Radomiak przed meczem z GKS Bełchatów

  • 30-11-2019 14:55
  • Admin

Radomiak przed meczem z GKS Bełchatów

Przed nami ostatni mecz tej jesieni. W 20. kolejce Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka podejmą GKS Bełchatów. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę o godzinie 12:40.

Trener Dariusz Banasik nie ma komfortu przy ustalaniu wyjściowego składu. Pauza za kartki czeka Meika Karwota. Kontuzjowany jest Michał Grudniewski, oraz powracający do zdrowia po dłuższych kontuzjach Maciej Świdzikowski i Mateusz Lewandowski. Sierpniowe starcie pomiędzy oboma zespołami w Bełchatowie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0 i była to najwyższa porażka Radomiaka w bieżącym sezonie. W niedzielę Zieloni będą chcieli się zrewanżować rywalom i zakończyć jesień zwycięstwem.

GKS nie najlepiej radzi sobie na wyjazdach. W tym sezonie odniósł tylko dwa zwycięstwa na boiskach rywali. Dużo lepiej podopieczni trenera Artura Derbina punktują przed własną publicznością, a dorobek 24 punktów pozwala zajmować 12. lokatę w tabeli. Najlepszym strzelcem zespołu jest Mateusz Marzec, autor 11 goli.

Sponsorem meczu jest Wędkarz.PRO - profesjonalny sklep wędkarski!

Na niedzielnym meczu zapowiada się dobra frekwencja na trybunach, bo w szybkim tempie rozchodzą się wejściówki na to spotkanie. W komplecie sektor gości wypełnią także fani GKS-u, a to zapowiada dobre widowisko i mimo niskich temperatur, gorącą atmosferę na stadionie. Przypominamy, że bilety można nabywać dziś w Zielonej Wyspie, a w dniu meczu na stadionie kasy biletowe będą otwarte od godz. 10:00.

Transmisję niedzielnego meczu przeprowadzi Polsat Sport. Sędzią będzie Kornel Paszkiewicz z Wrocławia. Początek o godz. 12:40.

Kurs w Fortunie na zwycięstwo Radomiaka wynosi dokładnie 1,80.