Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 17 maja 2017 | 22:39
Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi
W środę została rozegrana 31. kolejka spotkań. Awansu do I ligi nie przypieczętował ani Raków, który przegrał ze "Stalówką", ani Puszcza, która uległa Warcie. Z II ligą pożegnała się natomiast Polonia Bytom.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 31. kolejki

Olimpia Zambrów - Odra Opole 1:2
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:1
Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:3
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:2
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 1:0
Błękitni Stargard - Polonia Warszawa 0:2
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo 5:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 4:1

Tabela II liga 2016/2017


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Raków Częstochowa3319113622868
2.Odra Opole332085663468
3.Puszcza Niepołomice3316116402359
4.Radomiak Radom3315108413355
5.Olimpia Elbląg3312138584849
6.Siarka Tarnobrzeg3313911514947
7.Legionovia Legionowo3312912504745
8.Błękitni Stargard33101211433942
9.GKS Bełchatów3313614373742
10.Warta Poznań33101013385140
11.ROW Rybnik3311715384640
12.Stal Stalowa Wola3391212404939
13.Gryf Wejherowo3310815455638
14.Rozwój Katowice3381213313936
15.Polonia Warszawa3371412394335
16.Kotwica Kołobrzeg3381015385134
17.Olimpia Zambrów338817355332
18.Polonia Bytom338619255122

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 4. zagra w barażach o awans do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
ZOBACZ TAKŻE
Bytovia lub Wisła rywalem w barażach

Bytovia lub Wisła rywalem w barażach

28 maja 2017 | 22:17
Bytovia Bytów lub Wisła Puławy będzie rywalem Radomiaka w barażach o awans do I ligi. Zaplecze ekstraklasy obok MKS Kluczbork opuszcza także Znicz Pruszków. »
Wyniki 33. kolejki i tabela II ligi

Wyniki 33. kolejki i tabela II ligi

27 maja 2017 | 19:31
Przedostatnia kolejka spotkań przyniosła kolejne rozstrzygnięcia. Ostatnie wolne miejsce premiowane awansem do I ligi wywalczyła Puszcza Niepołomice. Drugim spadkowiczem z II ligi została Olimpia Zambrów. »
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)

Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 0:1 (0:0)

27 maja 2017 | 14:07
W ostatnim meczu ligowym przed własną publicznością Radomiak przegrał z Legionovią 0:1 po golu Pawła Garygi w ostatniej minucie doliczonego gry. Tym samym Radomiak o I ligę będzie musiał walczyć w barażach. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • ROW Rybnik - Radomiak Radom
    ROW Rybnik
    34. kolejka II ligi
    vs
    Radomiak Radom
    Sobota, 3 czerwca 2017 - godz. 17:00
  • Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
    Radomiak Radom
    33. kolejka II ligi
    0:1
    Legionovia Legionowo
    Sobota, 27 maja 2017 - godz. 15:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Raków Częstochowa3368
2.Odra Opole3368
3.Puszcza Niepołomice3359
4.Radomiak Radom3355
5.Olimpia Elbląg3349
6.Siarka Tarnobrzeg3347
7.Legionovia Legionowo3345
8.Błękitni Stargard3342
9.GKS Bełchatów3342
10.Warta Poznań3340
11.ROW Rybnik3340
12.Stal Stalowa Wola3339
13.Gryf Wejherowo3338
14.Rozwój Katowice3336
15.Polonia Warszawa3335
16.Kotwica Kołobrzeg3334
17.Olimpia Zambrów3332
18.Polonia Bytom3322
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak