Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 17 maja 2017 | 22:39
Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi
W środę została rozegrana 31. kolejka spotkań. Awansu do I ligi nie przypieczętował ani Raków, który przegrał ze "Stalówką", ani Puszcza, która uległa Warcie. Z II ligą pożegnała się natomiast Polonia Bytom.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 31. kolejki

Olimpia Zambrów - Odra Opole 1:2
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:1
Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:3
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:2
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 1:0
Błękitni Stargard - Polonia Warszawa 0:2
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo 5:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 4:1

Tabela II liga 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.GKS Jastrzębie181242311140
2.ŁKS Łódź18981201135
3.Radomiak Radom18972271634
4.Warta Poznań181035241233
5.Olimpia Elbląg18855231929
6.Siarka Tarnobrzeg18927282429
7.Znicz Pruszków18747222525
8.GKS Bełchatów18747292625
9.Garbarnia Kraków18657212023
10.ROW Rybnik18576262722
11.Stal Stalowa Wola18576182022
12.Błękitni Stargard18567181921
13.Wisła Puławy18486202120
14.Legionovia Legionowo185310182418
15.Rozwój Katowice18459162717
16.Gwardia Koszalin18369153215
17.MKS Kluczbork18297132615
18.Gryf Wejherowo18279182713

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 4. zagra w barażach o awans do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
r e k l a m a
ZOBACZ TAKŻE
Przygotowania do meczu z Siarką

Przygotowania do meczu z Siarką

22 listopada 2017 | 12:27
Piłkarze Radomiaka przygotowują się do niedzielnego meczu z Siarką Tarnobrzeg. Będzie to ostatnie spotkanie o punkty jakie zieloni rozegrają w tym roku. »
26. urodziny Martina Klabnika

26. urodziny Martina Klabnika

22 listopada 2017 | 10:41
Dziś 26. rocznicę urodzin obchodzi obrońca Radomiaka, Martin Klabnik. Z tej okazji życzymy zdrowia oraz wszystkiego najlepszego w sferze prywatnej i zawodowej. »
RADOMIAK.TV: Trenerski dwugłos po meczu Garbarnia - Radomiak

RADOMIAK.TV: Trenerski dwugłos po meczu Garbarnia - Radomiak

19 listopada 2017 | 10:42
Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów, Jerzego Cyraka i Marcina Sadko po meczu Garbarnia Kraków - Radomiak Radom. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    vs
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
  • Garbarnia Kraków - Radomiak Radom
    Garbarnia Kraków
    18. kolejka II ligi
    1:1
    Radomiak Radom
    Sobota, 18 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1840
2.ŁKS Łódź1835
3.Radomiak Radom1834
4.Warta Poznań1833
5.Olimpia Elbląg1829
6.Siarka Tarnobrzeg1829
7.Znicz Pruszków1825
8.GKS Bełchatów1825
9.Garbarnia Kraków1823
10.ROW Rybnik1822
11.Stal Stalowa Wola1822
12.Błękitni Stargard1821
13.Wisła Puławy1820
14.Legionovia Legionowo1818
15.Rozwój Katowice1817
16.Gwardia Koszalin1815
17.MKS Kluczbork1815
18.Gryf Wejherowo1813
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak