W hicie zagramy ze Stalą w Mielcu

  • 26-06-2020 19:13
  • Admin

W hicie zagramy ze Stalą w Mielcu

W meczu na szczycie 28. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka zagrają na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Będzie to pojedynek trzeciej z czwartą drużyną w tabeli I ligi. Oba zespoły chcą bezpośrednio awansować do PKO Ekstraklasy, dlatego emocji w Mielcu nie powinno zabraknąć!

Stal ma obecnie cztery punkty więcej od Zielonych, którzy jednak prezentują najlepszą formę po restarcie ligi. Podopieczni trenera Dariusza Marca chociażby niespodziewanie przegrali w ostatniej kolejce z GKS-em w Bełchatowie. Z kolei Radomiak w poprzednim spotkaniu pokonał przy Narutowicza 3:1 Chojniczankę.

- Bardzo szanujemy naszego najbliższego rywala, ale jedziemy do Mielca po zwycięstwo. Nasz cel na każdy mecz pozostaje taki sam i w tym przypadku nic się nie zmieni - mówi szkoleniowiec radomian, Dariusz Banasik.

Za kartki pauzować będzie w naszym zespole Damian Nowak, ale do kadry meczowej - po kontuzji - wraca Brazylijczyk Leandro. W pierwszym spotkaniu wygraliśmy ze Stalą w Radomiu 2:0, także liczymy na powtórkę z rozrywki!

Początek meczu w sobotę (27 czerwca) o godz. 17:40 na stadionie w Mielcu. Transmisja na Polsat Sport. Tekstowa relacja na Radomiak.pl.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 3.30.