Punkt zostaje w Radomiu. Remisujemy z Puszczą 1:1

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:1)

Kochalski - Jakubik (46. Kaput, 74. Leandro), Grudniewski, Cichocki, Abramowicz, Mikita, Karwot, Banasiak, Makowski, Michalski (57. Winsztal), Górski
Puszcza:
Niemczycki - Czarny, Stępień, Kotwica, Tomalski, Serafin (88. Orłowski), Widejko, Stawarczyk, Żytek, Sitek (69. Bąk), Embalo (82. Uwakwe)

Żółte kartki:
Banasiak, Studziński (trener bramkarzy), Kaput, Karwot - Kotwica, Embalo, Widejko

KONIEC MECZU. Remisujemy z Puszczą Niepołomice 1:1.
88 - Zmiana u gości. Schodzi Serafin, w jego miejsce Orłowski.
83 - Tomalski huknął z 30 metrów z woleja i trafił w poprzeczkę.
82 - Zmiana w Puszczy. Uwakwe za Embalo.
79 - GOOOOOOOOL! Cichocki pięknym strzałem głową umieszcza piłkę w siatce! 1:1!
74 - Leandro za Kaputa, kolejna zmiana w Radomiaku.
69 - Bąk za Sitka, zmiana w Puszczy.
63 - Żółta kartka dla Karwota.
60 - Słupek po strzale Makowskiego! Z ostrego kąta próbował nasz pomocnik... Szkoda.
57 - Winsztal za Michalskiego.
*Dzisiejszy mecz ogląda 3526 widzów.
55 - Znów broni dobrze Kochalski. Dużo zagrożenia w naszym polu karnym stwarzają rzuty wolne i rożne gości.
50 - Kartka dla Widejki za faul na Makowskim.
49 - Mieliśmy bardzo dużo szczęścia po rzucie wolnym Puszczy. Centymetrów zabrakło napastnikowi gości do wepchnięcia piłki do siatki.
48 - Ostre starcie w środku boiska i zamieszanie. Kartki obejrzeli Kaput i Embalo.
46 - Wracamy do gry. Jedna zmiana - Kaput za Jakubika.

45 - PRZERWA. Dobra pierwsza połowa w wykonaniu Radomiaka, ale zabrakło skuteczności. Oby po przerwie udało się to zmienić!
44 - Kilkukrotnie Zieloni próbowali uderzyć na bramkę Niemczyckiego, ostatecznie próba Jakubika niecelna.
43 - Karwot w mur, który chyba trochę za blisko był ustawiony przez sędziego Rasmusa.
41 - Ręka 20 metrów od bramki gości. Szansa dla Radomiaka.
*Wydawało się rzeczywiście, że strzelec gola był na spalonym, ale dokładnie ocenić to będzie można dopiero w pomeczowych powtórkach.
38 - Dwie żółte kartki za protesty co do spalonego przy golu Puszczy. Upomniani Banasiak i trener bramkarzy Jakub Studziński.
37 - Gol dla Puszczy. Po rzucie rożnym zamieszanie w naszym polu karnym i do siatki trafia Żytek.
35 - Było bardzo groźnie w naszym polu karnym. Dwukrotnie Kochalski ratuje nas od straty bramki.
30 - Kontra gości. Widejko huknął z 16 metrów, ale świetnie broni Kochalski.
25 - Kolejny raz cudem broni Niemczycki. Tym razem z 5 metrów strzelał Abramowicz.
17 - Banasiak uderzył z dystansu. Łapie bramkarz Puszczy.
15 - Żytek faulował rozpędzonego Mikitę. To powinna być kartka, sędzia jednak tylko poucza zawodnika Puszczy.
14 - Puszcza odpowiada akcją Sitka, ale na spalonym pomocnik gości.
13 - Karwot strzelał głową i znów wybija Niemczycki. Póki co mocne oblężenie bramki Puszczy
8 - Świetna szansa Radomiaka! Mikita do Górskiego, ten oddał strzał, ale broni Niemczycki!
3 - Rzut wolny dla Zielonych. Zgrywał głową Abramowicz i łapie Niemczycki.
2 - I od razu daleka piłka do Mikity. Ten w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza gości.
1 - Pierwszy gwizdek sędziego Rasmusa. Zaczynamy!

WITAMY W RELACJI LIVE

***************************

O godzinie 14:00 rozpocznie się mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi z Puszczą Niepołomice. Tradycyjnie z tego spotkania przeprowadzimy tekstową relację LIVE na naszej stronie oficjalnej.

Bilety można kupić w Zielonej Wyspie od godz. 10:00 oraz w kasach stadionu od 11:00.