Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Sezon 2006/2007 - III liga


Runda wiosenna


Przybyli
Grzegorz Wawreńczuk (Motobi Kąty Wrocławskie), Maciej Lesisz (ŁKS Łomża), Marcin Trzaskalski (Wigry Suwałki), Cezary Czpak (Górnik Łęczna), Arkadiusz Oziewicz (Korona Kielce juniorzy), Grzegorz Kowalski (Szydłowianka Szydłowiec), Maciej Bielski (Miedź Legnica), Robert Stawiarski (MKS Kozienice)

Ubyli
Adrian Sadowski (Łada Biłgoraj), Tomasz Kotwica (Wigry Suwałki), Paweł Kaczmarek (Wigry Suwałki), Artur Błażejewski (Odra Opole), Krzysztof Nykiel (Ruch Chorzów), Paweł Gałczyński (wyjazd za granicę)

Runda jesienna


Przybyli
Adrian Sadowski (Hetman Zamość), Michał Kowalczyk (Mazowsze Grójec), Dominik Dukalski (Mazowsze Grójec), Tomasz Kotwica (Dolcan Ząbki), Michał Walkiewicz (Jaguar Wolanów), Maciej Terlecki (Polonia Warszawa), Paweł Kaczmarek (Tur Tuurek), Michał Lewandowski (Mazowsze Grójec), Marcin Pacan (Arka Nowa Sól), Marcin Sikorski (juniorzy), Konrad Tarka (rezerwy), Artur Drachal (rezerwy)

Ubyli
Tomasz Sajdak (Gotu Ítróttarfelag), Kaludiusz Ząbecki (Tur Turek), Piotr Uss (Kania Gostyń), Maxwell Kalu (Odra Opole), Tomasz Brzyski (Korona Kielce), Rafał Piętka (Zawisza Bydgoszcz), Nemanja Cvetković (FK Smederevo), Swetosław Byrkaniczkow (Mazovia Rawa Mazowiecka), Nenad Studen (FK Kozara Gradiška), Aleksandar Majić (Mazovia Rawa Mazowiecka), Andrzej Bednarz (Górnik Zabrze), Piotr Duda (Stal Mielec), Rafał Szwed (Stomil Olsztyn)
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak