Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 17 maja 2017 | 22:39
Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi
W środę została rozegrana 31. kolejka spotkań. Awansu do I ligi nie przypieczętował ani Raków, który przegrał ze "Stalówką", ani Puszcza, która uległa Warcie. Z II ligą pożegnała się natomiast Polonia Bytom.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 31. kolejki

Olimpia Zambrów - Odra Opole 1:2
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:1
Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:3
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:2
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 1:0
Błękitni Stargard - Polonia Warszawa 0:2
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo 5:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 4:1

Tabela II liga 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.GKS Jastrzębie191342341143
2.ŁKS Łódź191081211138
3.Warta Poznań191135261236
4.Radomiak Radom19973281834
5.Olimpia Elbląg19955292232
6.Siarka Tarnobrzeg191027302532
7.Znicz Pruszków19757232626
8.GKS Bełchatów19757302726
9.Garbarnia Kraków19667222124
10.Błękitni Stargard19667201924
11.Wisła Puławy19586212123
12.ROW Rybnik19577293322
13.Stal Stalowa Wola19577182222
14.Legionovia Legionowo195311182618
15.Rozwój Katowice194510162817
16.MKS Kluczbork192107142716
17.Gwardia Koszalin193610153315
18.Gryf Wejherowo192710183013

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 4. zagra w barażach o awans do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
ZOBACZ TAKŻE
Patryk Mikita dołącza do Radomiaka!

Patryk Mikita dołącza do Radomiaka!

21 lutego 2018 | 19:13
24-letni pomocnik, mogący występować także w linii ataku, Patryk Mikita dołączył do zespołu Radomiaka i od pierwszego wiosennego meczu będzie mógł reprezentować zielone barwy! »
Zieloni w komplecie

Zieloni w komplecie

20 lutego 2018 | 18:43
W komplecie nowy tydzień pracy rozpoczęli piłkarze Radomiaka. W piątek zieloni rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej. Do pierwszego meczu o punkty zostało już tylko 11 dni. »
Trener Jerzy Cyrak po sparingu z Garbarnią

Trener Jerzy Cyrak po sparingu z Garbarnią

18 lutego 2018 | 12:03
- Z wyniku trzeba być zadowolonym i zwłaszcza z tego momentu po przerwie, kiedy strzeliliśmy dwa gole. To pokazywało, że zespół jest dobrze przygotowany, idziemy po bramki - mówił po meczu trener Cyrak. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Rozwój Katowice - Radomiak Radom
    Rozwój Katowice
    20. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 marca 2018 - godz. 15:00
  • Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg
    Radomiak Radom
    19. kolejka II ligi
    1:2
    Siarka Tarnobrzeg
    Niedziela, 26 listopada 2017 - godz. 13:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.GKS Jastrzębie1943
2.ŁKS Łódź1938
3.Warta Poznań1936
4.Radomiak Radom1934
5.Olimpia Elbląg1932
6.Siarka Tarnobrzeg1932
7.Znicz Pruszków1926
8.GKS Bełchatów1926
9.Garbarnia Kraków1924
10.Błękitni Stargard1924
11.Wisła Puławy1923
12.ROW Rybnik1922
13.Stal Stalowa Wola1922
14.Legionovia Legionowo1918
15.Rozwój Katowice1917
16.MKS Kluczbork1916
17.Gwardia Koszalin1915
18.Gryf Wejherowo1913
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak