian Suwała (juniorzy)

Ubyli
Marcin Rosłaniec (Zamłynie Radom), Adrian Jurczak (Szydłowianka Szydłowiec)



Górny rząd od lewej: Maciej Lesisz, Patryk Wachowicz, Mateusz Jopek, Andrzej Bednarz, Arkadiusz Oziewicz, Michał Majewski, Marcin Sikorski.

Środkowy rząd od lewej: Edward Minda (trener bramkarzy), Łukasz Podlewski (prezes), Zbigniew Wachowicz (trener), Paweł Tarnowski, Łukasz Szary, Piotr Banasiak, Kamil Molga, Jakub Studziński, Piotr Wlazło, Łukasz Janik, Krzysztof Blank, Zdzisław Radulski (masażysta), Arkadiusz Grzyb (asystent trenera), Marek Włodarski (kierownik drużyny).

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Bartosz Sobkowiak, Marcin Skorupski, Damian Suwała, Daniel Barzyński, Paweł Boryczka, Dariusz Mortka, Sebastian Kocon, Michał Kucharczyk, Cezary Czpak, Damian Stencelewicz, Grzegorz Wójcik (masażysta).

Runda jesienna


Przybyli
Miłosz Dębski (Zwolenianka Zwoleń), Batosz Sobkowiak (Amica Wronki), Mateusz Jopek (?), Kamil Molga (Beniaminek Radom), Patryk Wachowicz (juniorzy), Michał Kucharczyk (juniorzy), Michał Domański (juniorzy), Damian Stencelewicz (juniorzy), Adrian Jurczak (rezerwy), Marcin Skorupski (rezerwy), Michał Majewski (rezerwy)

Ubyli
Łukasz Szary (Concordia Piotrków Trybunalski), Marcin Trzaskalski (Ruch Wysokie Mazowieckie), Dominik Dukalski (Dolcan Ząbki), Wojciech Skorupka (Narew Ostrołęka), Bartosz Bobrowski (Start Otowck), Przemysław Michalski (Pelikan Łowicz), Michał Lewandowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jarosław Paśnik (Promnik Łaskarzew)



Górny rząd od lewej: Paweł Tarnowski, Marcin Sikorski, Maciej Lesisz, Patryk Wachowicz, Arkadiusz Oziewicz, Michał Majewski, ?, Maksymilian Kiraga, ?, Damian Stencelewicz.

Środkowy rząd od lewej: Marek Włodarski (kierownik drużyny), Zbigniew Wachowicz (trener), Bartosz Sobkowiak, Łukasz Janik, Adrian Jurczak, Krzysztof Blank, Piotr Banasiak, Paweł Boryczka, Michał Domański, Piotr Wlazło, Dariusz Mortka, Bartosz Zawadzki, Zdzisław Radulski (masażysta), Edward Minda (trener bramkarzy).

Dolny rząd od lewej: Cezary Romanowski (masażysta), Rafał Kowalik, Daniel Barzyński, Kamil Molga, Michał Kucharczyk, Kamil Pysiak, Marcin Skorupski, Marcin Rosłaniec, Grzegorz Wójcik (masażysta).
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak