Witaj na Oficjalnej Stronie Radomiaka!

Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi

Dodano: 17 maja 2017 | 22:39
Wyniki 31. kolejki i tabela II ligi
W środę została rozegrana 31. kolejka spotkań. Awansu do I ligi nie przypieczętował ani Raków, który przegrał ze "Stalówką", ani Puszcza, która uległa Warcie. Z II ligą pożegnała się natomiast Polonia Bytom.
Rozmiar czcionki:A+A-
Wyniki 31. kolejki

Olimpia Zambrów - Odra Opole 1:2
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo 3:1
Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola 0:3
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:2
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:0
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom 1:0
Błękitni Stargard - Polonia Warszawa 0:2
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo 5:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 4:1

Tabela II liga 2017/2018


Lp. Drużyna M Z R P BZ BS Pkt
1.Warta Poznań1080220624
2.Radomiak Radom1073019724
3.GKS Jastrzębie1063117621
4.ŁKS Łódź1045111817
5.GKS Bełchatów10424191414
6.Błękitni Stargard103528614
7.Legionovia Legionowo10424151214
8.Garbarnia Kraków10424151314
9.Siarka Tarnobrzeg10424171714
10.Stal Stalowa Wola10262121412
11.Olimpia Elbląg10334121412
12.ROW Rybnik10325141811
13.Wisła Puławy10253111211
14.Znicz Pruszków10316111710
15.Rozwój Katowice101548158
16.MKS Kluczbork101547188
17.Gryf Wejherowo1015411148
18.Gwardia Koszalin101276225

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 1-3 awansują do I ligi

- Drużyna która na koniec sezonu zajmie miejsce 4. zagra w barażach o awans do I ligi

- Drużyny które na koniec sezonu zajmą miejsca 15-18 spadną do III ligi
ZOBACZ TAKŻE
Hity jesieni na stadionie przy Narutowicza! Na początek GKS Jastrzębie!

Hity jesieni na stadionie przy Narutowicza! Na początek GKS Jastrzębie!

24 września 2017 | 22:08
Przed nami pięć hitowych meczów rundy jesiennej, które odbędą się na stadionie przy Narutowicza. Zachęcamy do nabywania biletów na pierwszy z nich. »
RADOMIAK.TV: Wypowiedzi piłkarzy po meczu ze Stalą Stalowa Wola

RADOMIAK.TV: Wypowiedzi piłkarzy po meczu ze Stalą Stalowa Wola

23 września 2017 | 23:14
Oto co po "błotnistym remisie" ze Stalą Stalowa Wola powiedzieli piłkarze Radomiaka, Martin Klabnik, Maciej Świdzikowski i Maciej Filipowicz. »
RADOMIAK.TV: Trenerski dwugłos po meczu Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

RADOMIAK.TV: Trenerski dwugłos po meczu Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom

23 września 2017 | 22:37
Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi trenerów, Jerzego Cyraka i Janusza Białka po meczu Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom. »
MŁODZIEŻ RADOMIAKA
NASTĘPNY / OSTATNI MECZ
  • Radomiak Radom - GKS Jastrzębie
    Radomiak Radom
    11. kolejka II ligi
    vs
    GKS Jastrzębie
    Niedziela, 1 października 2017 - godz. 17:00
  • Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom
    Stal Stalowa Wola
    10. kolejka II ligi
    2:2
    Radomiak Radom
    sobota, 23 września 2017 - godz. 15:00
TABELA II LIGI
Lp. Drużyna M Pkt
1.Warta Poznań1024
2.Radomiak Radom1024
3.GKS Jastrzębie1021
4.ŁKS Łódź1017
5.GKS Bełchatów1014
6.Błękitni Stargard1014
7.Legionovia Legionowo1014
8.Garbarnia Kraków1014
9.Siarka Tarnobrzeg1014
10.Stal Stalowa Wola1012
11.Olimpia Elbląg1012
12.ROW Rybnik1011
13.Wisła Puławy1011
14.Znicz Pruszków1010
15.Rozwój Katowice108
16.MKS Kluczbork108
17.Gryf Wejherowo108
18.Gwardia Koszalin105
MAPA SERWISU
© Radomiak.pl 2004-2017 Wszystkie prawa zastrzeżone | All rights reserved radomiak