Komunikat w sprawie karnetów

  • 29-05-2020 15:51
  • Admin

Komunikat w sprawie karnetów

W związku z ogłoszeniem stopniowego znoszenia ograniczeń dotyczących zamknięcia stadionów dla publiczności, Zarząd Klubu przygotował rozwiązanie dla Kibiców Radomiaka, którzy wykupili karnety na mecze rundy wiosennej sezonu 2019/2020.

Mecze Fortuna I ligi od 19 czerwca będą mogły odbywać się w obecności kibiców, nie większej niż 25 procent pojemności stadionów. W przypadku stadionu MOSiR oznacza to, że mecze Radomiaka z trybun będzie mogło oglądać 999 osób. W związku z tym, począwszy od zaplanowanego na 20 czerwca meczu z Chojniczanką, na stadion zostaną wpuszczeni posiadacze karnetów. Rozwiązanie to będzie obowiązywać do czasu ogłoszenia kolejnych decyzji ws. znoszenia ograniczeń wynikających ze stanu zagrożenia epidemiologicznego.

Rekompensatą dla posiadaczy karnetów, za dwa mecze rozegrane bez publiczności (z Odrą Opole i Chrobrym Głogów), będzie rabat na zakup karnetu na rundę jesienną sezonu 2020/2021.

Wkrótce ogłosimy, gdzie i kiedy będzie można odbierać opłacone karnety, które ze względu na epidemię COVID-19, nie trafiły jeszcze do rąk właścicieli.