Masz zielone serce - wspomóż Radomiaka! Kup wirtualny bilet na mecz z Odrą!

  • 12-03-2020 16:00
  • Admin

Masz zielone serce - wspomóż Radomiaka! Kup wirtualny bilet na mecz z Odrą!

Kibice Radomiaka, mimo zakazu wstępu na mecz z Odrą Opole, mają możliwość zakupu wirtualnych biletów, z których zysk wspomoże funkcjonowanie klubu.

Rozgrywanie meczów bez publiczności to rozwiązanie najgorsze dla kibiców, piłkarzy i klubu. Kibice, którzy od miesięcy czekali na obejrzenie swej drużyny w akcji, nie mogą teraz zrobić tego na żywo. Piłkarze są zmuszeni do gry bez dopingu swych fanów. Z kolei klub ponosi koszty organizacji meczu, nie mając szans na ich odzyskanie.

Dlatego, wzorem innych klubów i pozytywnego odzewu ich kibiców, Radomiak zachęca do zakupu biletów wirtualnych. Taki bilet nie upoważnia do wejścia na stadion i oglądania meczu z trybun, lecz jest wsparciem dla klubu.

Przypominamy, że mecz będzie można obejrzeć na ipla.tv.

Masz zielone serce - wspomóż Radomiaka!

Bilet wirtualny można nabyć na dwa sposoby:

- wykonując przelew na konto klubu, Radomiak Sp. z o. o.: 40 9132 0001 0000 3865 2000 0010

- przez stronę kupbilet.mosirradom.pl (bez potrzeby logowania)

Tytuł przelewu: Wirtualny bilet na mecz Radomiak - Odra.

 

Ceny biletów:

- bilet normalny trybuna A - 30 zł,

- bilet normalny trybuna B - 25 zł,

- bilet ulgowy trybuna A i B - 15 zł.

Przypomnijmy, że zaplanowany na sobotę (14.03.2020 r.) mecz z Odrą Opole, w związku z odwołaniem imprez masowych przez Premiera Mateusza Morawieckiego i decyzją PZPN, zostanie rozegrany bez udziału publiczności, przedstawicieli mediów i VIP-ów. Na stadionie przebywać będą tylko osoby, których obecność jest niezbędna do zorganizowania meczu.

Przypominamy też, że posiadaczy karnetów o procedurze rekompensaty za brak wejścia na mecz, Klub poinformuje w późniejszym terminie, gdy będzie wiadomo, ile spotkań Radomiaka na stadionie przy ul. Narutowicza 9, zostanie rozegranych bez publiczności. Od czwartku, 12.03.2020 r., wydawanie karnetów zostało wstrzymane. O jego wznowieniu Klub poinformuje osobnym komunikatem.